MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przystojnego Polaka spoleczny status w UK & Odrzucanie kandydatow

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Postów: 255

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-08-26 20:50:10 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Podczas rozmowy w watku Rumuni przyszlo mi do glowy ze nie tylko Polki sa piekne ale rowniez Polacy nieprzecietnie przystojni - ale w towarzystwie miedzynarodowym to glownie o kobietach z Polski mowi sie ze sa piekne, rzadko o mezczyznach.

W tamtym watku bylo to jakby off-topic wiec przenosze swoje wywody niniejszym do innego dzialu.

Badania profesora Normana Li z wydzialu psychologii Singapurskiego Management University oraz Olivera Sng, doktoranta psychologii z Arizona State University, w ktorych wykorzystano internetowe czaty oraz speed dating, dowodza ze mezczyzni eliminuja kobiety nieatrakcyjne fizycznie, a kobiety eliminuja mezczyzn o niskim statusie spolecznym.

badania schematow odrzucania potencjalnych partnerow

Moze dlatego kobiety z zagranicy rzadko mowia o niewatpliwej urodzie Polakow, bo ewentualny brak urody to nie jest glowny czynnik decydujacy o odrzuceniu potencjalnego partnera przy wyborach zyciowych i wola brzydszych ale bogatszych?

Wyniki tych badan mowia tez ze mezczyzni i kobiety maja podobne idealy przy wyborze partnerow, ale odrzucaja potencjalnych kandydatow wedlug odmiennych schematow.

Hm. Ja na przyklad chcialabym wierzyc ze odrzucilabym glownie faceta destruktywnego np agresywnego oraz / albo poddajacego sie roznym nalogom, ale de facto tez nie wiem czy zwiazalabym sie z kims skrajnie ubogim i zyjacym z dnia na dzien na ulicy.

Swoja droga, kiedys jedna dziewczyna opowiadala ze odeszla od partnera bo obcinal paznokcie u stop przy kuchennym stole. Ciekawe czy ktos ma podobne nietypowe powody odrzucenia potencjalnego partnera.

Najdziwniejszym chyba u mnie schematem odrzucania facetow byly - nieladne fryzury. Kiedys jedna kolezanka z pracy pytala czy bede chodzila z nowym znajomym - dalszym sasiadem z Kilburn z ktorym wymienilam sie numerami telefonow w samolocie do Polski, a ja na to, nie poszlabym do lozka z facetem o takich wlosach. Ona nie mogla sie nadziwic, i ze fryzure latwo zmienic. Ale nie przegadala mnie bo to chodzilo o moje zycie i o moje lozko.

Ciekawe kogo najpierw odrzucali / odrzuciliby inni forumowicze przy wyborze partnerow.

I czy panowie Polacy faktycznie sa ignorowani przez glodne wysokiego statusu spolecznego kobiety Zachodu jako migranci. Chyba nie zawsze jest to prawda...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-08-26 21:06:05 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Moim zdaniem mezczyzna ma jeden glowny atut, ktory moze zastapic inne: status/majatek. Moze byc niesamowicie brzydki, chamski czy gburowaty, ale zawsze znajdzie sie jakas chetna, ktora bedzie zyc z jego wadami, dla wygody i majatku.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2017-08-26 21:09:42 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Heja,

nie wiem. Ja wlasnie "odrzucilam" jako znajomych dwoch niby ponoc sianoskich biznesmenow. Chamstwo i prymityw, kompletny brak klasy. Cala societa w szoku, bo za ich zachowanie, ktore dotychczas wszyscy z przymrozeniam oka tolerowali, ja im wbilam w plecy noz.

Po czym ostentacyjnie, na ich oczach prowadzam sie z takim jednym ochroniarzem. W sensie tzw pozycji spolecznej pewnie jest daleko za nimi. Ale milutki jest. Pewnie tego nie moga pojac, no bo wlasnie, oni mysla o sobie ze sa niewiadomoco, wlasnie przez to, ze niby sianoscy.

No i na koniec jeszcze sie umawiam z takim jednym IT. Czy tu praca i wykszalcenie ma cos do rzeczy? Inteligentny jest, classy i dobrze sie rozmawia. Akurat przystojny niestety tez, co mie akurat zniechecilo, bo mysle sobie: "Bosche, na co mi koleny player". No, ale on sie upiera, ze nie jest player. No to pozyjemy, zobaczymy.

Podsumowujac: inteligentny, classy, albo przynajmniej milutki.
A odrzucamy- chamstwo, prymityw, komplety brak klasy.

