MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2017-10-26 09:01:25 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Dlatego zapytalam o dostep do porady :).
W Gr. Manchester uzyskanie skierowania od GP graniczy z cudem, norma jest zapatrywanie sie na prosbe o konsultacje, jak na foch i fanaberie.
Dzieki za info.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #2 Ocena: 0

2017-10-26 09:05:12 (7 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Wiem, wiem, ze ona tez ma klientow z NHS, ale ja nawet nie podjelam proby, ze wzgledow, ktore wymienilas.
Cudem mi sie udalo dostac skierowanie na prawie wszystkie darmowe badania krwi, ale odbylo sie to w towarzystwie odglosow 'prychania' pani GP.

[ Ostatnio edytowany przez: espe-7 26-10-2017 09:11 ]

"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-10-26 18:53:19 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak z przymrużeniem oka... nie mogłam się powstrzymać :-)
Gdyby ktoś miał jesienna chandrę a nie depresję to poniżej kilka sposobów jak sobie z nią radzić

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ElkaLondynka

Post #4 Ocena: 0

2018-02-22 08:59:35 (6 lat temu)

ElkaLondynka

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 22-02-2018

Skąd: Londyn

Depresja to tylko stan umysłu *STOP* zmień otoczenie, pomyśl co Cię wprowadza w pozytywny nastrój , może znajdź jakieś hobby /zajęcie .. otocz się pozytywną energia , a depresja zniknie *DANCE*
Drogie Panie, zapraszam serdecznie na: [url=]endermologia lpg [/url].

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #5 Ocena: 0

2018-02-22 10:11:28 (6 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Przestań Elka pieprzyć farmazony. Takie gadanie tylko wpędza ludzi w poczucie winy. Innymi słowy mówisz ludziom z depresją, że sami są sobie winni. Depresja to poważna choroba o wieloczynnikowym podłożu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #6 Ocena: 0

2018-03-28 08:45:01 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Odgrzewam temat,bo potrzebuję porady a Wy mądre głowy jesteście.
Moja siostra niestety nie doniosła 2 ciązy :-(
Na piatek ma pojawić się w szpitalu na poronienie. Jednak problem dotyczy jej męża który kompletnie się załamał.Nie jest tym człowiekiem co był wcześniej.Ma obsesje na chęć drugiego dziecka(bo mają już chłopczyka 3 latka).I teraz. Ona nie ma pojęcia co zrobić,sama potrzebuje wsparcia a tak naprawde musi byc twrda i miec jego na oku i dziecko,o które się boi,że on nie będzie w stanie się nim zając odpowiednio. Ustaliliśmy że w piątek weżmiemy do siebie małego i szwagra zeby w domu nie byli sami i odciągnąc ich troche od myślenia.
Natomiast jest cos jeszcze mozna zrobić?Jakies wsparcie dla niego?Siostra mówiła ze jest jakis telefon zaufania dla kobiet które poroniły a co z mężćzyznami?Czy tylko jego dobrowolne udanie sie do specjalisty jest jedynym rozwiązaniem?
Prosze podrzuccie jakiś pomysł jezeli ktoś orientuje sie w temacie. Bo ja już sama nie wiem,szkoda mi jej bo sama powinna dostac wsparcie od męza a tymczasem ona musi wspierac jego...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2018-03-28 09:09:26 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przykre
Nie wiem, na ile sie przyda, ale rzuccie okiem na kontakty:
NHS
nie tylko dla kobiet

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #8 Ocena: 0

2018-03-28 09:39:51 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Dziekuje Marko👍 zaraz przejrze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

lamargo

Post #9 Ocena: 0

2018-03-28 12:26:02 (6 lat temu)

lamargo

Posty: 226

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Bath

Mozna tez sie zglosic do przychodni IAPT (Improving Access to Psychological Therapies)
tutaj wyszukiwarka

Niektore z nich oferuja usluge self-referral wiec mozna sie dostac na wizyte z terapeuta z pominieciem GP. W wynikach wyszukiwania jest wyszegolnione do ktorych z nich mozna sie samemu skierowac. Jest tez podany link do formularza ktory trzeba wypelnic i wyslac do przychodni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #10 Ocena: 0

2018-03-29 09:45:37 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Wpisalam w przegladarke miscarriage help for dads - malo tego ale Moze zaczac od czytania? Zycze najlepszego
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,