MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 251 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 249 | 250 | 251 ] - Skocz do strony

Str 2 z 251

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-05-18 09:24:43 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

kup takie coś: www.bodysculpture.pl/produkty/sprzet-fitness/orbitrekitrenazery-eliptyczne.html ćwiczenie na tym staje się nałogiem, ciągle chcesz więcej i więcej... używane można dorwać od 15 do 60 funtów, chyba, że weźmiesz nowiutki, ale wtedy to koszt około 140-160 w argosie...

[ Ostatnio edytowany przez: sniper00 18-05-2012 09:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-05-18 09:30:54 (7 lat temu)

Anonim

Mam takie cus,na sprzedaz plus bieznie.

Do góry stronyOffline

sowas

Post #3 Ocena: 0

2012-05-18 09:36:18 (7 lat temu)

sowas

Z nami od: 01-01-1970

Z takich poważnych pomysłów to ten z karnetem jest bardzo dobry. Możesz również podzielić się swoimi osiągami na FB wydaje się to głupie ale działa. jeżeli masz telefon z androidem lub i Phone to są aplikacje gdzie zapisujesz swój dzienny trening łącznie z mapą jeżeli biegasz na zewnątrz. Jeżeli nie masz dostępu to możesz zrobić sobie katalog gdzie umieścisz swoje obecne zdjęcie (z podpisem ile chcesz zrzucić) i co miesiąc kolejne a komentarze użyć jako dziennik treningów. Wiem że fb dla niektórych osób działa jak płachta na byka ale też i motywuje , szczególnie kiedy okazuje się że cześć z Twoich przyjaciół zaczyna robić to samo. Ale ćwiczenia to nie wszystko ważniejsze jest odpowiednie odżywianie. Regularne częste w małych porcjach.co do diet to nic nie napisze bo się nie znam. Wiem za to że warto zainwestować w mniejsze niż obecne talerze, wtedy ta sama porcja jedzeniawydaje nam się większa niż na dużym talerzu. Warto jeść zupy, "zmiksowane" jedzenie bardziej rozpycha żołądek i dłużej zaspokaja głód. udowodnione! Kolejna sprawa to ten "target" 20 kilo jest ogromny. na pewno poważnie o tym myślisz więc wydaje mi się że byłoby lepiej abyś najpierw ustaliła sobie np 5 kilo w dwa miesiące a potem dopiero kolejne.i oczywiście nie można zapominać o nagrodzie dla sobie po każdym osiągniętym celu.tak jak powyżej ktoś napisał myślę że sukienka o rozmiar lub dwa mniejszy niż obecny będzie idealna.powodzenia.a może ME pozwoli Ci założyć temat tutaj? Taki dzienniczek treningów.z chęcią będę podpatrywał.powodzenia

Do góry stronyOffline

Post #4 Ocena: 0

2012-05-18 09:41:52 (7 lat temu)

Anonim

wprowadz do diety owoce i warzywa, wykresl czekolade i ciastka (oczywiscie mozna sobie czasem pozwolic, al ena poczatku najlepiej unikac ). pij bardzo duzo wody i zielona herbate. Cwicz. Znajdz najlepszy dla siebie sposob,chocby to byl szybki marsz czy taniec w domu. Zaleca sie godzine dziennie ruchu. Nie jedz przed snem. nie waz sie czesto, ale spradzaj po ubraniach (waga potrafi wpedzic w zly nastroj i uwierz mi- nie zawsze pokazuje prawde ). Staraj sie cwiczyc z samego rana, bo wtedy masz dobra przemiane materii przez caly dzien i rowniz podczas snu!

A motywacja- no coz, idzie lato i masz jeszcze troche czasu, wiec mozesz tego dokonac i w wakacje wbic sie w jakis fajny ciuszek i super w nim wygladac :D Powies sobie na lodowce zdjecie, jedno "szczuple", drugie "wieksze" :) To pomoze :) Powodzenia, trzymam kciuki :)

Do góry stronyOffline

Post #5 Ocena: 0

2012-05-18 09:43:29 (7 lat temu)

Anonim

Cytat:

