MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyznania milosci

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-2b

Post #1 Ocena: 0

2017-05-15 23:54:29 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-05-14 15:00:43, autor65 napisał(a):
"...gdybyś Ty był jeszcze przystojny i miał kasę..."

- Nigdy już później nie usłyszałem bardziej szczerego wyznania :)



A byłeś u laryngologa?


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2017-05-16 01:36:31 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2017-05-09 22:25:52, dominikana36 napisał(a):
-"po prostu nie potrafie zapomniec"- jedno krotkie zdanie,sms, ktorego dostalam dzisiaj, po bardzo wielu latach, wyslany tysiace mil stad i ktory sprawil, ze dokonuje wlasnie przegladu zycia bo tez nie zapomnialam...


Rozumiesz chyba teraz co mialo zanczyc to wyznanie:

Cytat:

-"tak bardzo zaluje, ze sie wczesnej nie spotkalismy, szkoda mi tych lat"- moj obecny, po kilku latach zwiazku :)


I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #3 Ocena: 0

2017-05-16 09:01:28 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

poszlam z kolega na studniowke, zaprosil mnie dzien wczesniej bo jakos tak wyszlo. Normalnie sie bawialm, zadnych podtekstow do niego nie mialam, taki miekki gej jak dla mnie bo mial 3 siostry wiec wychowany jak i one. Kilka dni pozniej dal mi list brzmialo to mniej wiecej tak "(moje prawdziwe imie) niczym slodka malinka, Osiemnastka sliczna jak gwiazdka." no troche zenujcy ten wiersz byl i stwierdzil, ze chcialby pojsc ze mna na kawe (gdzie ja tylko na wodke chodzilam tego czasu) pewnie chcial ze mna chodzic ale jak dla mnie to byl za bardzo dziewczecy, zero meskosci i stanowczosci wiec stalam sie zimna do niego zeby sie za bardzo nie zakochal :P w sumie cos tam jeszcze dostalam od niego ale juz nie pamietam. ten list jeszcze powinen wisiec w domu rodzinnym w skorzanym korzuchu w lewej kieszeni w szafie w moim pokoju :P az normalnie sprawdze jak bede w pl czy tam jeszcze jest :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-05-16 09:58:48 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #5 Ocena: 0

2017-05-16 13:43:20 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-05-16 09:58:48, ewelazk napisał(a):
Cytat:

2017-05-16 09:01:28, kasiachery napisał(a):
poszlam z kolega na studniowke, zaprosil mnie dzien wczesniej bo jakos tak wyszlo. Normalnie sie bawialm, zadnych podtekstow do niego nie mialam, taki miekki gej jak dla mnie bo mial 3 siostry wiec wychowany jak i one. Kilka dni pozniej dal mi list brzmialo to mniej wiecej tak "(moje prawdziwe imie) niczym slodka malinka, Osiemnastka sliczna jak gwiazdka." no troche zenujcy ten wiersz byl i stwierdzil, ze chcialby pojsc ze mna na kawe (gdzie ja tylko na wodke chodzilam tego czasu) pewnie chcial ze mna chodzic ale jak dla mnie to byl za bardzo dziewczecy, zero meskosci i stanowczosci wiec stalam sie zimna do niego zeby sie za bardzo nie zakochal :P w sumie cos tam jeszcze dostalam od niego ale juz nie pamietam. ten list jeszcze powinen wisiec w domu rodzinnym w skorzanym korzuchu w lewej kieszeni w szafie w moim pokoju :P az normalnie sprawdze jak bede w pl czy tam jeszcze jest :P



*ROFL**ROFL**ROFL**ROFL* poplakalam sie ze smiechu- a najlpeszy tekt - stwierdzil, ze chcialby pojsc ze mna na kawe (gdzie ja tylko na wodke chodzilam tego czasu)

you made my day Kasia *THUMBS UP**ROFL**ROFL*


a dzieki, tez sie z tego zieje jak sobie te czasy przypomne. *KISSED*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,