Przy czym zauwazylam ostatnio, ze my (albo moze ja? ) inaczej definiujemy tzw. klasa. Dla mnie "classy" oznacza zachownie/ maniery/ dobre wychowanie, elokwencja i wiedza w jakims sensie tez, a nie ile kto ma pieneidzy, albo pochodzenie. A tu to tak jakby na odrot. Byle chlam z kasa i sie czuje "panem".
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-08-26 21:14:08 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Classy, to classy, tak jak Ty to definiujesz.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2017-08-26 21:15:26 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Ladnych pare lat temu byl artykul w jednym tabloicie, Angielka rzucila swojego narzeczonego Anglika dla Polaka, hydraulika, ktory przyszedl do ich domu wykonac jakas robote. Byly komentarze online: glupia dziewczyna, rzucila Anglika dla Polaka. Ze niby jej status spoleczny sie obnizyl. Tyle, ze angielski narzeczony nie mogl pracowac, ze wzgledu na dlugotrwala depresje, a Polak byl samozatrudnionym specjalista. Jak dla mnie, to jej status spoleczny sie podniosl, a nie obnizyl. Naprawde uwazam, ze my, Polacy, mamy ciagle kompleks narodowosci a to jest zle. Nie powinnismy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2017-08-26 21:17:53 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Aha, zapomnialam dodac, ze zaden z wymienionych przez mnie bohaterow Polakiem nie jest.

; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #7 Ocena: 0

2017-08-26 21:35:02 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

nie zgadzam sie z tym ze polacy sa niesamowicie przystojni
zwykle odrazu z tlumu wylapuje polakow i sa oni slabi z wygladu jak dla mnie
co mnie odrzuca w facecie
niezaradnosc zyciowa,dlugi,dzieci z innych zwiazkow na ktore trzeba placic alimenty oczywiscie agresja,nadmierne przeklinanie,nadmierne picie,mlaskanie,brak zebow hahahaha,brzydkie zeby ogolnie tez mnie odrzucaja i niski wzrost
nie mam problemow z: zarostem w miejscach intymnych ;-),brakiem wlosow,lekka nadwaga
ogolony na gladko odpada(nie mowie o glowie ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: greta 26-08-2017 21:37 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-08-26 21:56:49 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 21:15:26, Turefu napisał(a):
Ladnych pare lat temu byl artykul w jednym tabloicie, Angielka rzucila swojego narzeczonego Anglika dla Polaka, hydraulika, ktory przyszedl do ich domu wykonac jakas robote. Byly komentarze online: glupia dziewczyna, rzucila Anglika dla Polaka. Ze niby jej status spoleczny sie obnizyl. Tyle, ze angielski narzeczony nie mogl pracowac, ze wzgledu na dlugotrwala depresje, a Polak byl samozatrudnionym specjalista. Jak dla mnie, to jej status spoleczny sie podniosl, a nie obnizyl. Naprawde uwazam, ze my, Polacy, mamy ciagle kompleks narodowosci a to jest zle. Nie powinnismy.


To ciekawe. A dlaczego mamy kompleks narodowosci? Te komentarze o glupiej dziewczynie byly po polsku, od Polakow?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-08-26 22:02:37 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 21:35:02, greta napisał(a):
co mnie odrzuca w facecie
niezaradnosc zyciowa,dlugi,


Czyli jednak status? :)

A na ogol to rzeczywiscie nie mamy najlepszych zebow na swiecie w pewnym wieku, fakt :-]
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2017-08-26 22:11:02 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2017-08-26 21:56:49, KatyD napisał(a):
Cytat:

2017-08-26 21:15:26, Turefu napisał(a):
Ladnych pare lat temu byl artykul w jednym tabloicie, Angielka rzucila swojego narzeczonego Anglika dla Polaka, hydraulika, ktory przyszedl do ich domu wykonac jakas robote. Byly komentarze online: glupia dziewczyna, rzucila Anglika dla Polaka. Ze niby jej status spoleczny sie obnizyl. Tyle, ze angielski narzeczony nie mogl pracowac, ze wzgledu na dlugotrwala depresje, a Polak byl samozatrudnionym specjalista. Jak dla mnie, to jej status spoleczny sie podniosl, a nie obnizyl. Naprawde uwazam, ze my, Polacy, mamy ciagle kompleks narodowosci a to jest zle. Nie powinnismy.


To ciekawe. A dlaczego mamy kompleks narodowosci? Te komentarze o glupiej dziewczynie byly po polsku, od Polakow?


Nie, po angielsku. Ze glupia, ze polecial na jej passport (sic!) . Choc, gdy opowiedzialam te historie swoim polskim znajomym, to kilkoro powiedzialo, ze to musial byc wyjatkowo kiepski Anglik, ze go Angielka rzucila dla Polaka. O ile widze roznice miedzy bezrobotnym a samoztrudnionym fachowcem, nie widze roznicy miedzy polskim a angielskim hydraulikem. Hydraulik to hydraulic, moze byc dobry lub zly, niezaleznie of narodowosci.

[ Ostatnio edytowany przez: Turefu 26-08-2017 22:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,