MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mój partner mnie pobił

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 3 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zealot

Post #1 Ocena: 0

2016-12-07 13:48:26 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Ewo, jestem pewien, że i tak do niego wrócisz. Kombinujesz tylko jak to zrobić.

Kobiety uwielbiają agresywnych facetów(Agresywny facet = prawdziwy facet, wszyscy inni to cioty). Bardzo łatwo wybaczają im przemoc, bardzo łatwo wierzą w słowo "ja się zmienie". Prawie zawsze wycofują się z zeznań.

Pomagaliśmy kiedyś mocno obitej przez faceta koleżance. Znaleźliśmy jej nowe lokum, pomogliśmy finansowo, pomogliśmy jej przeprowadzić się. Efekt był taki, że koleś po wyjściu z aresztu nam się wygrażał na mieście, trochę czasu nam zeszło na wizyty na komisariacie by składać zeznania. A jaki był efekt? dziewczyna do tygodnia wróciła do niego, bo go bardzo kocha i on się zmieni. Pożyczonej kasy na opłacenie pokoiku oczywiście nikomu nie oddała.

Policjantka u której musiałem się spowiadać potwierdziła również że po większości akcji z pobiciem kobiety wycofują się z zeznań, chcą załagodzić sprawę lub nie wstawiają się na rozprawy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

hants

Post #2 Ocena: 0

2016-12-07 15:16:42 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

A ja akurat znam panią która odeszła od takiego macho.

Nie ma reguł.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

jotkadakotka

Post #3 Ocena: 0

2016-12-07 16:13:53 (7 lat temu)

jotkadakotka

Posty: 1703

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Skąd: Poole

Cytat:

2016-12-07 13:48:26, zealot napisał(a):
Ewo, jestem pewien, że i tak do niego wrócisz. Kombinujesz tylko jak to zrobić.

Kobiety uwielbiają agresywnych facetów(Agresywny facet = prawdziwy facet, wszyscy inni to cioty). Bardzo łatwo wybaczają im przemoc, bardzo łatwo wierzą w słowo "ja się zmienie". Prawie zawsze wycofują się z zeznań.

Pomagaliśmy kiedyś mocno obitej przez faceta koleżance. Znaleźliśmy jej nowe lokum, pomogliśmy finansowo, pomogliśmy jej przeprowadzić się. Efekt był taki, że koleś po wyjściu z aresztu nam się wygrażał na mieście, trochę czasu nam zeszło na wizyty na komisariacie by składać zeznania. A jaki był efekt? dziewczyna do tygodnia wróciła do niego, bo go bardzo kocha i on się zmieni. Pożyczonej kasy na opłacenie pokoiku oczywiście nikomu nie oddała.

Policjantka u której musiałem się spowiadać potwierdziła również że po większości akcji z pobiciem kobiety wycofują się z zeznań, chcą załagodzić sprawę lub nie wstawiają się na rozprawy.


Masz racje, ze wiele kobiet zostaje z takimi mezczyznami. Mylisz sie jednak, co do powodu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2016-12-07 16:36:43 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-12-07 16:13:53, jotkadakotka napisał(a):
Cytat:

2016-12-07 13:48:26, zealot napisał(a):
Ewo, jestem pewien, że i tak do niego wrócisz. Kombinujesz tylko jak to zrobić.

Kobiety uwielbiają agresywnych facetów(Agresywny facet = prawdziwy facet, wszyscy inni to cioty). Bardzo łatwo wybaczają im przemoc, bardzo łatwo wierzą w słowo "ja się zmienie". Prawie zawsze wycofują się z zeznań.

Pomagaliśmy kiedyś mocno obitej przez faceta koleżance. Znaleźliśmy jej nowe lokum, pomogliśmy finansowo, pomogliśmy jej przeprowadzić się. Efekt był taki, że koleś po wyjściu z aresztu nam się wygrażał na mieście, trochę czasu nam zeszło na wizyty na komisariacie by składać zeznania. A jaki był efekt? dziewczyna do tygodnia wróciła do niego, bo go bardzo kocha i on się zmieni. Pożyczonej kasy na opłacenie pokoiku oczywiście nikomu nie oddała.

