MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ortodonta w Londynie

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

luko89

Post #1 Ocena: 0

2013-06-17 17:58:29 (11 lat temu)

luko89

Posty: 233

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2013

Skąd: Londyn

W sensie że zależy od wielkości wady, ile się przesuwa ząb w trakcie leczenia? Czy to inny powód?
Czyli noszenie aparatu retencyjnego do końca życia likwiduje problem cofania się zębów?

[ Ostatnio edytowany przez: luko89 17-06-2013 17:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #2 Ocena: 0

2013-06-17 19:17:34 (11 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Nie to nie tak. mozesz miec nie wiadomo jak krzywe zeby a jak wyprostujesz to pozostana proste, a mozesz miec mala wade i potem znowu ci sie troche wykrzywia. To wszystko zalezy od tego jakie masz zeby, u kazdego jest inaczej. Dlatego warto sie zastanowic nad noszeniem aparatu, bo to nie jest tylko na dwa lata i koniec, tylko czasami moze to trwac do konca zycia, o ile oczywiscie chcesz miec idealnie proste. Moja kolezanka nosila aparat 4 lata, i juz po, nosila ten drut na dolnych zebach, ten ktory sie jeszcze nosi pol roku po zdjeciu aparatu, ten taki od srodka. jak jej ten drut spadl w koncu, to zalozyla sobie drugi, drugi jej spadl, kolejnego nie zakladala i juz ma krzywego zeba na dole. po kilku miesiacach zaledwie. Znowuz jeszcze jedna znajoma tez miala tylko jednego zeba krzywego i jakis taki specjalnych maly aparat jej zalozyli, zab sie wyprostowal, ale juz po kilkunastu miesiacach znowu sie zab wykrzywia. i to widac. Nie pisze historii z choinki, nie tak, ze to od znajmoej znajomego, tylko wszystko widzialam na wlasne oczy. ja na przyklad zakladajac aparat liczylam sie z tym, ze ten retencyjny to bede jeszcze dlugie lata nosila, no ale tez nie trzeba go nosic codziennie, wystarczy, tak jak mi ta ortodontka powiedziala, minimum 2-3 razy w tygodniu na noc zalozyc i powinno byc ok.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mesmerize

Post #3 Ocena: 0

2013-06-22 20:19:19 (11 lat temu)

mesmerize

Posty: 23

Kobieta

Z nami od: 25-06-2007

Wizyta kontrolna z aparatem stałym założonym w innym gabinecie £195

Ja pierdziele, to jakis kosmiczny koszt! To wolę przylatywac do PL..

Ale znajomy ma mi dac namiary na jakiegos anglojezycznego ortodontę na Canary Wharf, u ktorego jest 100f za wizyte (dwa luki)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gina15

Post #4 Ocena: 0

2015-03-08 21:37:44 (9 lat temu)

Gina15

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 08-03-2015

Skąd: Watford

Hey,

rozgladam sie temacie juz z 3 miesiace i ciagle nie wiem co robic.

Myslalam o zalozeniu w Pl Damona i dolatywanie co 2 miesiace na wizyty, ale tak bardzo potrzeba mi kogos z polecenia.....moze jest tutaj ktos kto moze polecic dobrego specjaliste.
Mam mieszane uczucia po lekturze tych wszystkich klinik i centr stomatologii zadnych zysku. Sama bylam w takiej w Krakowie i po pierwszej wizycie zrezygnowalam, bo parcie na marketing i public relation bylo nie do zniesienia. Niewazne bylo jaki mam problem, co chce zrobic, a tylko skad o nich wiem i ankieta na poczekalni, ankieta u pani doktor w gabinecie. Od razu wyciski, zdjecia, zero wyjasnienia, rozmowy z pacjentem tylko zainkasowac 300zl, a Ty se czlowieku rob co chcesz.....masakra

Czy sa jeszcze prawdziwi lekarze z powolania, ktorych praca widoczna jest nie w dyplomach ze szkolen na calej scianie w poczekalni, a w realnym zyciu?

Balagam, podzielcie sie kims rzetelnym, niewazne skad Krakow, Warszawa, Wroclaw czy tutaj Londyn...

[ Ostatnio edytowany przez: Gina15 08-03-2015 21:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danutakok

Post #5 Ocena: 0

2015-05-14 15:11:40 (9 lat temu)

danutakok

Posty: 1

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 14-05-2015

Skąd: Londyn

Jest w Londynie kilku ortodontów ale przestrzegam przed taką jedną która mianuje się doktorem, nazywa się L S....
Do tej nie radzę bo zniszczy Ci psychikę a zębów i tak nie poprawi.

Wiem że niedawno powstała polska klinika w centrum Croydon.
Jeśli się nie mylę to musisz szukać ich xxx
Powodzenia

Uwaga moderatora: Za spam mozna dostac blokade konta, a za pomawianie nawet sprawe w sadzie. Regulamin te kwestie prosto wyjasnia. Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,