MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mąż IT expert i ja...czyli praca a życie małżeńskie

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gromak

Post #1 Ocena: 0

2017-08-09 17:56:42 (7 lat temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

Ostatnio rozstałem się z dziewczyną, byliśmy razem około 3 lat, cały czas mieszkaliśmy ze sobą. Nie mam oszczędności, mam dług na karcie kredytowej, bo robiłem wszystko, żeby żyło nam się lepiej (czytaj - zabierałem gdzieś, kupowałem prezenty czy rzeczy do domu) - usłyszałem na koniec, że z moim zawodem i inteligencją, to powinienem mieć teraz odłożoną ładną sumkę na koncie i pracę jaką lubię, a ja ciągle ją zmieniam. Dlaczego? Bo ciągle patrzałem na nią. A ona, mitomanka z natury twierdzi, że przecież cały czas mnie wspierała w moich życiowych zmaganiach w trosce o lepsze jutro. Gówno prawda, bo ja nigdy wsparcia nie czułem, nawet nie klepała mnie po plecach. Zatem droga autorko każdy medal ma dwie strony i każda historia opowiedziana przez inną ze stron ma inny wydźwięk. Ale jak nazywasz kogoś, z kim spędziałaś 8 lat w związku małżeńskim "życiowym nieudacznikiem" to się rozwiedź, bo marnujesz czas i sobie i jemu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,