MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Razem czy osobno?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

plumplum

Post #1 Ocena: 0

2017-10-28 21:52:05 (7 lat temu)

plumplum

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 20-10-2012

Skąd: Beckenham

Wedlug mnie, z boku, to Twoje malzenstwo, jak sama wspominasz, nie dziala tak jak powinno. Kto zapomina powiedziec malzonkowi, ze byl wczesniej w zwiazku malzenskim i ma dzieci, z dwoma roznymi osobami? Od poczatku Twoj maz nie jest z Toba szczery. W moich oczach to go od razu dyskwalifikuje. "Nie chcial Cie stracic" i nie powiedzial raz. A drugi raz?? Przepraszam, ale to jest wystarczajacy powod, zeby sie pozegnac z Tym panem. Odpowiadajac na Twoje pytanie, tak,mysle, ze malzonkowie powinni sie wspierac.Teraz Twoj maz zwyczajnie "wisi" na Tobie i Cie wykorzystuje finansowo. Co to za partnerswo, kiedy Ty splacasz raty za dom, podatek gminny i reszte rachunkow?
Jesli chodzi o wizyte u GP. Piszesz, ze nie masz czasu. Nikt nie jest niezastapiony,nawet jak sie ma bardzo odpowiedzialna prace. Po prostu umow sie na wizyte i wez wolne na ta okolicznosc.Jak Cie nie bedzie raz przez pol dnia, swiat sie nie zawali, zwlaszcza, ze chodzisz do biura tez w soboty.
Jesli sama o siebie ni zadbasz, to nikt tego nie zrobi. Jestes niezalezna, masz dobra prace. Do czego jest Ci potrzebny partner, ktory wykorzystuje, a nie wspiera?Szkoda czasu. Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2017-10-28 21:55:10 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-10-28 21:52:05, plumplum napisał(a):
Wedlug mnie, z boku, to Twoje malzenstwo, jak sama wspominasz, nie dziala tak jak powinno. Kto zapomina powiedziec malzonkowi, ze byl wczesniej w zwiazku malzenskim i ma dzieci, z dwoma roznymi osobami? Od poczatku Twoj maz nie jest z Toba szczery. W moich oczach to go od razu dyskwalifikuje. "Nie chcial Cie stracic" i nie powiedzial raz. A drugi raz?? Przepraszam, ale to jest wystarczajacy powod, zeby sie pozegnac z Tym panem. Odpowiadajac na Twoje pytanie, tak,mysle, ze malzonkowie powinni sie wspierac.Teraz Twoj maz zwyczajnie "wisi" na Tobie i Cie wykorzystuje finansowo. Co to za partnerswo, kiedy Ty splacasz raty za dom, podatek gminny i reszte rachunkow?
Jesli chodzi o wizyte u GP. Piszesz, ze nie masz czasu. Nikt nie jest niezastapiony,nawet jak sie ma bardzo odpowiedzialna prace. Po prostu umow sie na wizyte i wez wolne na ta okolicznosc.Jak Cie nie bedzie raz przez pol dnia, swiat sie nie zawali, zwlaszcza, ze chodzisz do biura tez w soboty.
Jesli sama o siebie ni zadbasz, to nikt tego nie zrobi. Jestes niezalezna, masz dobra prace. Do czego jest Ci potrzebny partner, ktory wykorzystuje, a nie wspiera?Szkoda czasu. Powodzenia


Gdyby kobieta ta miała braci takich jak Wielim , Cris czy Ja ... ?

