MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Infekcje ukladu moczowego

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Postów: 61

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

olka8922

Post #1 Ocena: 0

2009-06-18 14:43:02 (15 lat temu)

olka8922

Posty: 53

Kobieta

Z nami od: 08-09-2008

Skąd: kettering

czesc, dziewczyny.od kiedy przyjechalam do anglii, ciagle mam zapalenie pecherza, grzybice, wszelkiego rodzaju infekcje ukladu moczowego.mialam tutaj robiony 4razy wymaz z pochwy nic nie wykryli, na drugi dzien mialam lot do Polski, okazalo sie ze mam grzybice.Ciagle mi to powraca.mam swoj recznik, dbam o higiene, uzywam zelu do higieny intymnej ziaja, nie korzystam z absenow.od czego to sie dzieje?! nie wytrzymuje psychicznie, bol jest ogromny, w srodku pochwy szczypie mnie, piecze, pali jakby bylo stado bakterii. pomozcie! co uzywac i co zrobic? biore rowniez codziennie 1kapsulke zurawiny. co zrobic? tez macie podobne problemy? w Polsce takiego czegos nigdy nie mialam, tutaj od poczatku roku biore juz 4antybiotyk :( :( opisalamw szystko lekarzowi co mi sie dzieje i w ogole to dali mi antybiotyk. przyszlam po antybiotyku znowu z takim samym problemem to przepisali mi ten sam antybiotyk. co mam robic? czuje ze powoli wykanczam sie psychicznie.....
Dziecko nie umiera, tylko zmienia datę swych narodzin... Maluszek [*]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #2 Ocena: 0

2009-06-18 15:04:05 (15 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Cytat:

2009-06-18 14:43:02, olka8922 napisał(a):
czesc, dziewczyny.od kiedy przyjechalam do anglii, ciagle mam zapalenie pecherza, grzybice, wszelkiego rodzaju infekcje ukladu moczowego.mialam tutaj robiony 4razy wymaz z pochwy nic nie wykryli, na drugi dzien mialam lot do Polski, okazalo sie ze mam grzybice.Ciagle mi to powraca.mam swoj recznik, dbam o higiene, uzywam zelu do higieny intymnej ziaja, nie korzystam z absenow.od czego to sie dzieje?! nie wytrzymuje psychicznie, bol jest ogromny, w srodku pochwy szczypie mnie, piecze, pali jakby bylo stado bakterii. pomozcie! co uzywac i co zrobic? biore rowniez codziennie 1kapsulke zurawiny. co zrobic? tez macie podobne problemy? w Polsce takiego czegos nigdy nie mialam, tutaj od poczatku roku biore juz 4antybiotyk :( :( opisalamw szystko lekarzowi co mi sie dzieje i w ogole to dali mi antybiotyk. przyszlam po antybiotyku znowu z takim samym problemem to przepisali mi ten sam antybiotyk. co mam robic? czuje ze powoli wykanczam sie psychicznie.....


W ciąży miałam infekcję układu i pęcherza moczowego.Bół niesamowity :-W:-W:-W

A jeśli chodzi o stany zapalne i grzybicze mam to samo.
Może zbyt często bierzesz antybiotyki i to wywołuje santy zapalne. Bierz coś na osłonę np. Acidolac
A jeśli już zdarzy mi się jakiś stan zapalny biorę tabletki dopochwowe clotrimazolum i również krem z tej samej serii którym się często smaruję i mam spokój.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

osinka17

Post #3 Ocena: 0

2009-06-18 15:04:08 (15 lat temu)

osinka17

Posty: 543

Kobieta

Z nami od: 16-12-2008

Skąd: High Wycombe

masz odpowiedź - Antybiotyki!!! wyjałowiłaś kompletnie swoją florę bakteryjną

na początek dobry ginekolog Ci potrzebny, trzeba zrobić wymaz, dobrać odpowiednio leki na grzybicę

zamień ziaję na Lactacyd, kup sobie w Boots BIO-FEM (specjalny żel do dopochwowej aplikacji) + Acidophilus w kapsułkach (z Hollands & Barrets) do łykania

zmieniaj bieliznę jak chęsto się da,pierz ją, nawet prasuj!, nie noś tamponów itp.

