MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przystojnego Polaka spoleczny status w UK & Odrzucanie kandydatow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 25 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 25 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Narwaniec

Post #1 Ocena: 0

2018-04-08 12:29:49 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-04-08 12:37:31 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
mi jest miło jak na lotnisku w Polsce w sklepikach dziewczyny zagadują po Angielsku gdy coś kupuję, bo nie są pewne narodowości, nie żebym się Polski wstydził, ale to sygnał dla mnie , ze jakoś uciekłem od stereotypu


Jakby to bylo w sklepie w miescie, to mozna byloby wysnuc takie wnioski, ale na lotnisku? Zaloze sie, ze nie stroj mial decydujaa role ale fakt, ze na lotnisku jest duzo turystow a angielski jest popularnym (a moze jedynym znanym przez ekspedientke) jezykiem.

Mi tam zupelnie nie przeszkadzaja spodnie obcisle, rurki etc, brak skarpetek, moda sie zmienia i pamietam moich rodzicow zdziwione miny na nowa mode. Mniej mi sie podobaja spodnie z pasem w kolanach i wystajace boxerki, ale do kiedy nie musze czyjegos tylka ogladac, to nie sobie chodzi w czym mu wygodnie.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-04-08 13:26:25 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

a mi wlasnie wyzej opisana sytuacja pasuje do lotniska jest to logiczne ze pracowniczka sklepu na lotnisku moze pomylic Polaka po wygladzie gdzie kreci sie pelno obcokrajowcow

a w sklepie w miescie? moze w wawie jest taki natlok obcokrajowcow ze kasjerki zaczynaja od can I help you na widok przystojniaka w sportowej marynarce ale w mniejszym miescie jakos nie moge sobie tego wyobrazic za to na lotnisku jak najbardziej

ujme to jeszcze konkretniej na polskim lotnisku cos to moglo znaczyc na angielski kompletnie nic
na dyskotekach jak podbijaja do ciebie angielki a daja noge na wiesc o tym ze jestes Polakiem znaczy ze uciekes od stereotypui jest ok bo one maja stereotyp w glowie

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 08-04-2018 14:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kleszcz

Post #4 Ocena: 0

2018-04-08 13:49:00 (6 lat temu)

Kleszcz

Posty: 353

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-11-2014

Skąd: ?

Cytat:

2018-04-08 12:37:31, Adacymru napisał(a):
Cytat:
mi jest miło jak na lotnisku w Polsce w sklepikach dziewczyny zagadują po Angielsku gdy coś kupuję, bo nie są pewne narodowości, nie żebym się Polski wstydził, ale to sygnał dla mnie , ze jakoś uciekłem od stereotypu


Jakby to bylo w sklepie w miescie, to mozna byloby wysnuc takie wnioski, ale na lotnisku? Zaloze sie, ze nie stroj mial decydujaa role ale fakt, ze na lotnisku jest duzo turystow a angielski jest popularnym (a moze jedynym znanym przez ekspedientke) jezykiem.


No tak, zapewne masz racje. Jak zwykle.
Dziewczyny z calego swiata, wladajace jedynie jezykiem angielskim o niczym innym nie marza jak tylko o pracy w sklepiku na polskim lotnisku.
...a wiec kup sobie glupcze medalik na szyje, i nic ci sie nie stanie, i tramwaj nie zabije...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2018-05-06 22:16:17 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

No do mnie w Polsce ekspedientki po polsku zagaduja... :) I nie spotkalam takiej ktora zna wylacznie angielski. Co innego Ukrainki z silnym akcentem, ale tez nie mowia po angielsku do mojej osoby... Czasem daje znak reka kierowcy na przejsciu dla pieszych jako jedyna i lapie sie wtedy ze chyba uzywam w Polsce angielskiego meta-jezyka :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2018-05-25 00:18:16 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Niedawno uslyszalam przypadkowo o portalu Beautiful Poeple i o tym ze czesto jest on cytowany np zeby zmierzyc atrakcyjnosc roznych grup i nacji. Wedlug tego portalu Polacy sa postrzegani jako mniej atrakcyjni od Polek.

No coz. Dwa dni temu zaladowalam swoje najlepsze zdjecia na probe. Dzisiaj mam dziwny wynik.

Obrazek

Najpierw przyszedl email ze nie udalo mi sie bo jestem "out" na podstawie glosowania. Po ponad godzinie zakonczylo sie odliczanie na moim profilu z wynikiem ze jestem minimalnie "in", ze zaakceptowano moj profil na podstawie glosowania.

Profil zostal skasowany, gdyby to nie byla zabawa to zareklamowalabym decyzje wlascicieli na podstawie zdjecia strony glosowania ktore tu zamieszczam powyzej. Jednak - zabawa.

Ale czy naprawde to wiarygodny serwis spolecznosciowy pod wzgledem miary urody - nie jestem taka pewna... Zreszta podstawowa informacja jest tam ile jestes wart finansowo, zaznacz czy masz dom albo samochod, takie tam...

:)

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #7 Ocena: 0

2018-05-25 01:24:40 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Kiedyś pewien Słowak powiedział mi ich stare przysłowie; "odzienie czyni z ciebie człeka"
W związku z tym też mam małą anegdotę.
Kilkanaście lat temu leciałem przez Wiedeń i na lotnisku jako pamiątkę kupiłem sobie myśliwski tyrolski kapelusz i od tego czasu prawie zawsze go zakładam jak lecę do Polski.

Obrazek

A że najczęściej latam lufthansą to w samolocie mnie zagadują po niemiecku.
Do tego staropolskie przysłowie: "jak Cię widzą tak Cię piszą"

Opinia moderatora: Poprawiłam zdj. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2018-05-25 20:20:03 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

kapelusz super :)

a teraz ja. ktos mnie zainspirowal do zabawy aplikacja zmieniajaca zdjecia. oto wiec moja twarz przerobiona na meska :-]

Obrazek

prawda ze przystojny ze mnie facet
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Narwaniec

Post #9 Ocena: 0

2018-05-25 21:02:21 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

prawda ze przystojny ze mnie facet

Czy ja wiem?
Taki typowy wujek Wiesiek, który jak se popije na domowej imprezie to powtarza, ze Małgosia szybko rośnie i nie przepuści okazji by przytulić i posmyrać po plecach
Ja bym go samego z dziećmi nie zostawił

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Deneris02

Post #10 Ocena: 0

2018-05-25 22:04:35 (6 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

Cytat:

2018-05-25 21:02:21, Narwaniec napisał(a):
Cytat:

prawda ze przystojny ze mnie facet

Czy ja wiem?
Taki typowy wujek Wiesiek, który jak se popije na domowej imprezie to powtarza, ze Małgosia szybko rośnie i nie przepuści okazji by przytulić i posmyrać po plecach
Ja bym go samego z dziećmi nie zostawił


Leżę, hahaha *ROFL**ROFL*:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 25 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,