MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szczepionki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 24 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 24 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

malben1

Post #1 Ocena: 0

2019-06-21 08:56:48 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2019-06-21 05:46:45, cris82 napisał(a):
sekielski poruszyl temat tabu akurat ruchy antyszczepionkowe wydaja sie byc wykluczone z debaty spolecznej mozna tu jeszcze cos przedstawic w innym swietle? jest trylion dowodow ze szczepienia sa korzystne moze by nakrecil film o tym ze jednak moga zaszkodzic to by byla jakas nowosc w swiecie medycznym bo niby wszyscy to wiedza ale nic sie o tym nie mowi


'...ruchy antyszczepionkowe mają postawę rodem ze średniowiecza. W średniowieczu wrzucenie rzekomo nawiedzonej kobiety do wody skutkowało albo utonięciem niewiasty – wówczas ogłaszano jednogłośnie, że rzeczywiście nie była czarownicą, albo dopłynięciem niewiasty do brzegu, co było bezsprzecznym dowodem na nawiedzenie biedaczki - i skazywano ja na śmierć.

Ruchy antyszczepionkowe postępują podobnie: jeśli jakikolwiek dowód przeczy szkodliwości szczepionek to na pewno panowie z Big Pharma sfałszowali badania bo dalej chcą na nas zarabiać...'

cris82 - nie chce sie czepiac, ale ty masz jeszcze jedna sklonnosc: do nie-stawiania przecinkow...
czytam twoje wypowiedzi po pare razy i w zaleznosci od tego 'gdzie sie zatrzymam na oddech' to inaczej je rozumiem...:-]
chyba, ze to celowa zagrywka? *DONT_KNOW*
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2019-06-21 09:28:43 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

sluchaj tutaj nie jest potrzebny kolejny film gdzie ktos bedzie mowil ze demokracja jest dobra bo 95% ludzi to wie tylko film ktory pokaze wady tej demokracji i co zrobic zeby byla lepsza np dawala wybor ktory jest w zachodnich krajach europy helllloooo??? czy ten argument nie trafia do wyznawcow szczepien? dla mnie to jest oczywiste ze jezeli jest dobrowolnosc w innych krajach to u nas ten problem jest przerysowany/ wyolbrzymiony rocznie 24tys dzieci nie jest szczepionych w uk od dekad gdzie sa epidemie??? dlaczego umieraja zazwyczaj zaszczepieni? na logike to wiem ale z medycznego punktu widzenia to nie ma sensu... jestem z natury dociekliwy tylko pytam ja ogolnie nie jestem przeciw : )
ale nikt mi nie wcisnie kitu ze za przemyslem farmaceutycznym nie stoi duza kasa dla ludzi ktorzy ludzkie zdrowie maja gleboko w d.

ten rynek lekow polandia vs uk jak to wyraznie stad widac paracetamol vs gigantyczne kampanie reklamowe w Polsce leki na wszystko i wszedzie
dobrze widac to tez w polskich sklepach w uk caly regal z lekami obowiazkow musi stac wybor wiekszy niz w angielskich aptekach

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 21-06-2019 10:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #3 Ocena: 0

2019-06-21 09:44:01 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

cris82 - *OK**THUMBS UP*
teraz sie z toba zgadzam
i szacun za dociekliwosc
ja tez taki jestem
dzieki nam ten Swiat idzie do przodu
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #4 Ocena: 0

2019-06-21 09:46:59 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2019-06-21 08:56:22, gosian napisał(a):
Może Polska?


Z tego co wiem tez nie maja pojedynczych. MMR została w Polsce wycofana nagle i zastąpiona Priorixem. Nikt nie wie dlaczego?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #5 Ocena: 0

2019-06-21 09:54:33 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Podam przykład jak duże koncerny próbują wpłynąć na zwiekszona sprzedaż swoich produktów.
Za czasów mojej mamy, jak ona kończyła medycynę poziomem cholesterolu od którego zaczynano przepisywać leki było 220 jednostek. Ok, tak uczono i kadra wyposażona w taka wiedzę wyszła do życia zawodowego i pracy w służbie zdrowia.
Po jakichś 10 latach ten poziom zmieniono na 200 jednostek i jednocześnie zaczęło się straszenie, ze przy „220 to już można paść trupem na miejscu i nie wiedzieć dlaczego”. Ok, lekarze i wszyscy inni się dostosowali.
Kilka lat temu ten poziom zmieniono do 180 jednostek.
To oznacza ze histaminy trzeba zacząć kupowac wcześniej, więcej i w ogóle brać je częściej. Komu to przynosi zyski? Przecież nie zwykłym obywatelom. Lekarzom tez nie wszystkim. Lekarz kieruje się swoją wiedza i wytycznymi ale przecież bezpośrednio na sprzedaży leków nie zarabia.
Kto czerpie korzyści ze zwiększonej sprzedaży leków?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jermako

Post #6 Ocena: 0

2019-06-21 10:34:38 (5 lat temu)

jermako

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 13-11-2005

Skąd: Biggin Hill

Najlepiej sie zarabia na ludzkiej glupocie.
Nauczmy innych kierowac sie zdrowym rozsadkiem i ignorujmy reklamy pseudolekow (ja zmieniam kanal)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer AIMNumer SkypeNumer gadu-gadu

malben1

Post #7 Ocena: 0

2019-06-21 11:12:52 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

...w Polsce rzeczywiscie jest bardzo ciezko ignorowac beszczelne/ wulgarne/ nachalne reklamy lekow/ medykamentow
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #8 Ocena: 0

2019-06-21 11:52:30 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2019-06-21 10:34:38, jermako napisał(a):
Najlepiej sie zarabia na ludzkiej glupocie.
Nauczmy innych kierowac sie zdrowym rozsadkiem i ignorujmy reklamy pseudolekow (ja zmieniam kanal)

...nie pedzmy tez z byle powodu do apteki
w wiekszosci przypadkow wystarczy relax i dobry sen *OK*[:-}

nie bez powodu Farmaceuta / wlasciciel apteki to obecnie najbardziej dochodowe zajecie w Polsce
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

peters_1

Post #9 Ocena: 0

2019-06-21 19:02:20 (5 lat temu)

peters_1

Posty: 63

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2010

Skąd: Londyn

Co ciekawe normy cholesterol nikt nie ustalal. Zrobili to menagerowie I biznesmeni. Zachecam dojsc do zrodla. A wtedy wszystko jest jasne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #10 Ocena: 0

2019-06-21 22:23:01 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-21 09:44:01, malben1 napisał(a):
cris82 - *OK**THUMBS UP*
teraz sie z toba zgadzam
i szacun za dociekliwosc
ja tez taki jestem
dzieki nam ten Swiat idzie do przodu


:-] Ta dolegliwość się nazywa przerośnięte ego. Na to niestety nie ma szczepionki ale wystarczy wyłączyć internet to samo przejdzie.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 24 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,