A co z partnerem? o ile go masz, to powinien również brać coś na grzybicę, bo zaraża Cię non stop i żadne leczenie jednostronne nie pomoże!

powodzenia!!!
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

goskauk

Post #4 Ocena: 0

2009-06-18 15:04:11 (15 lat temu)

goskauk

Posty: 959

Kobieta

Z nami od: 05-02-2008

Skąd: Reading

Kup sobie Canesten pigulke i krem.Ja uzywam plyny polskie intymne te z Ziaja.Ale dobrze jest zjesc naturalny jogurt.Nawet mozesz jogurt na tampon dac.;-)Tak slyszalam ktos robil.I nawet czosnek.
pit-y,benefity itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

osinka17

Post #5 Ocena: 0

2009-06-18 15:06:23 (15 lat temu)

osinka17

Posty: 543

Kobieta

Z nami od: 16-12-2008

Skąd: High Wycombe

Cytat:

2009-06-18 15:04:11, goskauk napisał(a):
Kup sobie Canesten pigulke i krem.Ja uzywam plyny polskie intymne te z Ziaja.Ale dobrze jest zjesc naturalny jogurt.Nawet mozesz jogurt na tampon dac.;-)Tak slyszalam ktos robil.I nawet czosnek.


bez przesady z tym jogurtem :-| jeśli jogurt zawiera choć śladowe ilości cukru, to tylko zaostrzy grzybicę!

a czosnek?? to chyba sposoby ze średniowiecza?? jest masa skutecznych leków na grzybicę, więc nie ma potrzeby "wydziwiania" z czosnkiem! skoro nie próbowałaś, to nie radź innym, bo możesz jedynie zaszkodzić
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

reivilo

Post #6 Ocena: 0

2009-06-18 15:10:42 (15 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

Cytat:

2009-06-18 14:43:02, olka8922 napisał(a):
e juz 4antybiotyk :( :( opisalamw szystko lekarzowi co mi sie dzieje i w ogole to dali mi antybiotyk. przyszlam po antybiotyku znowu z takim samym problemem to przepisali mi ten sam antybiotyk. co mam robic? czuje ze powoli wykanczam sie psychicznie.....

no coz wlasnie efektem ubocznym brania antybiotyku jest grzybica pochwy ...

mozesz kupic bez recepty clotrimaloz jest nawet w marketach tyle ze slabsza dawka ....popros zeby ci przepisali dopochwowy wlasnie klotrimazol lub nystatyne - to polska nazwa poszukaj w internecie angielskiego zammienika.


Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2009-06-18 15:22:34 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

motylek__x3

Post #8 Ocena: 0

2009-06-18 15:33:41 (15 lat temu)

motylek__x3

Posty: 95

Kobieta

Z nami od: 31-03-2009

Skąd: london

Cytat:

2009-06-18 15:04:05, mako123 napisał(a):
Cytat:

2009-06-18 14:43:02, olka8922 napisał(a):
czesc, dziewczyny.od kiedy przyjechalam do anglii, ciagle mam zapalenie pecherza, grzybice, wszelkiego rodzaju infekcje ukladu moczowego.mialam tutaj robiony 4razy wymaz z pochwy nic nie wykryli, na drugi dzien mialam lot do Polski, okazalo sie ze mam grzybice.Ciagle mi to powraca.mam swoj recznik, dbam o higiene, uzywam zelu do higieny intymnej ziaja, nie korzystam z absenow.od czego to sie dzieje?! nie wytrzymuje psychicznie, bol jest ogromny, w srodku pochwy szczypie mnie, piecze, pali jakby bylo stado bakterii. pomozcie! co uzywac i co zrobic? biore rowniez codziennie 1kapsulke zurawiny. co zrobic? tez macie podobne problemy? w Polsce takiego czegos nigdy nie mialam, tutaj od poczatku roku biore juz 4antybiotyk :( :( opisalamw szystko lekarzowi co mi sie dzieje i w ogole to dali mi antybiotyk. przyszlam po antybiotyku znowu z takim samym problemem to przepisali mi ten sam antybiotyk. co mam robic? czuje ze powoli wykanczam sie psychicznie.....


