MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Yerba Mate

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kroliczek432

Post #1 Ocena: 0

2015-06-12 20:26:16 (9 lat temu)

kroliczek432

Posty: 1654

Mężczyzna

Z nami od: 05-07-2009

Skąd: manchester

Cytat:

2015-06-12 20:17:59, ie2ox4-b napisał(a):
Cytat:

2015-06-12 10:26:47, Justanickname napisał(a):
Właśnie nie, yerba mate tak naprawdę nie powoduje raka w żadnym stopniu, co więcej, walczy z rakiem oraz posiada inne świetne właściwości zdrowotne.

Tak jak każdy przedmiot gdy trzeba go zareklamować. Nie słuchałeś czym oni podlewają i opryskują?


Np ja nie wiem, a chcialabym wiedziec.
Wczoraj tak sobie tu poczytalam i zamowilam. Myslalam, ze dzis juz bede sie delektowala ale niestety nie doszla jeszcze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

astalavista

Post #2 Ocena: 0

2015-06-12 21:10:58 (9 lat temu)

astalavista

Posty: 376

Mężczyzna

Z nami od: 25-08-2010

Skąd: Wieś

Cytat:

2015-06-12 20:17:59, ie2ox4-b napisał(a):
Cytat:

2015-06-12 10:26:47, Justanickname napisał(a):
Właśnie nie, yerba mate tak naprawdę nie powoduje raka w żadnym stopniu, co więcej, walczy z rakiem oraz posiada inne świetne właściwości zdrowotne.

Tak jak każdy przedmiot gdy trzeba go zareklamować. Nie słuchałeś czym oni podlewają i opryskują?


A raz kozie śmierć...pomyślałem. W sumie tyle chemii wkoło że co mi tam. A szukam jakiegoś nowego "dopalacza" bo obecny mnie nie zadawala ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #3 Ocena: 0

2015-06-13 07:21:09 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

No to w takim razie musisz poszukać specjalnie wyselekcjonowane liście i gałązki z obficie opryskiwanych. One to dadzą czadu.
Co do sprzęty to popatrz na youtubie. Ja piję przez taką rurkowatą, sitkową łyżeczkę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Justanickname

Post #4 Ocena: 0

2015-06-13 11:44:15 (9 lat temu)

Justanickname

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 10-06-2015

Skąd: Londyn

A więc, odpowiadając najpierw na posta ie2ox4-b, może i jest opryskiwana (ale są to pojedyncze przypadki), ale na pewno nie w aż takim stopniu, żeby w jakikolwiek sposób zaszkodziła. Jest ona uprawiana naturalnie, bez dodatku chemikaliów czy nawozów, gdyż yerba mate po prostu tego nie potrzebuje. Klimat Ameryki Południowej to wszystko czego potrzebuje.
Odpowiadając na pytanie astalavista, akurat ja mogę nazwać się takim "magikiem", gdyż pracuję w firmie, która zajmuje się importem yerby z Ameryki (do adminów, to chyba nie podlega jako reklama, gdyż nie napisałem nazwy firmy, oraz cokolwiek z tym związanym, ale proszę mnie poprawić jeśli się mylę). Otóż, na początek mogę polecić Taragui con Palo, Pajarito Elaborada, Colon Traditional lub Indega Traditional. Co do sprzętu, to w przypadku yerby niezbędna jest bombilla (rurka z sitkiem na końcu), gdyż niestety inaczej fizycznie nie dałoby rady jej pić. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszam do pryw. wiadomości, udzielę wszelkich informacji, których byś potrzebował.

