MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Infekcje ukladu moczowego

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

danus29

Post #1 Ocena: 0

2012-10-29 20:26:05 (12 lat temu)

danus29

Posty: 1647

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-02-2009

Skąd: brighton

Witam,podlacze sie pod ten temacik aby drugiego nie zakladac.Brak polskich liter prosze wybaczyc:-8

Otoz w tym tygodniu dostalam bardzo silne bole podbrzusza,ktore ustapily po wzieciu nos-py i goracej kapieli.Wczoraj jednak powrocily ze zdwojona sila i skonczylo sie szpitalem.Piec godzin siedzenia w poczekalni,pobrano mi krew i mocz do badania i bez innych badan nazwijmy je "dotykowych" przepisano antybiotyk niby na infekcje drog moczowych.Ale ja tknieta zlym przeczuciem wybralam sie dzis rano do lekarza rodzinnego i poprosilam a wrecz wymusilam badanie ginekologiczne.Diagnoza nie jest niestety optymistyczna :Cystocele - wypadanie pęcherza moczowego:-|:-|
A wiec zalecono mi cwiczenia i jezeli nic sie nie zmieni wrocic do lekarza spowrotem.

Moje pytanie brzmi czy ktoras z Was miala badz ma taka przypadlosc???I jesli tak to czego moge sie spodziewac,jak to zwalczyc??Obawiam sie ze jezeli mi nie przejdzie a wciaz mnie boli to moze sie skonczyc szpitalem a tego bym nie chciala:-(:-(


Poiedziano mi ze to normalne u wielorodek,ze bede niestety czesto miec infekcje ,mam sie oszczedzac...

Z gory dziekuje za odpowiedzi .Pozdrawiam.

Kto w sercu ma tylko nienawiść, nigdy nie zazna miłości i szczęścia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

gosiaczek3006

Post #2 Ocena: 0

2012-10-29 21:27:38 (12 lat temu)

gosiaczek3006

Posty: 2554

Kobieta

Z nami od: 20-12-2010

Skąd: Crewe

Kochana a może warto skonsultować to z lekarzem w Polsce, jeśli masz taka możliwość oczywiście. Wiesz, ze ta diagnoza nie musi sie potwierdzić. Tak jak pisały poprzedniczki... Ja tez miałam robione kilka badań i wszystkie wyszły ok, a po wizycie w Pl okazywało sie, ze grzybica i zapalenie jak było... tak jest nadal:) :-)
...Jesli dozyjesz 100 lat,to ja chce zyc 100 lat minus jeden dzien,zebym nigdy nie musiala zyc bez Ciebie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danus29

Post #3 Ocena: 0

2012-10-29 21:47:14 (12 lat temu)

danus29

Posty: 1647

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-02-2009

Skąd: brighton

Cytat:

2012-10-29 21:27:38, gosiaczek3006 napisał(a):
Kochana a może warto skonsultować to z lekarzem w Polsce, jeśli masz taka możliwość oczywiście. Wiesz, ze ta diagnoza nie musi sie potwierdzić. Tak jak pisały poprzedniczki... Ja tez miałam robione kilka badań i wszystkie wyszły ok, a po wizycie w Pl okazywało sie, ze grzybica i zapalenie jak było... tak jest nadal:) :-)
Tak tylko widzisz ja czulam jakby kamien mi tam wszystko uciskal,badaly mnie dwie lekarki,kazaly kaslac i stwierdzily po badaniu i ogledzinach ze niestety ale to wlasnie to :-(:-(Mam ucisk straszny i bolesci podbrzusza tez,ciagle do toalety biegam ,czasami z bolu chodzic nie moge bo normalnie czuje jakbym miala cos "pomiedzy nogami"...okropne uczucie.
Jezeli cokolwiek bedzie sie dzialo co by mnie zaniepokoilo mam natychmiast do nich wracac i beda radzic dalej.Powiedzialy mi ze narazie cwiczenia przez conajmniej miesiac,zobacza czy bedzie poprawa a jak nie to maja mi najpierw jakis pierscien zalozyc i wtedy sie okaze czy to pomoze.

Niestety nie mam mozliwosci leciec do Pl bo dzieci maja szkole,a maz prace.

