MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 119 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 118 | 119 | 120 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 119 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

littleflower

Post #1 Ocena: 0

2018-04-23 20:43:39 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Turefu - gratulacje

ja sprobuje wiecej cwiczyc w nastepnym tyg - w tym tygodniu pracuje po 12 godz plus sobota wiec naprawde niewiele czasu na inne rzeczy
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-04-23 21:28:31 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Planu nie osiagnelam, ale osiagtnelam cos wiecej, motywacje zeby kontynuowac. Zalozylam 5kg spadku, a schudlam 3.5kg i zmniejszylam sie o jeden rozmiar w ubraniach, co mnie najbardziej cieszy i motywuje. Nie glodowalam sie, regularne cwiczenia i joga, zero alkoholu w dni szkolne (a z powodu zgagi, to i w weekendy tez niezbyt czesto korzystalam z uzywek...oprocz ubieglego tygodnia na urlopie:-]).

Gratulacje dla wszystkich bioracych udzial!!!
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2018-04-23 22:14:28 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Super. .czyli każdemu się coś udało. Najważniejsze, że nie przestaniemy na tym. Ja tez alkohol odrzucilam. Czasami tylko przy jakieś okazji.
U mnie ike centymetrów ubyło to nie wiem, bo się nie mierzylam, ale pasek przesunięty o 2 dziurki:-]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

predatorstopa

Post #4 Ocena: 0

2018-04-23 22:38:38 (6 lat temu)

predatorstopa

Posty: 552

Kobieta

Z nami od: 05-03-2013

Skąd: leicester

Dziewczyny jak wy to tobicie Mi brak checi co cwiczycie w domu bo na siłownie nie mam czas diete mam ale bez cwiczen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #5 Ocena: 0

2018-04-23 22:43:10 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja nic nie odrzuciłam, od lat nie jadam dań mącznych i słodyczy - to wszystko mam w piwie :-8
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-04-23 23:01:58 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-23 22:38:38, predatorstopa napisał(a):
Dziewczyny jak wy to tobicie Mi brak checi co cwiczycie w domu bo na siłownie nie mam czas diete mam ale bez cwiczen


Kiedys w BBC byl program w ktorym doswiadczenia wykazaly, ze krotkie ale intensywne marsze (10 min i 3x na dzien)sa lepsze niz dlugie sesje...moze to bedzie dla ciebie lepsze rozwiazanie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2018-04-23 23:17:19 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja mam rower stacjonarny i gdyby nie to, to pewnie bym nie cwiczyla. Bo w domu nie lubię a na siłownię chodzę raz w miesiącu. Od rzuciłam słodycze i zmniejszylam porcję. Nie odmawiam sobie wszystkiego, bo życie za krótkie jest żeby z wszystkiego co nam sprawia przyjemność rezygnować. Wszystko w umiarze. Parę razy w tygodniu na kolacje jem owoce. Banan, pomarancza i do tego ciastka ryżowe. To tylko wtedy jak jestem w pracy. Plus motywacja dziewczyn i udało się. ..
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-04-24 09:33:56 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-23 23:17:19, gosian napisał(a):
Ja mam rower stacjonarny i gdyby nie to, to pewnie bym nie cwiczyla. Bo w domu nie lubię a na siłownię chodzę raz w miesiącu. Od rzuciłam słodycze i zmniejszylam porcję. Nie odmawiam sobie wszystkiego, bo życie za krótkie jest żeby z wszystkiego co nam sprawia przyjemność rezygnować.


Gosian, przybij piąteczkę, mam takie samo podejście, wszystko jak to się mówi dla ludzi, ale z głową! (poza napojem Bogów *DRINK* oczywiście wszystko :-] )

U nas pojawiają się często ogłoszenia na rowerki, może i ja jakiś przytulę, jak na razie to dziś mam nieodpartą ochotę na jazdę na rowerze i jak tylko wstanę :-T[ to wsiadam i jadę :-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-04-24 10:26:57 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Najgorzej zaczac... wczoraj (po tygodniu przerwy);wyszlam z zajec jogi jakbym przynajmniej tone wegla przewalila przez ta godzine. Nie mysalam ze mnie tak wciagnie ale jak czuje i widze efekty bardziej elastycznej figury, to mam motywacje. Bedzie mi brakowac tej codziennej dawki grupy, mam zamiar w domu kontynuowac jak wroce do pracy i dzienne zajecia wypadna z kalendarza, ale czas pokaze. Szkoda ze nie ma codziennie wieczorem rowniez.

Ide za chwile na zajecia i basem pozniej, ja fortune wydam na wosk do zatykania uszu zanim zrobia mi w szpitalu osobiste zaslepki. Lekarz zapewnia mnie, ze nie ma co panikowac i z zatkanymi woskiem uszami moge plywac nawet jak mam infekcje. Fakt, ze nie czuje roznicy przed i po basenie; to w nocy mnie najbardziej boli i budzi ze snu.

PS GP na powitanie powiedzial ze widzi pozytywna roznice w mojej figurze, to juz mi humor poprawilo..*YAHOO*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-04-24 10:34:31 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Ada, super!

U mnie to różnie, niby np. pływam raz w tyg. ale raz pływam jak syrenka, a raz jakby mi ktoś kamieni w gacie załadował ;-)

A brzuszki to jest ból za każdym razem, masakra! :-o
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 119 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 118 | 119 | 120 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,