W ciąży miałam infekcję układu i pęcherza moczowego.Bół niesamowity :-W:-W:-W

A jeśli chodzi o stany zapalne i grzybicze mam to samo.
Może zbyt często bierzesz antybiotyki i to wywołuje santy zapalne. Bierz coś na osłonę np. Acidolac
A jeśli już zdarzy mi się jakiś stan zapalny biorę tabletki dopochwowe clotrimazolum i również krem z tej samej serii którym się często smaruję i mam spokój.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Tez tak miałam w ciąży tylko u mnie nie było bólu ale niesamowite swędzenie i przy oddawaniu moczu pieczenie tez miałam przepisane clotrimazolum i krem i to tego lekarz kazał mi pic jak najwięcej soków ze świeżych cytryn,i do tej pory jak mi coś wróci to robię sobie kuracje cytrynowa za jednym razem pije sok z 5 cytryn ,i później już tez z 5 ale to już tak do końca dnia żeby od razu tego nie wysiusiać.nie nos stringów bo jednak te gatki są niezdrowe choć sama je lubię czasem nałożyć,nos tylko bieliznę bawełniana nie nos żadnych satynowych gatek i w żadnym bądź razie nie używaj tamponów dopóki tego całkowicie nie wyleczysz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goldfish

Post #9 Ocena: 0

2009-06-18 15:35:05 (15 lat temu)

goldfish

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 14-06-2009

canesten to angielski odpowiednik clotrimazolu sa dwa rodzaje 1% i 2%

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

olka8922

Post #10 Ocena: 0

2009-06-18 15:42:26 (15 lat temu)

olka8922

Posty: 53

Kobieta

Z nami od: 08-09-2008

Skąd: kettering

tak, mam stalego partnera od 2,5roku.bralam tabletki antykoncepcyjne Yasmin przez ponad 3lata, teraz z powodu zmian hormonalnych musialam odstawic takze zabezpieczamy sie prezerwatywami.ostatnio mialam grzybice, dostalam antybiotyk amoxiclav i 1tabletke Fluconazole, chlopak natomiast dostal masc bez recepty Thrush Cream Clotrimazole 2% firmy Canesten i mial smarowac penisa zewnetrznie przez 2tyg 3razy dziennie. stosowalismy wg zalecen lekarza, byl spokoj przez jakis tydzien, teraz znowu mam ten sam problem :/ chyba chlopak sie nie wyleczyl do konca... ale idac do lekarza mi ciagle daja antybiotyk,a mu kaza smarowac sie mascia.masc widocznie nie pomaga, nie wiem jak sie inaczej wyleczyc i jak jego wyleczyc
tak, mam stalego partnera od 2,5roku.bralam tabletki antykoncepcyjne Yasmin przez ponad 3lata, teraz z powodu zmian hormonalnych musialam odstawic takze zabezpieczamy sie prezerwatywami.ostatnio mialam grzybice, dostalam antybiotyk amoxiclav i 1tabletke Fluconazole, chlopak natomiast dostal masc bez recepty Thrush Cream Clotrimazole 2% firmy Canesten i mial smarowac penisa zewnetrznie przez 2tyg 3razy dziennie. stosowalismy wg zalecen lekarza, byl spokoj przez jakis tydzien, teraz znowu mam ten sam problem :/ chyba chlopak sie nie wyleczyl do konca... ale idac do lekarza mi ciagle daja antybiotyk,a mu kaza smarowac sie mascia.masc widocznie nie pomaga, nie wiem jak sie inaczej wyleczyc i jak jego wyleczyc.dziekuje za odpowiedzi:) w weekend pojade do bootsa.takie mam bole ze sama nie wytrzymuje.a angielscy lekarze tez madrzy,bo antybiotyk przepisza, ale o oslonowych to juz nie mysla.teraz mnie pochwa strasznie piekla w srodku, posmarowalam kremem Clotrimazole 2% i troche przestalo, takze jestem pewna ze mam grzybice:/ mam jeszcze na wszelki wypadek w lodowce nystatyne 10globulek dopochwowych, takze jak nie poskutkuje antybiotyk to chyba znowu bede musiala sie faszerowac lekami.a znacie jakies oslonowe bez recepty?jezeli mialyscie grzyby to jak wyleczylyscie swojego partnera?
Dziecko nie umiera, tylko zmienia datę swych narodzin... Maluszek [*]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,