Dzieki gosiaczek za odpowiedz .
Kto w sercu ma tylko nienawiść, nigdy nie zazna miłości i szczęścia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Post #4 Ocena: 0

2012-10-29 22:10:36 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danus29

Post #5 Ocena: 0

2012-10-29 22:16:02 (12 lat temu)

danus29

Posty: 1647

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-02-2009

Skąd: brighton

Cytat:

2012-10-29 22:10:36, FreelanceNurse napisał(a):
Pierścień czyli pessary ring, mało plastyczne plastikowe, lub silikonowe kółeczko, które wprowadza się głęboko do pochwy. Ginekolog powinien Cię skierować do urogyne (urogynecology). Dział ginekologii, który się specjalizuje w uroginekologii. Mają więcej doświadczenia i większe możliwości. A wysłano Cię na fizjoterapię?
Schemat postępowania jest taki, że najpierw obserwacja, potem ring, a jak nic nie działa to zabieg operacyjny.

Ważna jest też zmiana stylu życia, jeśli to konieczne.

A wiec tak zadnego skierowania dalej nie dostalam poki co.Dostalam za to wydruk z komputera opisujacy ta przypadlosc oraz opisujacy zestaw cwiczen.Poza tym nic,jedynie informacje ze gdyby cos sie dzialo mam sie znowu pojawic.I tyle.Dlatego zapytalam czy mial ktos z tym do czynienia wczesniej.Dziekuje FreelanceNurse za odpowiedz.A jesli mozesz mi podpowiedziec cos o tej zmianie stylu zycia???Bede wdzieczna.Dziekuje.
Kto w sercu ma tylko nienawiść, nigdy nie zazna miłości i szczęścia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Post #6 Ocena: 0

2012-10-29 22:20:59 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danus29

Post #7 Ocena: 0

2012-10-29 22:28:21 (12 lat temu)

danus29

Posty: 1647

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-02-2009

Skąd: brighton

Cytat:

2012-10-29 22:20:59, Pigula75 napisał(a):
Danuska... nawet nie wiem jak moge Cie pocieszyc, czy pomoc.
Jedno jest pewne...musisz Bardzo uwazac na siebie..zero dzwigania, skakania, staraj sie odpoczywac jak najwiecej w miare mozliwosci!
Wiem,ze latwo sie mowi...
Osobiscie nie czekalabym miesiaca.Owszem cwiczenia, cwiczeniami... ale tak sobie mysle ,ze w Twoim przypadku same cwiczenia nie pomoga.
Moze idz i walcz o konsultacje wlasnie na uroginekologii. Nawet gdyby mieli tam potwierdzic diagnoze , to moze zadzialaja lepiej/szybciej...?
Cholera bardzo Ci wspolczuje....
Dzieki Sylwia ty zawsze wiesz jak mnie pocieszyc.

Ten tydzien mam luzniejszy bo dzieci w domu i odpoczne ile sie da.Wtedy sie okaze czy mi cos przeszlo jak nie to smigne do lekarza wczesniej i bede prosic o konsultacje na uroginekologii.Wtedy pewnie wiecej sie dowiem.I tak ciesze sie ze dzisiaj mnie nie pognali po 10 minutach z gabinetu olewajac moj problem, tylko trzymali ponad pol godziny i starali sie mi pomoc.A to tutaj jest plusem jak wiecie.
Ciezko mi bedzie ale bede musiala sie postarac zwolnic troche bo sama prosze sie o klopoty.
:-(:-(
Kto w sercu ma tylko nienawiść, nigdy nie zazna miłości i szczęścia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Post #8 Ocena: 0

2012-10-29 22:33:22 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danus29

Post #9 Ocena: 0

2012-10-29 22:36:32 (12 lat temu)

danus29

Posty: 1647

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-02-2009

Skąd: brighton

Cytat:

2012-10-29 22:33:22, Pigula75 napisał(a):
Danus, nie masz wyjscia! Musisz bo sie wykonczysz.Najbardziej przeraza mnie mysl, zeu Ciebie z tym wolniejszymtrybem zycia moze byc roznie wrrrrrr
Chyba dlugo na Twoim miejscu bym nie czekala z wymuszaniem tej konsultacji...
Mocno bede trzymala kciuki,zeby wszystko dobrze poszlo!
Przeciez nie moze byc inaczej...
I jakby co, to wiesz...wal smialo!
Wiem,wiem Sylwia na Ciebie zawsze mozna liczyc,jestes kochana!!!

No z tym wolniejszym trybem zycia to moze byc ciezko,czasami dnia mi brakuje sama wiesz.
Ale dam rade.Wiem to!!!
Kto w sercu ma tylko nienawiść, nigdy nie zazna miłości i szczęścia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Post #10 Ocena: 0

2012-10-29 22:41:53 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,