MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Hemoroidy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 34

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gunia1980

Post #1 Ocena: 0

2008-01-22 15:07 (16 lat temu)

gunia1980

Posty: 3

Z nami od: 22-01-2008

Czy ktos moglby napisac jak leczyl lub leczy sie hemoroidy lub tzw.zylaki odbytu?od ponad tyg przy oddawaniu kalu zaczynaja pekac i krwaawic.A moze wie ktos do jakiego lekarza sie tu zglosic,chodzi mi jakiegos pl specjaliste.Lekam sie ze to cos powaznego.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz/i.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2008-01-22 15:18 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iwona4321

Post #3 Ocena: 0

2008-01-22 17:03 (16 lat temu)

iwona4321

Posty: 174

Kobieta

Z nami od: 01-08-2007

Nie martw sie nie jest to nic strasznego. Mozebyc zle jezeli jest to stan przewlekly.Ja sama czasem mam z tym problem, ale wtedy uzywam masci, ale z polski i problem znieka. Krwawienia moze sie pojawiac.Moim zdaniem idz do GP zapytaj, napewno da ci recepte na jakąś masc i problem zniknie. Trzeba tez cwiczyc mięścnie odbytu jak kobieta po ciąży.Napewno szybko przejdzie.Pozdrawiam:-)
in

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #4 Ocena: 0

2008-01-22 21:48 (16 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Cytat:

2008-01-22 15:07, gunia1980 napisał(a):
Czy ktos moglby napisac jak leczyl lub leczy sie hemoroidy lub tzw.zylaki odbytu?od ponad tyg przy oddawaniu kalu zaczynaja pekac i krwaawic.A moze wie ktos do jakiego lekarza sie tu zglosic,chodzi mi jakiegos pl specjaliste.Lekam sie ze to cos powaznego.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz/i.




...ja moge polecic polska masc Avenoc ktora dziala rewelacyjnie...
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2008-01-25 09:40 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #6 Ocena: 0

2008-01-25 12:33 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Ta dolegliwość będzie niestety powracać co jakiś czas. Nie słyszałam jeszcze o farmakologicznym środku, który na zawsze pomaga je usunąć. Maście bardzo pomagają, ale usuwają całkowicie problemu. Zmiana diety również jest dobrym pomysłem.

Osobiście polecam maść Preparation H. Niestety nie wiem czy można ją dostać w UK.
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

ania_caterham

Post #7 Ocena: 0

2008-01-25 13:25 (16 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Mozesz rowniez sprobowac pelvic floor exercises ... moja polozna mi polecila kiedy podczas ciazy mi sie wlasnie pojawily. Nie wiem czy faktycznie te cwiczenia spowodowaly ich zanik czy same sie schowaly ... dodam jeszcze ... te cwiczenia sa dobre na inne rzeczy, wiec nie zaszkodzi sprobowac obok kremow, ktore zostaly polecone tu wyzej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenna1

Post #8 Ocena: 0

2008-01-25 13:30 (16 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

Wtrace dwa slowa w tym temacie.
Niestety ,nie polecam sluchania rad laikow...i uzywania wszelkiego rodzaju masci zalecanych przez w/w..bo moja babka,bo moj wuj ...a ja slyszalam...moze sie to bardzo zle skonczyc.
Osobiscie polecam jak najszybsze skontaktowanie sie z lekarzem,ktory skieruje do specjalisty/proktologa/
Choroba hemoroidalna (ang. hemorrhoidal disease) we wczesnej fazie jest wyleczalna i leczona objawowo lub chirurgiczne,/ bardziej lub mniej inwazyjne./Waznym powodem zasiegniecia opinii lekarza ,jest fakt ,ze Twoje dolegliwosci, moga byc objawem zupelnie innych /grozniejszych/chorob a to ze polecana przez znajomych masc czasowo pomogla ,nie jest jednoznaczne z wyleczeniem choroby./wrecz przeciwnie/
Co do diety to nie MOZNA ale wrecz trzeba ja zmienic diametralnie w leczeniu objawowym tej dolegliwosci.
Zreszta jak widze Catch podsunal Ci juz dosc wyczerpujacy temat , w ktorym tez znajdziesz duzo na temat tej choroby,objawow i leczenia.
Polecam ,mimo wszystko wizyte u lekarza...rady , chociaz plynace z checi niesienia pomocy, moga niestety bardzo zaszkodzic.
Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Nenna1
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jarekosm

Post #9 Ocena: 0

2008-06-16 13:41:34 (16 lat temu)

jarekosm

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 16-06-2008

hmm... ostatnio znalazłem w necie lek innego typu (leczenie zimnem) - brak skutków ubocznych :). Nie wiem o ile to działa w praktyce, ale opinie ludzi sa pozytywne. Podobno pomaga nawet, gdy potrzeba operacji, no ale jak jest naprawdę, to trzeba dopiero sprawdzić. Koszt "leku" to 129 złotych... Nie wiem... może warto spróbować?
Więcej info

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sylwia_25

Post #10 Ocena: 0

2008-07-14 11:27:53 (16 lat temu)

sylwia_25

Posty: 259

Kobieta

Z nami od: 17-08-2007

Skąd: Walia

trzymac sie bardzo cieplo, a zwlaszcza pupcie. I siadac na butelce z goraca woda, no cieplej nie tyle co goracej. najlepsza metoda, stara i nie zawodna. Jest jeszcze jedna z olejem i wata ale tego chyba nie dasz rady zapraktykowac. Pozdrawiam i powodzenia
Take a walk in my shoes before you judge me :))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,