MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mój partner mnie pobił

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 8 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Ewaa22

Post #1 Ocena: 0

2017-02-09 08:24:42 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Witam . Wczoraj miała być kolejna rozprawa ale niestety jak zwykle obrońca mojego ex doszukiwal się problemów . Z tego co mnie poinformowali wybuchła jakąś kłótnia na sali pomiędzy prokuratorem a obrońca . Obrońca złożył wniosek na temat bezprawnego przetrzymywania oskarżonego w więzieniu sąd wniosek oddalil . Następna rozprawa środa .. juz bym chciała żeby to wszystko się zakończyło .. a mój ex oczywiście mowi ze jest niewinny :) No pewnie przecież pobicie i duszenie swojej kobiety to normalna sprawa tak ? Masakra .. pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-02-09 09:05:36 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-02-09 20:10:56 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zywe dyskusje w sadzie nie sa niczym odosobnionym ale napewno nie pozwolilby sedzia na klotnie na sali sadowej. Odroczenia spraw tez nie sa czyms odosobnionym z roznych powodow, a obroncy zadaniem jest chronic swojego klienta i protestowac przeciwko przedluzaniu sprawy. A przedstawiciela prokuratury jest dbanie o twoja sprawe i wnioskowania o odroczenie jak potrzebne im wiecej czasu na zgromadzenie dowodow, albo jak swiadek nie moze w wyznaczonym dniu rozprawy sie wstawic, a jest waznym swiadkiem.

Zalatwilas kwestie swojej obecnosci na rozprawie?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #4 Ocena: 0

2017-02-15 20:58:27 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Dzisiaj doszło do rozprawy . Jestem zalamana tym co się tam wydarzyło . On zeznał ze to on był bity , że krzywdzilam swoje dziecko , że go nekalam, obrażałam. Że z litości zabrał mnie do anglii co jest kompletna bzdura bo mam jego wiadomości w których błagam mnie o powrót do niego . Zeznał ze jak posliznelam się ze schodów to nie bil mnie tylko klepal po policzku żebym odzyskała przytomność . Oczywiście adwokatka wmawiala mi coś czego nie mówiłam na co Bogu dzięki zareagował sąd bo przeczytał moje wcześniejsze zeznania które się zgadzaly. Wmawiala mi ze kłamie ze takie sytuacje nie miały miejsca . On mowil ze dziecko się mnie boi . Wszystko zwalil na mnie . Nie qiem jak się skonczylo bo nikt mnie nie poinformował po wszystkim na czym stanęło .
I takie moje pytanie . Bo on kłamie q żywe oczy pod przysięga czy jest szansa abym mogła podać go o pomówienia ??? Błagam o odpowiedz bo to co się dzieje to jest istna masakra.. po minie tlumaczki widziałam ze była po prostu zalamana tym co się tam działo. Wiem ze sędziowie również byli przeciwni tym pytaniom adwokata bo mimo iż moja córka zeznała wszystko to ona wmawiala mi ze to ja znecalam się fizycznie i psychicznie nad moim byłym ..
Ze względu na to ze nie byłam w stanie zeznawać sędzia przerwał rozprawę na 15 minut . Jestem zalamana . Wyrządził nam taką krzywdę a teraz chce zrobić ze mnie winnego :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2017-02-15 21:32:43 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Realia rozpraw sa takie, ze szczegolnie tra oskarzona strona chce znalezc cos co podwazy oskarzenia. Jakby on mial na uwadze twoje uczucia to nie podnioslby na ciebie reki i nie udawalby nieiwnnego i zmuszal do ponownego skladania zeznan w sadzie. Jego "not guilty" wskazywalo na to ze on bedzie mowil ze nic takiego co podalas w zeznaniach na Policji nie mialo miejsca. Oczywiscie nie jest to ani przyjemne ani lekie do przyjecia ze (szczegolnie) bliska osoba potafi obrzucic blotem i klamstwami byle tylko uniknac odpowiedzialnosci. Duzy procent tych co sie nie przyznaja i chca rozprawy i ofiar w sadzie zmienia swoje podejscie jak widza ze ofiara jednak sie wstawi i jednak zlozy zeznania, bo mielei nadzieje ze jak ofiara sie nie pojawi w sadzie to sprawa zostanie odrzucona. Twoj oprawca mial wiecej tupetu niz wiekszosc.

Victim support udzieli ci informacji na temat wyroku w sprawie, jak maja twoje dane kontaktowe. Jak nie zadzwonia to sama mozesz sie z nimi skontaktowac.

PS Jak zalatwilas sprawe skladania zeznan na odleglosc?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #6 Ocena: 0

2017-02-15 23:40:10 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Polaczylismy się poprzeź video link na jednej ze stron internetowych . Tak mial więcej tupetu.. czyli mam wgl jakieś szanse na to ze prawda wyjdzie na jaw ??
A co z pomowieniem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LondonCalling

Post #7 Ocena: 0

2017-02-16 08:12:37 (7 lat temu)

LondonCalling

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 27-10-2012

Skąd: London

Nie martw sie. Nie wiadomo czy linia obrony twojego ex partnera jest jego pomyslem czy tez zasugerowal mu ja adwokat. Przed sadem obie strony maja mozliwosc wyrazenia swoich opinii i czesto konczy sie to atakami tego typu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #8 Ocena: 0

2017-02-16 09:38:06 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Jestem pewna że on to wymyślił. Tylko jego stać na takie coś. Chce po prostu udowodnić prawdę i tylko prawdę. Chce aby odpowiedział za to co zrobil. Pani adwokat była bezczelna do szpiku kości wiem ze to jej praca bronic ale te stwierdzenia które kierowała w moja stronę ze dobie to wymyslilam ze nie było takiej sytuacji były po proste chore

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2017-02-16 10:08:42 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ty powiesz ze chore jest oskarzanie ciebie o zmyslanie historii a on powie ze chore jest oskarzanie go o pobicie ciebie. Tak sie dzieje na rozprawie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #10 Ocena: 0

2017-02-16 14:51:54 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Mam nadzieje ze zapadnie sprawiedliwy wyrok :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,