2012-05-18 09:36:18, sowas napisał(a):
Z takich poważnych pomysłów to ten z karnetem jest bardzo dobry. Możesz również podzielić się swoimi osiągami na FB wydaje się to głupie ale działa. jeżeli masz telefon z androidem lub i Phone to są aplikacje gdzie zapisujesz swój dzienny trening łącznie z mapą jeżeli biegasz na zewnątrz. Jeżeli nie masz dostępu to możesz zrobić sobie katalog gdzie umieścisz swoje obecne zdjęcie (z podpisem ile chcesz zrzucić) i co miesiąc kolejne a komentarze użyć jako dziennik treningów. Wiem że fb dla niektórych osób działa jak płachta na byka ale też i motywuje , szczególnie kiedy okazuje się że cześć z Twoich przyjaciół zaczyna robić to samo. Ale ćwiczenia to nie wszystko ważniejsze jest odpowiednie odżywianie. Regularne częste w małych porcjach.co do diet to nic nie napisze bo się nie znam. Wiem za to że warto zainwestować w mniejsze niż obecne talerze, wtedy ta sama porcja jedzeniawydaje nam się większa niż na dużym talerzu. Warto jeść zupy, "zmiksowane" jedzenie bardziej rozpycha żołądek i dłużej zaspokaja głód. udowodnione! Kolejna sprawa to ten "target" 20 kilo jest ogromny. na pewno poważnie o tym myślisz więc wydaje mi się że byłoby lepiej abyś najpierw ustaliła sobie np 5 kilo w dwa miesiące a potem dopiero kolejne.i oczywiście nie można zapominać o nagrodzie dla sobie po każdym osiągniętym celu.tak jak powyżej ktoś napisał myślę że sukienka o rozmiar lub dwa mniejszy niż obecny będzie idealna.powodzenia.a może ME pozwoli Ci założyć temat tutaj? Taki dzienniczek treningów.z chęcią będę podpatrywał.powodzenia

zgadza sie, fb pomaga, moze to sie wydawac smieszne,ale rzeczywiscie dziala :D

Do góry stronyOffline

Post #6 Ocena: 0

2012-05-18 09:45:36 (7 lat temu)

Anonim

nie ma lepszej motywacji, niż dbać o siebie, dla swojej drugiej połówki...

Do góry stronyOffline

marklar666

Post #7 Ocena: 0

2012-05-18 09:48:52 (7 lat temu)

marklar666

Mężczyzna

Z nami od: 20-03-2008

Najlepsza motywacja jest potrzeba znalezienia tej drugiej polowki :).

Do góry stronyOffline

zepha1

Post #8 Ocena: 0

2012-05-18 09:53:43 (7 lat temu)

zepha1

Kobieta

Z nami od: 10-05-2012

Cytat:

2012-05-18 06:37:49, joanna21110 napisał(a):
hej. mam spora nadwage , przy wzroscie 163 waze 86 kilo, bardzo zle sie z tym czuje, wazylam jeszcze wiecej bo az 96 , schudlam 10 kilo ale brakuje mi motywacji do dalszej walki. pomozcie mi sie zmotywowac

Zobacz ile osób Cię już motywuje. Dasz radę. Uwierz w siebie .

Możemy razem wspólnie coś zrobić.

Napisz co robisz i ile razy, co jesz, co pijesz.

Ja zaczęłam na crossie ćwiczyć rano po parę minut, piję wodę , nie jem słodyczy, przestałam pić cole, pepsi , zmniejszyłam porcje do jedzenia, nie robie już tłustych sosów, wprowadziłam do menu ryż, ciemny makaron, kaszę. Czuję się lepiej, choć na początku brakowało mi typowego jedzenia "mamusi";-):-]
U mnie jest 13kg do zgubienia:-]
Z jedzeniem jest jak z seksem. To są dwie największe przyjemności w życiu człowieka :)

Do góry stronyOffline

martunia2302

Post #9 Ocena: 0

2012-05-18 09:55:28 (7 lat temu)

martunia2302

Kobieta

Z nami od: 18-10-2010

Ogranicz tez slone posilki,sol zatrzymuje wode w ogranizmie. Jesli ograniczysz jedzenie,zacniesz jesc owoce i warzywa plus dobry wycisk na silwoni schudniesz;-).

Do góry stronyOffline

Post #10 Ocena: 0

2012-05-18 10:00:57 (7 lat temu)

Anonim

Pięc małych posiłkow o stalej porze. Jak najmniej slodyczy. Owoce ostroznie,bardzo duzo warzyw.Troche orzechow- troche znaczy np 8 migdałów. 2l wody niegazowanej. Od 3-do 6 filizanek czerwonej herbaty.
Zapomnij o gazowanych napojach,kandyzowanych owocach,chipsach i tlustosciach.Wszystko biale jak cukier,pieczywo,makarony- zamienic na brązowe. (nie mylic brazowego cukru szajsu z brazowym nierafinowanym najlepiej raw)
I bez oszukiwania samej siebie-- bez cwiczen,i konsekwencji nic z tego nie bedzie.
Mimo ze jestem zwolenniczka wege to nie polecam jako diety odchudzajacej. Bo trzeba duzo wiedzy zeby sobie nie zrobic krzywdy ,a czasem po przejsciu nawet sie tyje bo dla niektorych wege to kanapki z humusem od rana do nocy.
Trzymam kciuki,bo sama walcze z tluszczem. Narazie jestem na etapie przejscia na raw,pomalutku chudne. I wciaz sie ucze. Jednak cialo,uklad pokarmowy i ta cala chemia to masakra.
Rano węglowodany a na noc bialko. To tez wazne.

Do góry stronyOffline

Strona 2 z 251 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 249 | 250 | 251 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,