MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szczepionka MMR

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jojomaster

Post #1 Ocena: 0

2011-10-08 23:42:49 (13 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

cholera wie, czy to nie przez te szczepienia tyle przypadkow adhd i innych hdmi teraz. jeszcze kilkanascie lat temu nikt o tym nie slyszal, jak i o szczepionkach nowej generacji...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2011-10-09 00:20:46 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Pamietam, jak zaczelo sie robic glosno o powiazaniach MMR z autyzmem, i lekarz ktory byl krytykiem MMR musial tlumaczyc sie przed GMC, a badania Dr Wakefield na ten temat byly bardzo ostro krytykowane, i pozniej zostal oduniety od pelnionych funkcji (wczesniej publikowano jego badania w The Lancet). Pamietam jak wiadomosci o tym gdzie mozna dziecko zaszczepic osobnymi dawkami rozchodzily sie jak cieple buleczki, znam wiele osob, ktore prywatnie szczepily dzieci, zeby nie musiec byc zaleznym od MMR, a pozniej jak trodno bylo dostac (dziwne, jak nagle moze zabraknac produktu, ktory z formie zlozonej mozna za darmo dostac na NHS, a prywatnie za oplata, ktora przynosila niezle dochody, nagle skonczyly sie zapasy), pamietam jak ludzie jezdzili do Francji, zeby szczepic swoje dzieci.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitaclub

Post #3 Ocena: 0

2011-10-17 21:14:11 (13 lat temu)

vitaclub

Posty: 403

Kobieta

Z nami od: 07-11-2008

Ja nie szczepie synow.
Teraz kiedy starszy ma 3 lata mysle o pojedynczej szczepionce na tezec.

Dlaczego nie szczepie?
1. Wiekszosc badan na temat powiklan po szczepieniach jest robionych do okolo 1 miesiaca po szczepionkach (nie mowie ze wszytskie ale wiekszosc)
Np GlaxosmithKline w swojej ulotce podaje ze badano dzieci pod wzgledem skutkow ubocznych do 42 dni po szczepionce.
2. Niketore badania podaja ze na 100000zaszczepionych dzieci 5 umiera. Nie chce aby to bylo moje dziecko. Nie chce ich zaliczac do statystyk.
3. U nas w rodzinie zdrowa dziewczyna zostala sparalizowana po szczepionce bo fabryka wypuscila skazone szczepionki. Znow liczby weszly w statystyki- ale tym dzieciom zdrowia juz nikt nie wroci.
4. Wiele szczepionek zrobionych jest na podstawie tkanek plodow usnietych poprzez aborcje- dla mnie to nieetyczne.
5. Wierze (patrzac na wykresy ilosci zachorowan na choroby zakazne w przeszlosci), ze to nei szczepionki wyeliminowaly te choroby, ale odpowiednia dieta, dobre warunki higieniczne etc

alive

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jojomaster

Post #4 Ocena: 0

2011-10-18 20:29:06 (13 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

dokladnie, szczegolnie ze choroby zniknely tez w rejonach, gdzie nie bylo przeprowadzanych szczepien

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #5 Ocena: 0

2011-10-18 21:44:52 (13 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Cytat:

2011-10-08 19:28:24, konto usunięte napisał(a):
Cytat:

2011-10-08 18:43:57, Abbey64 napisał(a):
Lakeforst na poprzedniej stronie pytasz mnie na jakiej podstawie sadze ze MMR ma powiazanie z autyzmem.Moja odpowiedz krotka z doswiadczen na wlsanej skorze.Nie literatury,nie internetu lecz z doswiadczen na wlasnym synu a dowod mam nagrany i mozna poogladac jak syn zachowywal sie tuz przed i 7 dni po MMR.
Nie sadze jednak ze jest powiazanie w kazdym autystycznym przypadku.Powiem tylko, ze w niektorych przypadkach ale powiazanie jest i niestety nikt tych spraw nie docieka tylko wszystko jest ogolnie podpiete pod fakt ze nie ma powiazania.Mialabys okzaje wejsc w moj swiat to oczy by ci sie otworzyly w czym jest problem i wtedy czytanie recenzji jakis lekarzy nie mialo by znaczenia.

nie mam pojecia jak to wyglada i wpolczuje z calego serca.
wiadomo wierzymy lub nie w to co mowia lekarze,bo komu jak nie lekarzom mamy wierzyc na tematy zdrowia,szczepien itd....
jestem za szczepieniami i szczepie moje dzieci,ale nie wiem co bym myslala gdyby mnie taki problem dotknal..
a moze to jest nieszczeliwy zbieg okolicznosci?nie wiem i bede wypowiadac sie na temat na ktory moja wiedza parta jest na artykolach i informacjach z internetu.
ale jezeli wiekszocs lekarzy jest za szczepieniami to ja wole zaszczepic i w jakims stopniu czuje sie lepiej ze dziecko ma jakas tam ochrone...a jak jest naprawde tego nie wie nikt


Niestety nie jest to zbieg okolicznosci, duzo slyszalam o skutkach ubocznych szczepionki MMR ale niestety po tym jak moj syn zostal zdiagnozowany na autyzm. Pamietam kiedy syn zaraz po szczepionce zaczal mi baaaardzo chorowac, byl na trzech antybiotykach z rzedu, zaden nie pomagal. Synek byl do tego stopnia oslabiony ze spal prawie 24h, bylam przerazona. Od tamtej pory zaczely sie dziac dziwne rzeczy. Do dzis nie wiem czy to ze synus ma autyzm to wina MMR czy genow. Dodam jeszcze ze w 1-szym trymestrze ciazy zaszczepilam sie przeciwko grypie(nie wiedzac o ciazy oczywiscie) a wiec odradzalabym wszelkiego rodzaju szczepienia z ryzykiem powiklan na cale zycie!
MMR nie jest szczepieniem obowiazkowym, corki nie zaszczepilam i ma sie swietnie.

[ Ostatnio edytowany przez: doritos 18-10-2011 21:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #6 Ocena: 0

2011-11-18 03:04:09 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2011-11-18 03:13:57 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #8 Ocena: 0

2011-11-18 08:54:53 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Iwonia28, jesli piszesz o szczepionece MMR to jest to szczepionka przeciwko odrze, swince i rozyczce a wiec nie sa to choroby smiertelne.

Tak jak napisalam wyzej, corki nie zaszczepilam, dzielnie przeszla prawie wszystkie choroby i ma sie swietnie. My sami, jako dzieci, nie bylismy szczepieni na wymienione wyzej choroby.

Podsumowujac, gdybym miala wybor to nie zaszczepilabym zadnego z moich dzieci. Wolalabym uniknac ryzyka, ze moje dziecko bedzie nalezalo do mniejszosci...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2011-11-18 09:35:56 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jojomaster

Post #10 Ocena: 0

2011-11-18 09:58:27 (12 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

tez bylo o dziewczynie uczulonej na paracetamol... brrr

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,