Nie musiałaby się o nic martwić ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

plumplum

Post #3 Ocena: 0

2017-10-28 22:18:26 (7 lat temu)

plumplum

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 20-10-2012

Skąd: Beckenham

No, ale nie ma. Nie ma nawet z kim porozmawiac niestety. Mam nadzieje, ze pouklada sobie wszystko od nowa jednak.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pechyolka

Post #4 Ocena: 0

2019-08-10 17:21:55 (5 lat temu)

Pechyolka

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 10-08-2019

Skąd: Doncaster

Czy jest tu jakiś magik znawca?
Moja historia ostatnio pokulala. Mieszkam w Uk 13 lat. Przyjechałam tu z mężem, który mnie zostawił i zwiał. Ułożyłam sobie życie na nowo. Mamy synka, który kończy 5 lat. Po 6 latach facet mi oznajmia że nie umie dac mi miłości. Postanawiamy rozdzielić się finansowo pół na pol rachunki itd. Jeden największy problem to to ze UK GOV każe nam oddawać sporo kasy za rzekome błędy rozliczeniowe. Nie chce wchodzić w szczegóły ale child tax też wstrzymali. Mieszkamy razem z tego względu na dziecko. My mamy dwie różne zmiany w pracy a młody chodzi do szkoły. Nie stać mnie by mieszkać samej a nie mam nikogo do opieki na młodym jak pracuje. Mam dosc mieszkania z byłym bo ciężko siebie znieść nawzajem. Co robić? Czy jest jakaś opcja w mojej sytuacji?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2019-08-10 20:21:50 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Szukaj pracy, ktora pozwoli ci pracowac w czasie godzin szkolnych. Mieszkanie osobno nie znacza tez, ze ojciec dziecka nie moze sie nim zajmowac jak ty pracujesz. Jesli takie rozwiazanie nie pasuje, to nic innego jak opiekunka do dziecka na czas twojej pracy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2019-08-11 00:55:10 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2019-08-10 20:21:50, Adacymru napisał(a):
Szukaj pracy, ktora pozwoli ci pracowac w czasie godzin szkolnych. Mieszkanie osobno nie znacza tez, ze ojciec dziecka nie moze sie nim zajmowac jak ty pracujesz. Jesli takie rozwiazanie nie pasuje, to nic innego jak opiekunka do dziecka na czas twojej pracy.


Ręce opadają.
Ada, następnym razem ugryź się w język zanim otworzysz usta. Twoja wypowiedź nawet nie jest śmieszna. Po prostu jest irytująca.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 11-08-2019 01:07 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #7 Ocena: 0

2019-08-11 07:08:35 (5 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2019-08-11 00:55:10, andypolo napisał(a):


Ręce opadają.
Ada, następnym razem ugryź się w język zanim otworzysz usta. Twoja wypowiedź nawet nie jest śmieszna. Po prostu jest irytująca.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>andypolo</i> 11-08-2019 01:07 ]




A co takiego Ada napisała? Jaką inną radę Ty możesz dać?
Ojciec dziecka jak najbardziej powinien pomóc w opiece. Jak z zasiłkami nakręcili - to niech oddadzą.
Jest wiele samotnch matek i jakoś sobie radzą. Moje koleżanki zrobiły dokładnie to co Ada doradza - praca w godzinach szkoły, opiekunka kiedy trzeba. jakie Andy widzisz inne wyjście?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2019-08-11 08:57:01 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Moja porada jest irytująca, bo zbyt realna, poczekamy na odpowiedź jakiej udzieli "magik znawca". O to chodzi Andy? Jak może się kobietą usamodzielnić inaczej? Loteria?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2019-08-11 09:08:51 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Nie wiem jak można pracować w godzinach szkolnych dziecka i wynajmować mieszkanie, pokój, utrzymać się i dziecko, do tego bez benefitów. Wynajęcie opiekunki też nie jest tanie. Ale mogę się mylić.
Widzę, że dla Ady życie jest proste. Wystarczy odejść od partnera, zmienić pracę, wynająć opiekunkę i po problemach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2019-08-11 09:28:37 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Zasilki dalej bedzie pobierac, choc zmniejszone. Ojciec moze I powinien wymiac sie z matka opieka nad dzieckiem. Za oplate dla opiekunki mozna dostac zwrot kosztow. Niektorzy sprowadzaja dziadkow do opieki nad wnuczkami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,