MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przystojnego Polaka spoleczny status w UK & Odrzucanie kandydatow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 23 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 23 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2017-09-20 10:30:01 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Pozniej zowu bedzie narzekanie ze kolejny facet okazal sie draniem
Nie lepiej sobie znalezc takie z brzuszkiem w starym vw z 89r ale wielkim sercem nie szukajacego przygod? ; )
Ten z gory brzmi jak dobrze spedzonych kilka weekendow zabawa na calego a pozniej gile do kolan i morze wylanych lez

Jesli jest watpliwej urody a wiedzie mu sie finansowo na tyle ze moze sie chwaluc najlepszymi furami to pewnie minie troche czasu zanim sobie odbije te wszystkue dziewczyny o ktorych kiedys tylko mogl marzyc a teraz moze miec ; )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-09-20 10:34:28 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-19 21:46:34, galadriel napisał(a):


Jeden z moich znajomych z silowni: taki sobie, no mily, widac ze inteligentny, uroda przecietna, no taki sobie zwykly szaraczek.

:-]


Jezeli jedynym lub głównym atutem mężczyzny miałby być wspomniany Jaguar to obawiam sie,ze nie wróżyłabym naszej znajomości długiego stażu


Jesli dodatkowo byłby przystojny, inteligentny,wyróżniający sie,dobry to bym nie wybrzydzała :-]
Gotowac nie musi bo same uwaze jakaś "berbeluche "

Zdaje sobie jednak sprawę ze jakby taki sie zjawil to pewnie nie zwrocilby uwagi na mnie 😁

No chyba żeby pomykal tym swoim Jaguarem w miejscu gdzie nabijam kilometry na rowerze i mnie potracil .Wtedy nie miałby wyjścia 😁
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2017-09-20 10:41:44 (7 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 21:09:42, galadriel napisał(a):

No i na koniec jeszcze sie umawiam z takim jednym IT. Czy tu praca i wykszalcenie ma cos do rzeczy? Inteligentny jest, classy i dobrze sie rozmawia. Akurat przystojny niestety tez, co mie akurat zniechecilo, bo mysle sobie: "Bosche, na co mi koleny player". No, ale on sie upiera, ze nie jest player. No to pozyjemy, zobaczymy.



...i do tego ma Jagury :-]:-]:-]

Cytat:

2017-09-19 21:46:34, galadriel napisał(a):

Jeden z moich znajomych z silowni: taki sobie, no mily, widac ze inteligentny, uroda przecietna, no taki sobie zwykly szaraczek. IT. No i zawsze jakas gadka, szmatka, no ale ja caly czas myslalam, ze on jest zonaty i tak dalej, to sie w sumie nie interesowalam nim.

No, a dzis sie okazuje, ze nie dosc, ze nie zonaty, dom gdzies tam w innym county, a tu mieszkanie w tygodniu (bo tu pracuje), zadnych znajomych (ewentualna konkurencja dla mnie wyeliminowana) i w dodatku zmienia sobie co roku Jaguary. W zeszlym roku mial jakis sportowy, a teraz jakis taki jak land roverowaty czy cos w tym stylu.

No, od razu jakos jak uslyszalam gdzies w trakcie rozmowy o tych "jaguarach" to mnie to obudzilo jakos z tego marazmu i pytam
"O czym rozmawiacie" ? bo w sumie to nie sluchalam. "O moich samochodach" odpowiada. Cos mi sie wydaje sadzac po jego wyrazie twarzy, ze on doskonale zna reguly tej gry w samca alfa i jakimi brykami sie tenze powinine rozbijac; )

I teraz on jest oczywiscie moim najlepszym kolega:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2017-09-20 10:54:55 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2017-09-20 10:30:01, cris82 napisał(a):
Pozniej zowu bedzie narzekanie ze kolejny facet okazal sie draniem
Nie lepiej sobie znalezc takie z brzuszkiem w starym vw z 89r ale wielkim sercem nie szukajacego przygod? ; )
Ten z gory brzmi jak dobrze spedzonych kilka weekendow zabawa na calego a pozniej gile do kolan i morze wylanych lez
)(...)


Ale ja teraz wlasnie jestem na etapie zabawa na calego. Odbijam sobie za wszystkie czasy:-8

Zeby wylewac morze lez, to musialabym sie zakochac. A zeby sie zakochac, to faktycznie musialby miec to serce, osobowosc itd. A jesli jest az tak wspanialy, ze az (bym sie) zakochac- to pewnie nie bedzie tego morza wylanych lez, bo wspaniali ludzie nie traktuja innych jakobiekt jedno/ kilkurazowego uzytku.

Aqua, to nie ten sam. Tamten byl w zeszlym miesiacu bodajze. Przypadek, ze oboje IT. Albo moze nie, bo jakos czesto/ gesto wlasnie na ten typ trafiam.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #5 Ocena: 0

2017-09-20 10:59:27 (7 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Mam wszystkie predyspozycje na samca Alga tylko, że jeżdżę skuterkiem.
To w końcu kwalifikuję się na tego samca Alfa czy nie? *ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2017-09-20 11:12:27 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2017-09-20 10:59:27, andypolo napisał(a):
Mam wszystkie predyspozycje na samca Alga tylko, że jeżdżę skuterkiem.
To w końcu kwalifikuję się na tego samca Alfa czy nie? *ROFL*

Alfa ? Skuter? No daj spokoj z tego pytania ktos moglby zrobic niezlego demotywatora
Bardziej z tym skuterem bys sie nadal do rozwozenia gazet a nie byciem alfa *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: -1

2017-09-20 11:19:55 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2017-09-13 16:52:05, Baska30 napisał(a):
Ani Polki ani Polacy uroda na Wyspach nie grzeszą. Jest mnóstwo pięknych Brytyjek i przystojnych Brytyjczykow. Przecietny Polak jest fatalnie ostrzyżony (o ile w ogole widuje się z fryzjerem - zazwyczaj ogarnia to maszynka, a jeśli nie to irokezy, wzorki, garnki...), kiepsko ubrany, nosi plecak i twierdzi, ze nie potrzebuje samochodu. Polki to zupełnie inna historia, wiele pozostalo wiernych stylowi bal maturalny 2002, nosza fatalne dodatki i rzadko dbaja o figure...


Ja tez uwielbiam te nowa i postepowa mode, styl i nowoczesnosc. Mozna od razu odroznic mezczyzne od zwyklej pipki.

Obrazek

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-09-27 22:59:58 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-20 11:19:55, Jurny_Jurek napisał(a):

Ja tez uwielbiam te nowa i postepowa mode, styl i nowoczesnosc. Mozna od razu odroznic mezczyzne od zwyklej pipki.

Obrazek




A jak sie Wam / Tobie Jurny Jurku podoba to zdjecie http://www.mojawyspa.co.uk/galeria-uzytkownikow/kategoria/93/RaknRoll/35686
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2017-09-28 06:00:12 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Ten styl to chyba bardziej do sypialni po mleko do tesco raczej bym nie wyskoczyl

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-09-28 06:28:14 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-28 06:00:12, cris82 napisał(a):
Ten styl to chyba bardziej do sypialni po mleko do tesco raczej bym nie wyskoczyl


Haha... no nie dziwie sie
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 23 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,