MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Egzema u dzieci

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

Str 11 z 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kinga77

Post #1 Ocena: 0

2012-09-07 12:00:58 (12 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Dodam,ze leki zawierajace parafine moga podrazniac,poniewaz parafina rozgrzewa skore i to moze powodowac swedzenie.Mozliwe,ze dlatego mojemu szkodzilo oiltanum do kapieli

Gdzies tu [a moze gdzie indziej?] napisal ktos,ze problem zniknal u dziecka jak odstawiono emolienty

Przekonaam sie,ze chyba wszystkie kosmetyki jakie przepisywano mojemu dziecku to prawie sama parafina byla

[ Ostatnio edytowany przez: kinga77 07-09-2012 12:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Awa

Post #2 Ocena: 0

2012-09-07 14:21:24 (12 lat temu)

Awa

Posty: 264

Z nami od: 02-08-2006

Skąd: Manchester

Cytat:


Zgadza sie co do kosmetykow Johnson,moga podrazaniac,ale nie koniecznie wszystkie dzieci i niekoniecznie Aveeno,akurat mojemu pomaga.A Oiltanum to porazka byla.
Wiec nie rozpowszechnialabym takich porad,bo akurat w wypadku egzemy,to kazdemu moze pomoc co innego ;)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>kinga77</i> 07-09-2012 11:56 ]




Aveeno bylo produkowane kiedys przez niezalezna firme, ktora Johnson po prostu kupil ale na szczescie nie zmienili skladnikow w podstawowych produktach (lotion etc) i tylko dlatego rozni sie od wszystkich innych podrazniajacych ofert J&J.

Tak jak piszesz, kazdemu pomaga co innego. Nie jestes jedyna, jezeli chodzi o Oilatum, swego czasu bylo tak wiele alergicznych reakcji po ich kremach ze ktos puscil plotke, ze zawiera olej arachidowy i firma musiala to oficjalnie dementowac, bo kazdy rodzic egzematyka wpadl w panike. Moje dziecko tez reaguje na Oilatum i dermatolog nawet tego nie proponowal, ale poniewaz jest na liscie wiekszosci GPs jest przepisywany zazwyczaj jako pierwszy do wyprobowania.

Awa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaroman

Post #3 Ocena: 0

2013-01-29 10:17:57 (11 lat temu)

Ewaroman

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 29-01-2013

Skąd: London

Ta egzma to naprawde cholerstwo.moja corka ma egzme juz cztery lata.lekarze obiecywali-prosze sie nie martwic do czterech latek powinna z tego wyrosnac,teraz ma 4,5 to mowia ze do 9 latek.i dawali mascie sterydowe.pomagaly na trzy dni.
Troszke sie zaczelam tym interesowac,bo juz nie moglysmy sobie poradzoc.
Mala drapala cale cialo,szczegolnie w nocy,nie spalysmy,plakala a ja razem z nia,bo nie moglam jej pomoc,drapalam ja delikatnie,bo ona drapala sie do krwi,cale rece,nogi,brzuch i szyje,gdy leciala krew przestawalo swedzec i bolalo to ten bol byl dla niej ulga.wszystkie dzieci sie bawily pluskaly w wodzie i sloncu w parkach a ona troche na sloncu to potem w nocy horror.
Jak pewnie wiecie mascie sterrydowe sa najgorsze i medycyna wcale nie idzie do przodu medycyna tylko przykrywa chorobe nie leczy a jak by sie dalo to by wycieli ta egzme ale sie nie da.
Sterydy na przyszlosc dziecka sa bardzo niebezpieczne zatrowaja watrobe nerki inne organy co moze mniec powazne skutki potem.
Moja corka od kremow strydowych dostala grzybicy calego ukladu pokarmowego,czyli CANDIDA nie drapala sie tylko po ciele ale i w miejscach intymnych do krwi wyplywaly jej ciemne smierdzace mazie,wszystko bylo spuchniete i co lekarz na to,krem ze sterydami prosze na to smarowac,miala nie cale 3 latka wtedy.w tym samym czasie zdeformowaly jej sie paznokcie u rak ,byly pokrzywione i jeden jej calkiem odpad
Przez chorobe mojej corki wybralam sie na kurs medycyny naturalnej do CNM Collage przy oxford circus i od tej pory nie odwiedzam lekarzy ani nie uzywamy zadnej farmaceutyki.
Z ta candida zrobilysmy appoinment u pani ktora leczy naturalnie,daje za darmo rady,to nic nie kosztuje a to bylo w REVITAL(taka ziolowa apteka) i wyleczyla ja w cigu tygodnia.Na paznokcie wystarczylo tylko raz dziennie smarowac tea tree essential oil.z medycyna mala sie meczyla pól roku.dlatego warto sie wybrac do takej pani.niestety z egzmy sie nie wyleczyla ale duzo sie zmiejszyla,czasem sie strasznie nasila czasem nic nie ma.to jest trudniejsze bo trzeba zmienic diete i najlepiej srodowisko na czystsze.takie male dziecko wielu rzeczy poprostu nie chce jesc,dlatego musi zrozumiec a to pewnie jeszcze potrwa.
Mojej corce pomaga kapiel w chlorowanej wodzie tak jak basen.w domu w pieluszke sypie platkow owsianych i to sluzy jako gabka,wyciskam to mleczko do wody.naturalne nawilzajace jak np.z virgin coconut oil,mascie z aloes vera,dla strasznych ran masc z tea tree antybakteryjna.nawet taka niepozorna oliwka z penaten jej pomagala na poczatku,wole uzywac to niz te mascie z parafina.
Tutaj dlugo by pisac,probowalysmy chyba wszystkiego.ciagle nie jest dobrze ale nie bedziemy sie poddawac. Jesli masz wybor wybierz medycyne naturalna bo cialo jest tak zbudowane aby leczylo sie samo trzeba mu tylko troche pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Magdalena85_85

