MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Brawo dla puszystych Pań

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2011-01-25 17:23:12 (13 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Uwazam ,ze we wszystkim trzeba zachowac rownowage ,najwazniejsze zeby nie popadac ze skrajnosci w skrajnosc ,ja sporo przytylam po rzuceniu palenia dlatego postanowilam wziasc sie za siebie dzieki diecie oraz regularnym cwiczeniom jak rowniez jezdzie na rowerze w weekendy udalo mi sie ten nadmiar zgubic ,caly czas kontroluje wage a cwiczenie tak mi weszlo w nawyk ze caly czas kontynuuje cwiczenia aerobowe .Mnie osobiscie podobaja sie kobiece ksztalty ,oplywowe biodra ,zaokraglony ,wydatny biust (ale to kwestia gustu co se komu podoba ) .Nigdy nie ocenialam nikogo po wygladzie ,nie jest on dla mnie sprawa priorytetowa w kontaktach z ludzmi ,znam kilka kobiet odstajacycvch moze od owczesnych patykowatych kanonow piekna ale maja tak interesujaca osobowosc plus pogode ducha i usmiech na twarzy ,ze przebywajac z nimi przestaje sie te drobne mankamenty zauwazac i po pewnym czasie czlowiek sie lapie na tym ,ze patrzy na nie i mysli : jakie one sa piekne .
Jestem w stanie zrozumiec rowniez te kobiey ,ktore odchudzaja sie na sile ,nawet jezeli nie maja juz z czego ,zyjemy w swiecie gdzie tak ogromna presja jest kladziona na to jak powinnismy wygladac ,ze padamy ofiara tego by na sile udowonic ,ze mozemy byc zawsze piekne ,zadbane ,szczuple czesto placac za to wygorowana cene.Potrzeba akceptacji ze strony srodowiska jest tak wielka ze czesto wlasnym kosztem wiele z nas zrobi wszystko by ta akceptacje uzyskac,warto sie zastanowic niekiedy wyrazajac pewne opinie na temat czyjegos wygladu czy tej osoby to nie zrani(zreszta wydaje mi sie ze niepochlebne uwagi innych czesto wynkaja z wlasnych kompleksow i chceci odwrocenia odnich uwagi) .Kazdy z nas chcialby miec filmowa urode ale niestety nie kazdemu jest to dane
a wyrazane lekka reka uszczypliwe opinie moga bardzo bolec i zostawic sporo spustoszenia w psychice.
Ja osobiscie nigdy nie nalezalam i nie bede nalezec do osob filgranowych i chocbym sie zaparla nigdy nie bede wygladala jak te zaglodzone modelki na wybiegach .Tak mam juz budowe i musze z tym zyc .
Staram sie kontrolowac swoj jadlospis ,cwicze i ogolnie jestem zadowolona z efektow jakie osiagnelam ale nie bede na sile robic nic wbrew mojemu cialu tylko po to by swiat mnie zaakceptowal,zreszta wydaje mi sie ze swiat mnie zaakceptuje jesli tylko ja same bede w stanie sama siebie pokochac za wszystkie niedoskonalosc jakie posiadam
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sumezrp

Post #2 Ocena: 0

2011-01-25 18:25:54 (13 lat temu)

sumezrp

Posty: 154

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2010

Skąd: pacanow w uk

a ja podpisuje sie obiema rekami po tytulem:-W:-W:-W
Na świecie są dwie rzeczy nieskończone, głupota ludzka i wszechświat - Albert Einstein P.S. Co do tej drugiej rzeczy to nie jestem do końca pewien - sumezrp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sumezrp

Post #3 Ocena: 0

2011-01-25 18:30:54 (13 lat temu)

sumezrp

Posty: 154

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2010

Skąd: pacanow w uk

a ja podpisuje sie obiema rekami po tytulem:-W:-W:-W
Na świecie są dwie rzeczy nieskończone, głupota ludzka i wszechświat - Albert Einstein P.S. Co do tej drugiej rzeczy to nie jestem do końca pewien - sumezrp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

polskismak

Post #4 Ocena: 0

2011-01-25 18:31:27 (13 lat temu)

polskismak

Posty: 735

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: londyn

Pani Brown przeprowadzająca z poświęceniem, permanentnie i bez skutku kurację odchudzającą, na widok potwornie chudej kobiety mówi do męża:
- Boże, jakżebym chciała mieć taką figurę!
- Zwariowałaś? Przecież wygląda jak kościotrup!
- Tak, ale jak by to było cudnie zacząć od kościotrupa i jeść, pić wszystko co się chce aż do uzyskania ładnej linii!
polskismak co uk Świeże wędliny prosto z Polski na Twoim angielskim stole , największy wybór , najlepsze ceny , dostawa do domu gratis. płatność przy dostawie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

marcinb

Post #5 Ocena: 0

2011-01-25 18:33:36 (13 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

:-D

Mam taka teorie:

Kobiety tyja specjalnie aby moc powiedziec mezowi/partnerowi: Nie mam co na siebie wlozyc! Po czym wymienia cala szafe na nowe ciuchy, romiar niewazny, wazne ze jest powod...

;-)
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

sumezrp

Post #6 Ocena: 0

2011-01-25 18:36:52 (13 lat temu)

sumezrp

Posty: 154

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2010

Skąd: pacanow w uk

Cytat:

2011-01-25 18:31:27, polskismak napisał(a):
Pani Brown przeprowadzająca z poświęceniem, permanentnie i bez skutku kurację odchudzającą, na widok potwornie chudej kobiety mówi do męża:
- Boże, jakżebym chciała mieć taką figurę!
- Zwariowałaś? Przecież wygląda jak kościotrup!
- Tak, ale jak by to było cudnie zacząć od kościotrupa i jeść, pić wszystko co się chce aż do uzyskania ładnej linii!

dobre:-]:-]:-]
Na świecie są dwie rzeczy nieskończone, głupota ludzka i wszechświat - Albert Einstein P.S. Co do tej drugiej rzeczy to nie jestem do końca pewien - sumezrp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2011-01-25 19:04:24 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2011-01-25 19:05:46 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinb

Post #9 Ocena: 0

2011-01-25 19:52:23 (13 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

Ja tam wole chude - malo jedza, mala waza, samochod malo pali... A jak sie opiera to postraszyc deserem! ;-)
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

sumezrp

Post #10 Ocena: 0

2011-01-25 20:04:17 (13 lat temu)

sumezrp

Posty: 154

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2010

Skąd: pacanow w uk

chude????
a fe:-W
na szczuple to mozna popatrec a przytulic sie itd...;-)
to TYLKO do ponetnych ksztaltow
Na świecie są dwie rzeczy nieskończone, głupota ludzka i wszechświat - Albert Einstein P.S. Co do tej drugiej rzeczy to nie jestem do końca pewien - sumezrp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,