MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-09-10 11:06:18 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pakuszta

Post #2 Ocena: 0

2008-09-10 20:18:06 (16 lat temu)

pakuszta

Posty: 34

Kobieta

Z nami od: 31-08-2008

Skąd: londyn

Hej!!!!Pandorka,Mcdonesco przepraszam ze nic nie napisalam co bylo u lekarza,ale nie mialam kiedy:-(mlodszej corci (10 miesiecy)wychodza zabki i mamy maly cyrk w domu (jeden juz wyszedł,jeszcze czekamy na jednego ).Pani doktor u ktorej bylismy ,ku naszemu zaskoczeeniu bardzo przejela sie naszym problemem ,zwazyla, zbadala zrobila bardzo wnikliwy wywiad i dała lekarstwo Vermox,musielismy wziasc je wszyscy (nawet moi rodzice ktorzy sa u nas w odwiedzinach ;-),jedna dawka tego specyfiku powinna pomoc,mam nadzieje ze pozbylismy sie tych nieproszonych gosci,zeby miec pewnosc ze juz ich nie ma wygotowalam posciel i pizamy .Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za pomoc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skibiki

Post #3 Ocena: 0

2011-08-07 15:00:42 (13 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

A teraz my się wybieramy z owsikami do GP.
Moj syn oprócz w/w objawów jeszcze strasznie zgrzyta zębami,jak śpi.....
Mam tylko nadzieje ze szybko się tymi owsikami zarazić nie do bo jestem w ciąży i z leczeniem może być gorzej :-)
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewela119

Post #4 Ocena: 0

2011-08-07 16:22:33 (13 lat temu)

ewela119

Posty: 579

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Coventry

Temat owsikow przerabialam jakis czas temu :/ Profilaktycznie odrobacza sie cala rodzine, lacznie ze zwierzetami jesli jakies w domu posiadacie (mam na mysli psa lub kota). Obowiazkowo tez pranie w wysokiej temperaturze i prasowanie poscieli, pizam i bielizny przez jakies 3 tyg, bo wlasnie po tym czasie powinno sie podac druga dawke lekow bo lekarstwa dzialaja na dorosle osobniki ktore przed zlikwidowaniem mogly zlozyc jaja i z tych jaj moze sie cos wykluc, bynajmniej mi tak tlumaczyl lekarz. Teraz trzymam w domu zapas lekow na pasozyty zarowno dla malej jak i dla kota i co jakis czas przechodza profilaktyczna terapie bo "przegapione" owsiki moga narobic bardzo duzo szkod

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ala0000

Post #5 Ocena: 0

2017-06-28 08:58:09 (7 lat temu)

Ala0000

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 28-06-2017

Skąd: Londyn

nie należy bagatelizować kwestii owsików i rezygnować z wizyty u lekarza. można dostać bez recepty super lek, ale konsultacja z lekarzem jest obowiązkowa wg mnie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,