Post #4 Ocena: 0

2013-04-03 10:58:23 (11 lat temu)

Magdalena85_85

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 03-04-2013

Skąd: Oxford

wczoraj usłyszałam diagnozę - egzema, czytam i czytam o tym i ciągle płaczę, dostaliśmy płyn i krem do smarowania Hydromol, córeczka ma 4 ms, nic nie było aż do piątku, pojawiły się plamki na raczkach, kostkach, szyi, nogach, klatce piersiowej a już nast dnia były czerwone i chropowate, byliśmy wczoraj u lekarza, spojrzał i od razu Egzema, jestem skołowana czytając powyższe posty, mam nadzieję że to co dostaliśmy pomoże :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AleksandraF

Post #5 Ocena: 0

2013-04-07 21:53:48 (11 lat temu)

AleksandraF

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 07-04-2013

Skąd: Londyn

Witam serdecznie

Zgadzam sie z Pania ze medycyna naturalan jest najlepsza. Z zawodu jestesm nail tech I mam tez licencje ktora pozwala mi na prace z diabetykami.(oprocz tego uwilabiam health and nutrition)
Mam kilku klientow I znajomych gdzie egzyma zostala wyleczona. Moj klient po 13 latach pozbyl sie egzmy w ciagu 6 miesc, moja kolezanka po 3miesc tak moglabym pisac I pisac.

POlecam serdecznie aloe juice ,(moja ulubiona jest truskawkowo-kiwi) Codzinnie picie po 1 nakretce. Do tego polecam Isotonix opc3 (tez naturalne, jest to w proszku, codzinnie po rozcienczeniu malej nakrteki z woda, na pusty zoladek. Prosze sobie wyobrazic ze po 5min 95% jest w orgaznizmie. Nie jak tabletki, trwa czasmi do 4 h zanim sie rozpiszcza+ organzim moze tylko pochlonac do 30%.

Czasmi daje przyklad, co robimy jak np poparzymy sie? Nakladamy aloe na skoore tak? To prosze sobie wyobrazcic picie aloe juice, Nawet pomaga tym co maja problem z zoladkiem I jelitami.
Dlatego ci co maja proble ze skora zdecydowanie polecam aloe juice+ isotonix opc

Uwaga moderatora: Edycja moderatora.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2013-04-07 21:57:47 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #7 Ocena: 0

2013-04-07 22:28:04 (11 lat temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

U dzieci majacych egzemę ,trzeba prowadzic odpowiednią dietę. Moja mała ma egzemę, z jedzena wykluczyliśmy kilkanaście
produktów. "Przetestowaliśmy ją" na co najbardziej reaguje jej skóra, teraz wiemy mniej więcej co jej szkodzi. Nie je chleba , czekolady/kakao, jogurtów, pomarańczy, zup "kwasnych", nic tłustego typu frytki, mięso smażone. W prowadziliśmy w dietę wodę do picia z "butelki ", zkranu powodowała u małej wysypkę:-M] Nauczyliśmy się z tą chorobą zyc. Teraz będziemy robic jej badania na metale ciężkie, jest kilka badań jeszcze przed nami. Fakt GP nie zawsze jest pomocne:-( ale można z kontaktowac się prywatnie tu lub w PL z lekarzami.
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2013-04-08 03:34:33 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kpczarna

Post #9 Ocena: 0

2013-04-08 08:37:26 (11 lat temu)

kpczarna

Posty: 191

Kobieta

Z nami od: 18-03-2010

Skąd: andover

dziewczyny..moja córka ma egzeme od urodzenia..teraz ma 2 latka..do tej pory była na wszystkich dietach juz ,przez 2 lata nie jadła nic z nabiału,ja również bo ją karmiłam..wykluczyłam gluten i inne produkty jak cytrusy i nic!!daremna męczarnia...jeśli juz coś trzeba wykluczać to myśle ze chemie..pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

kpczarna

Post #10 Ocena: 0

2013-04-08 08:54:15 (11 lat temu)

kpczarna

Posty: 191

Kobieta

Z nami od: 18-03-2010

Skąd: andover

i dodam ze używaliśmy już chyba kazdej maści i balsamów ..wszystko jest oki ale na dwa góra trzy dni i znowu powraca..:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 11 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,