MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Trądzik Różowaty:(

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-10-05 14:15:13 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Matej11

Post #2 Ocena: 0

2010-10-28 18:56:59 (13 lat temu)

Matej11

Posty: 263

Mężczyzna

Z nami od: 07-03-2007

Skąd: Crewe

a propo antybiotyków to b. uważaj kiedys też leczyłem trądzik i właśnie wspaniali dermatulodzy w moim GP przypisali mi antybiotyki (tetracylina czy coś podobnego) niby do długoterminowego stosowania (nie powiem było trochę lepiej gdy je zażywałem) jednak gdy się przeprowadziłem i poszedłem do innego lekarza po kolejną dawkę leków ten pyta mnie od jak dawna je biorę ja na to, że już 21 m-cy a lekarz złapał się za głowę mówiąc, że 6 m-cy to jest absolutny max do zażywania tych leków (i że podobno można trwale uszkodzić wątrobe) pózniej miałem jakieś badania w szpitalu i inne okresowe przez kolejne pół roku (to a propo wątroby) więc delikatnie z ichniejszymi specyfikami, a najlepiej skonsultować się z drugim lekarzem
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alfer74

Post #3 Ocena: 0

2010-10-28 19:11:14 (13 lat temu)

alfer74

Posty: 1353

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2009

Skąd: londyn

Hej dziewczyny,
z tej strony Myszka 789 , ja podobnie leczylam sie na tradzik rozowaty 2 lata temu w Polsce. Dostalam antybiotyk tetracykline ale tylko na miesiac czasu, gdyz to bardzo silny antybiotyk. Nie tylko on powowduje uszkodzenia watroby ale jesli chcesz zajsc w ciaze to musisz przynajmniej odczekac rok czasu. Antybiotyk ten moze spowodowac wady rozwojowe u dzieci.Ja stosuje do mycia twarzy Cetaphill i kremy z firmy Avenue . Mozna to kupic w UK.
Moje problemy z cera moga wynikac z niedoczynnosci tarczycy o ktorej dowiedzialam sie rok temu. Dlatego nie za bardzo jestem pewna czy mam tzw. tradzik rozowaty.
Radze Tobie zrobic badania na niedoczynnosc tarczycy ....
W mojej kosmetyczce znalazlabyc wiele masci . Nie bawem podam Tobie ich nazwy.
Pozdrawiam

inzynier elektronik, specjalizuje sie w telefonii komorkowej, naprawiam i pomagam rozwiazywac wszelkie zwiazane z nia problemy - 07756957744

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

sikorka23

Post #4 Ocena: 0

2010-10-28 19:19:09 (13 lat temu)

sikorka23

Posty: 2993

Kobieta

Z nami od: 25-06-2010

Skąd: Londyn

ja rowniez lecze sie na tradzik rozowaty.
Poszlam tutaj w uk do chinczykow i oni bardzo skotecznie mi go podleczyli. Teraz jestem w ciazy wiec przerwalam kuracje i mam dwie chrostki.
Polecam chinczykow, podejzewam ze na zawsze mi go nie wyleczyli ale maja rewelacyjne srodki, na plamy tez miedzy innymi. Angielskiego nie trzeba znac, oni sami ledwo znaja :-) ja miala tylko kilka slowek przygotowanych i to wystarczylo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alfer74

Post #5 Ocena: 0

2010-10-28 20:22:40 (13 lat temu)

alfer74

Posty: 1353

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2009

Skąd: londyn

a gdzie bylas w Londynie u tych chinczykow?
Ja wczasie ciazy mialam skore oki ...jakby sie wszystko zatrzymalo teraz mam malutkie chrostki na policzkach ...
Z gory dziekuje za informacje ...:)
inzynier elektronik, specjalizuje sie w telefonii komorkowej, naprawiam i pomagam rozwiazywac wszelkie zwiazane z nia problemy - 07756957744

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

sikorka23

Post #6 Ocena: 0

2010-10-28 20:59:11 (13 lat temu)

sikorka23

Posty: 2993

Kobieta

Z nami od: 25-06-2010

Skąd: Londyn

ja bylam na Golders Green, tam sa az dwa ich sklepy. W jednym dostalam tonik i tabletki na oczyszczenie organizmu, a w drukim masc na plamy. Tabletki mialam brac przez 3 miesiace, no ale zaszlam w ciaze i po miesiacu przerwalam, ale po tygodniu juz byla poprawa.
W pierwszej ciazy tez mi sie zatrzymalo, a teraz licze na to ze mi sie zatrzyma :-)
Napewno dostaniesz tez te lekarstwa na chinatowyn. Tych sklepow jest duzo wszedzie, z masarzem, ziolami, itp. Chinczyk Cie oberzy i doradzi :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-10-28 22:35:09 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sikorka23

Post #8 Ocena: 0

2010-10-29 20:13:26 (13 lat temu)

sikorka23

Posty: 2993

Kobieta

Z nami od: 25-06-2010

Skąd: Londyn

Moszka 823 antybiotyki pomoga tylko na chwile. Ja tez leczylam sie poczatkowo antybiotykami i pomoglo tylko na pol roku.
Sprobuj u chinczykow jak na razie oni najskuteczniej mi to wyleczyli, a ich kuracja jest naturalna i w tym czasie mozesz starac sie o dziecko.
Moja mama wyleczyla sie calkowicei z tradziku rozowtego hipnoza. Jedna z hipotez jest taka, ze to choroba na tle psychicznym

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

majaki32

Post #9 Ocena: 0

2010-10-29 21:19:00 (13 lat temu)

majaki32

Posty: 103

Kobieta

Z nami od: 22-05-2010

Skąd: londyn

Zgadzam sie z sikorka23 moja kolezanka miala ten problem teraz jest nie dopoznania a wiec leczy sie u chinczykow oni zaczynaja leczenie od oczyszczania organizmu z toxyn potem kilka rodzaji tabletek wszystkie na bazie ziol zalecenia pic duzo wody,odstawic kawe cukier bialy,slodycze,sol.Tylko zdrowa zywnosc warzywa,owoce itd.Jak zastosujesz sie do ich zalecen jest ogromny postemp a jeszcze kosmetyki Tea Tree do mycia zel super oczyszcza maseczki i jest taki olejek na punktowe smarowanie a wiec zycze szybkiego pozbycia sie bezpowrotnie TR POZDRAWIAM:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-10-30 21:48:28 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,