MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Biust; krem na rozstepy ...?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-07-14 05:20:04 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

avon02

Post #2 Ocena: 0

2010-07-14 07:54:32 (14 lat temu)

avon02

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: Gdzieś na końcu świata.

Zgadzam się ja też karmiłam piersią moje dzieciaczki,a młodszego synka karmiłam 2 lata i nie mam problemu z rozstępami.Ćwiczenia i dobry krem i po kłopocie.Ważna jest konsekwencja,trzeba ćwiczyć i stosować kremy regularnie to podstawa:)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Vivienne

Post #3 Ocena: 0

2010-07-14 08:00:08 (14 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

Dziewczyny, samo wcieranie kremu nie rozwiaze problemu. Tak jak napisaly poprzedniczki przede wszystkim gimnastyka, cwiczenia najlepiej z ciezarkami. Orzezwiajacy prysznic zamiast goracej kapieli.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ragazza

Post #4 Ocena: 0

2010-07-14 08:04:05 (14 lat temu)

ragazza

Posty: 591

Kobieta

Z nami od: 08-07-2010

Skąd: z przytulnego living room'u

Cytat:

2010-07-14 05:20:04, ggggpm napisał(a):
O ładny biust należy dbać, karmienie nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli nie chce się nic robić w tym kierunku to zawsze można winę zwalić właśnie na to. Karmiłam synka 4 miesiące tylko i bałam się że gwałtowne wyjście z karmienia da mi biust jak to się gdzieś naczytałam aż do pasa. Zabrałam się ostro do pracy, kupiłam krem ujędrniający, a przed wszystkim ćwiczenia. Jak ma się niemowlaczka to można sobie pomóc oraz dać niezłą frajdę dziecku podnosząc go do góry.
Nie mama rozstępów mimo iż karmiłam, już w ciąży stosowałam kremy zapobiegawcze. Ja akurat stosuje kosmetyki z Polski firmy AA, szybko się wchłaniają, mają przyjemny zapach oraz nie zostawiają śladów na ubraniach.


Ja mam dwu i pol miesieczne dziecko, karmilam piersia tylko 6 tyg, w ciazy smarowalam sie kremami na rozstepy, a rozstepy mam. Zrobily mi sie przez jedna noc jak mialam nawal pokarmu. Teraz tez sie smaruje kremami ale niestety zero rezultatow jak na razie. Poza tym sa obwisle mimo, ze zawsze bylam wysportowana, chodzilam na silke i piersi mialam jak marzenie. Nigdzie wiecej poza piersiami nie mam rozstepow ani cellulitu. I to nie jest tak, ze jak sie nie chce nic robic to sie ma obwisle piersi, wiec nie generalizuj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

queenOfChocolat

Post #5 Ocena: 0

2010-07-14 10:05:36 (14 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

tyle ze cwiczenia i kremy to nie wszystko. podstawa jest dobrze dobrany stanik!!!na ulicy widze jak nawet zadbane panie mają zapięcie na karku...ponad połowa z nas nosi za małe miseczki przy za dużym obwodzie. tutaj można sprawdzić swój rozmiar: http://bra-fitter.prv.pl/ wylicza w miarę dokładnie. anglia jest rajem stanikowym wiec moje drogie panie czas dobrac sobie odpowiedni rozmiar a nie popularne 75b dobrane przez panie w triumphie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-07-14 10:24:16 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-07-14 10:30:14 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-07-14 10:31:30 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

avon02

Post #9 Ocena: 0

2010-07-14 10:32:18 (14 lat temu)

avon02

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: Gdzieś na końcu świata.

ggggpm zgadzam się ja wykarmiłam troje dzieci i nie mam problemu typu rozstępy itp:-D
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

jojomaster

Post #10 Ocena: 0

2010-07-14 11:02:55 (14 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

Cytat:

2010-07-14 08:04:05, ragazza napisał(a):
Cytat:

2010-07-14 05:20:04, ggggpm napisał(a):
O ładny biust należy dbać, karmienie nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli nie chce się nic robić w tym kierunku to zawsze można winę zwalić właśnie na to. Karmiłam synka 4 miesiące tylko i bałam się że gwałtowne wyjście z karmienia da mi biust jak to się gdzieś naczytałam aż do pasa. Zabrałam się ostro do pracy, kupiłam krem ujędrniający, a przed wszystkim ćwiczenia. Jak ma się niemowlaczka to można sobie pomóc oraz dać niezłą frajdę dziecku podnosząc go do góry.
Nie mama rozstępów mimo iż karmiłam, już w ciąży stosowałam kremy zapobiegawcze. Ja akurat stosuje kosmetyki z Polski firmy AA, szybko się wchłaniają, mają przyjemny zapach oraz nie zostawiają śladów na ubraniach.


Ja mam dwu i pol miesieczne dziecko, karmilam piersia tylko 6 tyg, w ciazy smarowalam sie kremami na rozstepy, a rozstepy mam. Zrobily mi sie przez jedna noc jak mialam nawal pokarmu. Teraz tez sie smaruje kremami ale niestety zero rezultatow jak na razie. Poza tym sa obwisle mimo, ze zawsze bylam wysportowana, chodzilam na silke i piersi mialam jak marzenie. Nigdzie wiecej poza piersiami nie mam rozstepow ani cellulitu. I to nie jest tak, ze jak sie nie chce nic robic to sie ma obwisle piersi, wiec nie generalizuj.



zgadzam sie. rozstepy to sprawa przede wszystkim genetyki. zebys nie wiem co robila to bedziesz miec i koniec. usunac sie da tylko jak sa jeszcze 'swieze'. tych wyblaklych to nawet i laserem nie chca brac. lipa - tez mam straszne i to wszedzie. nie pomoglo nic wogole niestety, ale nadzieja umiera ostatnia :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,