MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przystojnego Polaka spoleczny status w UK & Odrzucanie kandydatow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 2 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-08-26 22:18:31 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 22:11:02, Turefu napisał(a):
Cytat:

2017-08-26 21:56:49, KatyD napisał(a):
Cytat:

2017-08-26 21:15:26, Turefu napisał(a):
Ladnych pare lat temu byl artykul w jednym tabloicie, Angielka rzucila swojego narzeczonego Anglika dla Polaka, hydraulika, ktory przyszedl do ich domu wykonac jakas robote. Byly komentarze online: glupia dziewczyna, rzucila Anglika dla Polaka. Ze niby jej status spoleczny sie obnizyl. Tyle, ze angielski narzeczony nie mogl pracowac, ze wzgledu na dlugotrwala depresje, a Polak byl samozatrudnionym specjalista. Jak dla mnie, to jej status spoleczny sie podniosl, a nie obnizyl. Naprawde uwazam, ze my, Polacy, mamy ciagle kompleks narodowosci a to jest zle. Nie powinnismy.


To ciekawe. A dlaczego mamy kompleks narodowosci? Te komentarze o glupiej dziewczynie byly po polsku, od Polakow?


Nie, po angielsku. Ze glupia, ze polecial na jej passport (sic!) .


Acha... No z tymi paszportami to roznie bywa. Ja mialam kiedys w pracy jednego spoza UE ktory wszystkim mowil ze sie oficjalnie zeni ale ze to taki uklad ze znajoma Angielka dla paszportu... A pozniej sie okazalo ze dla niej to byla wielka milosc. Ludzie tu w UK pewnie przeczuleni juz sa.

Ja tez uwazam ze z tym nizszym statusem hydraulika Polaka od bezrobotnego Anglika to dziwne :-]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2017-08-26 22:26:03 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2017-08-26 21:35:02, greta napisał(a):
nie zgadzam sie z tym ze polacy sa niesamowicie przystojni
zwykle odrazu z tlumu wylapuje polakow i sa oni slabi z wygladu jak dla mnie
co mnie odrzuca w facecie
niezaradnosc zyciowa,dlugi,dzieci z innych zwiazkow na ktore trzeba placic alimenty oczywiscie agresja,nadmierne przeklinanie,nadmierne picie,mlaskanie,brak zebow hahahaha,brzydkie zeby ogolnie tez mnie odrzucaja i niski wzrost
nie mam problemow z: zarostem w miejscach intymnych ;-),brakiem wlosow,lekka nadwaga
ogolony na gladko odpada(nie mowie o glowie ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>greta</i> 26-08-2017 21:37 ]




Co zębów i dzieci z innych związków oraz nadmiernego picia - to chyba miejscowi są lepsi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #3 Ocena: 0

2017-08-26 22:33:07 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 22:26:03, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2017-08-26 21:35:02, greta napisał(a):
nie zgadzam sie z tym ze polacy sa niesamowicie przystojni
zwykle odrazu z tlumu wylapuje polakow i sa oni slabi z wygladu jak dla mnie
co mnie odrzuca w facecie
niezaradnosc zyciowa,dlugi,dzieci z innych zwiazkow na ktore trzeba placic alimenty oczywiscie agresja,nadmierne przeklinanie,nadmierne picie,mlaskanie,brak zebow hahahaha,brzydkie zeby ogolnie tez mnie odrzucaja i niski wzrost
nie mam problemow z: zarostem w miejscach intymnych ;-),brakiem wlosow,lekka nadwaga
ogolony na gladko odpada(nie mowie o glowie ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>greta</i> 26-08-2017 21:37 ]




Co zębów i dzieci z innych związków oraz nadmiernego picia - to chyba miejscowi są lepsi.


No jesli chodzi o picie to czesto sa lepsi. Mnie kiedys byly szef, rodowity Anglik, poczestowal zimnym piwem w pracy. Ja na to ze w taki upal to alkoholu w ogole nie pijam. A on, no wlasnie dlatego dzisiaj czestuje ze taki upal. :D

Moi koledzy i przyszywana rodzina tutaj potrafia wypic niesamowite ilosci po ktorych ja bym nie potrafila juz chodzic po prostej, a oni potrafia. Wiec ja tez uwazam ze pija duzo.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #4 Ocena: 0

2017-08-26 23:08:01 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Po pierwszym rzucie oka odrzucam brudnych, śmierdzących i ze słownictwem które słowa "kur..a" używa niczym przecinka, dopełnienia, przysłówka i zaimka. Pijących i palących nadmiernie, przesadnie otyłych.
Po drugim rzucie oka odrzucam facetów bez własnego hobby, zdania, cierpiącego na problemy z wysławianiem sie (jak nie umie zbudować prostego zdania obojętnie w jakim języku to nie dla mnie takie coś..) bez poczucia humoru.
Po tej wstępnej selekcji do głosu dochodzą inne rzeczy jak np wspólne wartości, wzajemny pociąg, poziom inteligencji itd. Bonusem jest to jak facet jest łysy albo ogolony 😜 Jednakże bez powiązanej z tym faktem ideologii.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #5 Ocena: 0

2017-08-26 23:09:54 (7 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

powtórzę sie pewnie znów, bo o ile pamiętam pisałem ta anegdotę hmmm, prawdziwa poniekąd:
"ależ, Kaziu, gdybyś ty był jeszcze przystojny i miał kasę?!"
najlepszy komplement jaki kiedykolwiek usłyszałem :(
potwierdzający, ze najseksowniejszym instrumentem u mężczyzny jest...?
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #6 Ocena: 0

2017-08-26 23:22:38 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-26 23:08:01, NightFury napisał(a):
Po pierwszym rzucie oka odrzucam brudnych, śmierdzących i ze słownictwem które słowa "kur..a" używa niczym przecinka, dopełnienia, przysłówka i zaimka.


*THUMBS UP*

Cytat:

2017-08-26 23:09:54, autor65 napisał(a):
"ależ, Kaziu, gdybyś ty był jeszcze przystojny i miał kasę?!"
najlepszy komplement jaki kiedykolwiek usłyszałem :(
potwierdzający, ze najseksowniejszym instrumentem u mężczyzny jest...?


...pieniadz, a jednak? :-]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #7 Ocena: 0

2017-08-27 00:13:41 (7 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

[ Ostatnio edytowany przez: autor65 27-08-2017 00:22 ]

człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

autor65

Post #8 Ocena: 0

2017-08-27 00:13:41 (7 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

a przystojny?
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2017-08-27 00:22:36 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-27 00:13:41, autor65 napisał(a):
a przystojny?



No coz, pominawszy fakt ze jestes na zdjeciu pozaslaniany okularami i kapeluszem, zupelnie nie rozumiem o co chodzilo rozmowcy/rozmowczyni z anegdoty... ;)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-08-27 01:42:47 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

To jeszcze znalezione w sieci stereotypy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 27-08-2017 01:50 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,