MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Aptamil1 zmiana na comfort

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 23

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nika1988

Post #1 Ocena: 0

2011-03-09 14:37:28 (13 lat temu)

nika1988

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 27-09-2010

Skąd: londyn

witam wszystkie mamy potrezbuje pomocy bo nie wiem wiecej co mam robic karmie mala od urodzenia aptamilem 1 ale mala ma straszne kolki i gazy i wyproznia sie co dwa co trzy dni i mimo koperkowej kropelek i innych babcinych sposobow nic nie pomagalo wiec wczoraj zdecydowalam ze zmienie mleko na aptamil comfort dla dzieci z kolka przez dzien bylo ok ale na wieczor zaczol sie wielki krzyk mala nie chciala spac do 1 w nocy a ja myslalam ze wyjde z siebie i na dodatek moj facet zaczal mnie obwiniac ze to moja winna i juz kompletnie sie zalamalam :(blagam pomocy juz nie wiem co robic czy wrocic do poprzedniego aptamil1 czy zmienic wogle firme mleka ?:( pomocy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

perfekcja

Post #2 Ocena: 0

2011-03-09 14:59:28 (13 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Moj syn mial kolke jak robilam mu mleko na wodzie z kranu. Probowalam 2 rodzaje mleka i nic. Darl sie jak obdzierany ze skory. Wszystkie domowe sposoby zawiodly. Jak na to wpadlam i zaczelam robic na zrodlanej to jak reka odjal. Od czasu jak mial 2 tygodnie i zmienilam ta wode to nie wiemy co to kolka i walimy wzorowe kupy. Moze Twojej corce tez nie pasuje angielska kranowa?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

roztocz

Post #3 Ocena: 0

2011-03-09 15:01:50 (13 lat temu)

roztocz

Posty: 968

Mężczyzna

Z nami od: 23-05-2007

Skąd: Greenford

My filtrujemy wode w dzbanku Brita i na takiej (przfiltrowanej i przegotowanej) robimy mleko a i tez kawe, herbete itd.
Praca - to bardzo prymitywny sposob spedzania czasu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-03-09 15:05:09 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nika1988

Post #5 Ocena: 0

2011-03-09 15:25:56 (13 lat temu)

nika1988

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 27-09-2010

Skąd: londyn

wode zeczywiscie daje kranowke ale sproboje dac przefiltrowana :) ale powiedzcie prosze czy moge dawac jej ten aptamil 1 i comfort np aptamil 1 na wieczor a comfort za dnia czy raczej nie moge tak robic ??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2011-03-09 15:28:05 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

perfekcja

Post #7 Ocena: 0

2011-03-09 15:48:40 (13 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Ja dawalam 2 mleka w jednym czasie i bylo OK.
Jak syn zaczal miec kolke to tez mi wszyscy mowili: zmien mleko (wtedy wlasnie zaczelam podawac drugie mleko, stopniowo zmienialam proporcje), podawaj kropelki, masuj brzuszek dlub termometrem w tylku... Ale to wszystko nie mialo znaczenia. U nas chodzilo o wode. Jak zmienilam wode to cokolwiek bym mu nie dala jest OK.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ragazza

Post #8 Ocena: 0

2011-03-09 16:31:01 (13 lat temu)

ragazza

Posty: 591

Kobieta

Z nami od: 08-07-2010

Skąd: z przytulnego living room'u

Ja bym zmienila calkowicie marke mleka. Jesli dajesz Aptamil to zmien np na Cow&Gate. Moja mala miala wlasnie na Aptamilu straszne kolki a po zmianie na Cow&Gate nie mamy tego problemu.

Hazardzistka, po co zmieniac normalne mleko modyfikowane na Nutramigen, ktory nie ma z mlekiem nic wspolnego? Przeciez to calkowicie sztuczna mieszanka. Jesli nie ma potrzeby / zalecenia lekarza to po co dziecku pakowac chemie? Moze wystarczy zmienic mleko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kokusia

Post #9 Ocena: 0

2011-03-09 16:36:26 (13 lat temu)

kokusia

Posty: 26

Kobieta

Z nami od: 15-10-2010

Skąd: blackpool

witam,

miałam ten sam problem... aptamil1 polecili mi w szpitalu bo nie mogłam karmić piersią; na początku było ok ale po 1-2 tygodniach straszne gazy i bóle brzuszka zaczęły się u małego. podawalam herbatkę z kopru włoskiego i jakieś angielskie specyfiki na kolki ale mój synek cwaniak buzię zamykał i kropelek nie chciał połykać (nawet zmieszanych z mlekiem). kupki zaczął robić zielone co 3-4 dni. wpadliśmy na "genialny" pomysł zmiany mleka na sma. przez 2 dni było super- kupki zółte z twarożkiem, zero bączków ani bóli brzuszka...trzeciego dnia się zaczęło!!! było gorzej niż przy aptamilu, chcieliśmy małego przetrzymać na nowym mleku, żeby się przyzwyczaił... nie dało się. wróciliśmy do aptamila. na początku mały bąkował ale już nie tak bardzo, kolki też minęły, a kupki są znowu zółte.

moja rada - zostań przy aptamilu, twoje dziecko ma kolki i gazy, które miną. wiem, że jest ciężko jak taki maluch ciągle płacze i w żaden sposob nie można mu pomóc, ale to minie, naprawdę!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nika1988

Post #10 Ocena: 0

2011-03-09 16:36:41 (13 lat temu)

nika1988

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 27-09-2010

Skąd: londyn

perfekcja a jak ty dawalas te dwa rodzaje mleka ?/ przez dzien comfort a na wieczor normalny aptamil ?/czy jak ? dzis moja mala tez caly czas plakala teraz nareszcie zasnela ale az sie boje wieczoru i nocy :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,