MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Razem czy osobno?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-08-11 09:58:58 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak nie wiesz Andy jak pogodzić prace i opiekę nad dzieckiem, to nie irytuj się w temacie, bo to zupełnie nie jest pomocne autorce pytania, czasami proste rozwiązania są najlepsze, jeśli zastosowane w odpowiedniej kolejnosci. Od szukania pracy w godzinach szkolnych, około szkolnych niech zacznie, i wtedy będą szukać lokum dla siebie, albo ojca w takiej odległości, żeby mógł pomagać w godzinach kiedy pracą i szkoła się zazebiaja za bardzo. Są kluby śniadaniowe w szkole, i są zajęcia po szkole, jak wymiana między rodzicami nie pasuje we wszystkie dni. Jak już napisano, są dopłaty do opieki nad dzieckiem. Rozpoczynania życia po rozpadzie związku i opieka nad dzieckiem nie są proste, ale nie będzie pierwszą osobą która takie życie będzie prowadzić i wiele radzi sobie z tym życiem. Innego magicznego sposobu nie ma.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #2 Ocena: 0

2019-08-11 11:00:16 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Witajcie forumowicze.Malo.sie udzielam osttanio bo jestem na Mazurach moich ukochanych,ale podpowiem autorce postu jak zachowala sie moja dobra kolezanka w takien sytuacji.
Rozeszla sie z mezem jakis czas temu,2 dzieci w wieku szkolnym,pierwsze co zeobila to wizyta w job centre izamiana pracy na dogodne godziny szkolne,do dzisian pracuke jako opiekunka osob starszych i tylko w godzinach szkolnych.
Miala mozliwosc pracy w szkole na stolowce ale wybrala opieke poniewaz ta praca od rszu przypadla jej do gustu i pracujac kednoczesnie robila w collegu kurs aby zyskac dyplom.
Miala rozmowe rowniez w szkole,szkola ja wspierala bo nie wiadomo ze rozstanie rodzicow zawsze ma wplyw na psychike dzieci,wystapila tez o jakies benefity dla samotnych pracujacych matek i powiem szczerze ze radzi sobie swietnie,zarabia,splaca nawet mortgage,z mezem wymieniaja sie opieka nad dziecmi,maz placi jej alimenty,zyje skromnie liczy wydatki ale na chleb kej nie brakuje.
Ona miala gorszy start bo nie miala oszczednosci i na poczatku miala dlugi ,jednak z czasem dogadala sie w banku,z dostawcami pradu gazu i splaca im regularnie,zalozyla kluczyk na gaz i radzi sobie naprawde swietnie.
Dziewczyna dodam zna angielski bardzo dobrze i zalatwiala wszystko sama,jek maz jest Brytykczykiem ale ulg zadnych nie miala,co jest najwazniejsze to ze wszelkie dokumenty,zmiany,rozliczenia musza byc podawane na biezaco bo na poczatku w wyniku jej bledu miala wstrzymane wszystkie dodatki ale wyjasnila wszystko i bylo ok.
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonimjuz46

Post #3 Ocena: 0

2020-01-14 11:08:16 (4 lata temu)

Anonimjuz46

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 14-01-2020

Skąd: LONDON

PO dwoch latach wracam do mojego postu i nic sie nie zmienilo. Wiem, moja wina, mozecie mnie zlinczowac ale dalej tkwie w beznadziejnym zwiazku gdzie albo jest super albo go nie ma. Wszystko jest dobrze do kiedy nie mowie, ze cos mi jest, ze cos mnie boli (nie fizycznie), ze mam problem - wtedy jest cisza i nie ma rozmowy. Brakuje mi odwagi, kopa od kogos, wsparcia, zeby ruszyc sie do przodu i dalej zyc ... ale raczej sama. Naszego zwiazku nie ma, on ma prawie 49 lat a zachowuje sie jak gowniarz. nie ma zadnej rozmowy, ja nie mam z kim rozmawiac

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonimjuz46

Post #4 Ocena: 0

2020-01-14 11:35:12 (4 lata temu)

Anonimjuz46

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 14-01-2020

Skąd: LONDON

wiem, jestem zalosna !!! Moja dawna pewnosc siebie uleciala juz dawno, stalam sie kims zupelnie innym, brak mi sil na cololwiek, wstaje rano bo musze, bo mam rachunki do placenia, ale boje sie, ze ktoregos dnia nawet to sie nie stanie. Placze kiedy jestem sama, uzalam sie nad soba i co dalej, zero znajomych, przyjanciol

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonimjuz46

Post #5 Ocena: 0

2020-01-14 11:43:34 (4 lata temu)

Anonimjuz46

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 14-01-2020

Skąd: LONDON

W jego oczach jestem pewnie nieudacznikiem, zawiodl sie, bo nie mozemy poleciec na super wakacje, dolozyc mu do wymarzonego samochodu czy placic za knajpy tak jak kiedys. Nie - nie moge, bo jeszcze cos splacam, bo sama place ogromny mortgage, council tax i inne

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2020-01-14 11:46:31 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ostatnio wyswietlil mi sie na fb zony przygnebiajacy film dziecko lat moze z 5 azjatka pracowala w gospodarstwie dzwigajac wielki kosz z sianem na plecach jeden za drugim brudna cala
tak chyba wygladal jej kazdy dzien z zycia
ktos to nakrecil a na koniec dal jej pare batonow wywolalo to u niej przeogromna radosc ktora ciezko opisac slowami
wszyscy mamy jakies problemy ale czasami warto cos takiego obejrzec zeby uswiadomic sobie ze sa ludzie ktorzy daliby sie pociac za nasze zycie

pracujesz? jestes zdrowa? mozesz zmienic swoje zycie to pewnie bedzie dlugi i wyczerpujacy proces ale jestes jeszcze mloda trzeba tylko zrobic pierwszy krok

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonimjuz46

Post #7 Ocena: 0

2020-01-14 11:57:36 (4 lata temu)

Anonimjuz46

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 14-01-2020

Skąd: LONDON

Wiem to, zdaje sobie sprawe, ze i tak mam wiecej od innch, idac co dziennie rano do pracy widze bezdomnych na ulicach i wtedy jest mi wsyd, ze wczesniej przetrwonilam tyle kasy, ale brak kogos bliskiego bardzo przeszkadza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2020-01-14 12:00:11 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

mieszkasz w londynie sciagnij sobie badoo na telefon i na brak towarzystwa nie bedziesz narzekac

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonimjuz46

Post #9 Ocena: 0

2020-01-14 12:04:37 (4 lata temu)

Anonimjuz46

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 14-01-2020

Skąd: LONDON

Cris82 nie jestem nastawiona na randki , nie chce kolejnego zwiazku a tam raczej przyjaciol sie nie szuka, chociaz moze sie myle

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2020-01-14 12:07:43 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

przyjaciol kochankow meza chlopaka kto co woli
moze sama siebie zaskoczysz jak latwo przychodzi ci nawiazywanie nowych znajomosci po dlugiej przerwie w zwiazku
: )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,