Pozdrawiam serdecznie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #5 Ocena: 0

2015-06-13 12:45:01 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Ja mam Taragui + Energia. Jeżeli chodzi o opryski, to wierzę że tych krzaków nie opryskują specjalnie jakimiś herbicydami, ale co do grzybobójczych czy robakobójczych to już moja wiara jest zachwiana.
No i jeżeli, te krzewy rosną w pobliżu pól, które trzy razy do roku dają plony, no to...
Nie wiem jak jest z tymi krzewami, ale zboże, jeżeli rośnie na skażonej ziemi to słoma nie nadaje się nawet na ściółkę dla zwierząt, ale ziarno można przetwarzać. Natura w ten sposób próbuje wydać zdrowe płody, pomimo chorego "rodzica". Więc poprzez analogię do zboża powinniśmy pić herbatę z owoców tej Yerbo Maty.
Pomimo że te Twoje posty nie są bezpośrednią reklamą to i tak uważam, że propagując ten towar wpływasz na zyski...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greg1990

Post #6 Ocena: 0

2016-11-14 22:19:35 (7 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

Witam, odświeżę temat.

Pijam Yerba Mate od 5 lat, można powiedzieć że od tego czasu nie miałem przestoju większego jak tydzień :) Czuje się świetnie, dużo energii każdego dnia, człowiek zdrowy, nie choruje jak wcześniej, myślę, że to przez witaminy i minerały które yerba dostarcza każdego dnia.

Przetestowałem przez ten czas kilkanaście rodzajów i to moja lista :

1. Amanda - najmocniejsze działanie, mocno pobudza i szybko się nie wypukuje, zdaniem Pana Cajrowskiego to najlepsza odmiana yerby.

2. Pajarito

3. Rosamonte



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

snerg64

Post #7 Ocena: 0

2016-11-15 09:11:57 (7 lat temu)

snerg64

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 18-07-2016

Skąd: 3rd Stone from the Sun

Ja rownież popijam od dobrych kilku lat i naprawdę polecam Yerbe każdemu. Zauważyłem natomiast że z tym działaniem poszczególnych marek jest sprawą bardzo jednostkową. Przykładowo osobiście nie podchodzi mi Amanda i co więcej również bardzo słabo na mnie oddziaływuje. Zastanawiam się czy to drugie nie jest po prostu wynikiem negatywnego nastawienia które nie wiedzieć skąd się wzięło.Naprawdę próbowałem wiele razy i nadal przekonać się nie mogę, za to moja żona jest jak najbardziej na tak. Marka Amanda warto nadmienić ma polskie korzenie.

Moje top 3 to:

-Rosamonte - smaczna, klasyczna, na każdy dzień,
-CBSé Guarana - gdy potrzebna jest dawka energii to guarana robi swoje,
-Pajarito - ale tylko Especial bo dużo mniej pyłu.

A i nie daję rady mieszankom np. ziołowym czyli Compuesta.
Sklep który mogę szczerze polecić to ten tutaj. Był i jest to pierwszy tego typu sklep online w UK.
You might fail at something you don't like so you might as well take a chance at doing what you love.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

astalavista

Post #8 Ocena: 0

2016-11-15 10:02:52 (7 lat temu)

astalavista

Posty: 376

Mężczyzna

Z nami od: 25-08-2010

Skąd: Wieś

Przygotowujecie klasycznie? w odpowiednim sprzęcie? czy tak jakoś na szybko, bez ceregieli?
Ja kupiłem ostatnio taką Yerbe expresową w saszetkach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

snerg64

Post #9 Ocena: 0

2016-11-16 00:50:37 (7 lat temu)

snerg64

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 18-07-2016

Skąd: 3rd Stone from the Sun

Osobiscie preferuję bardziej tradycyjne podejście. Palo Santo jak na zdj wspomaga aromat i ten zapach... Tyle tylko że co jakiś czas w pracy przychodzi mi opowiadać o co w tym chodzi i że to nic trafnego.

Obrazek
You might fail at something you don't like so you might as well take a chance at doing what you love.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

greg1990

Post #10 Ocena: 0

2016-12-15 10:06:32 (7 lat temu)

greg1990

Posty: 475

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2014

Skąd: Stoke On Trent

To dodam i nasz zestawik .

Zdjęcie zrobione tam gdzie wyruszamy podczas ładnej pogody - gdzie brak ludzi i dziko :)

Relax & pomysłowość gwarantowana.

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,