Policjantka u której musiałem się spowiadać potwierdziła również że po większości akcji z pobiciem kobiety wycofują się z zeznań, chcą załagodzić sprawę lub nie wstawiają się na rozprawy.


Masz racje, ze wiele kobiet zostaje z takimi mezczyznami. Mylisz sie jednak, co do powodu.


A jaki twoim zdaniem jest powód? Bo zawsze mnie dziwili i dziwi


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #5 Ocena: 0

2016-12-07 17:24:22 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Współpracuje cały czas z policja , socjal Service i organizacja dla odar pzemocy domowej .. Nie wrócę do niego nigdy to już wiem napewno . Nie jedna szanse ode mnie dostał i o wiele za dużo .. Dla córki oczywiście zrobię wszystko i napewno nie dopuszcze do ich spotkania przez najbliższy czas jeśli nie zobaczę ze przestał brać .. oczywiście wiem ze te spotkania będą tylko i wyłącznie w moim otoczeniu .. Terax juz zaczęłam inaczej myśleć może i dlatego ze przespalam się z tym wszystkim i dowiedziałam o wielu innych rzeczach które wyprawial kiedy nie było mnie w Uk . Juz nie wspomnę jak jego super przyjaciółka obwinia mnie ze to wszystko moja wina , że przyjechałam tutaj żeby sciagnać go do dna .. oczywiście o wszystkim poinformowałam moja opiekunkę z SS . Nie powiem są takie chwile kiedy zastanawiam się jak jest tam mu za kratami .. Z kim siedzi , co ma wgl w głowie .. Ale z dnia na dzień widzę , że był jest i pozostanie na zawsze skończonym dupkiem . Mam tylko nadzieje , ze nigdy nie skrzywdzi juz żadnej kobiety .. Co do jego rodziców to bardzo mi pomagają .. Chyba tez w większej mierze dlatego , że im wstyd za to co on zrobił .. Jutro mam spotkanie i dowiem się wszystkieho na temat rozprawy i na jakim etapie jest cała ta sprawa .. sądzę , że szybko nie wyjdzie po moich i córki zeznaniach .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #6 Ocena: 0

2016-12-07 17:35:01 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-12-07 07:13:53, ludzik50 napisał(a):
Niezły tupet ma ten gość- zamiast starać się o wybaczenie to prosi o... wycofanie zarzutów.
Ada w sumie wszystko napisała.
A jak będziesz tak zapatrzona w tego narkomana to odbiorą Ci to co kochasz jeszcze bardziej- Twoje dziecko.
Social Services nie pozwolą mu na dorastanie w patologicznej rodzinie.
Tak wiem . Bo już mnie poinformowali , że jeśli będę chciała do niego wrócić to oni będą wtedy dbali o dobro dziecka . Wiec juz się domyśliłam o co chodzi ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #7 Ocena: 0

2016-12-07 17:38:38 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-12-07 09:52:07, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2016-12-06 20:44:33, Ewaa22 napisał(a):
Z rodziną to nie za bardzo mam takie wsparcie . Bardziej teraz wypominaja mi " A nie mówiłam . Po co wracałas "


o matko, kobito szkoda, ze tak daleko mieszkasz ode mnie, chyba ze napisalas inne miasto. Bo chialabym jakos ci pomoc. Udup dziada, niech ma za swoje. Pojdzie do wiezienia na kilka lat to moze zacznie inaczej myslec, a jak wyjdzie to ciebie juz nie spotka. Trzymaj sie i nie wycofuj zeznam chocby nie wiem co.
Mieszkam w okolicach Londynu .. Oj coś mi się tak wydaje , że dostanie napewno coś do odsiadki .. Czekam tylko na ta rozprawę jak nie wiem co . Jutro się dokładnie dowiem kiedy bedzie.. Dziękuję za chęć pomocy . Bardzo dziękuję ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LondonCalling

Post #8 Ocena: 0

2016-12-07 17:44:16 (7 lat temu)

LondonCalling

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 27-10-2012

Skąd: London

Jesli tym razem do konca tej sprawy nie pociagniesz (sad, wyrok i rozstanie), nastepnym razem moze Cie zabic. MYSL O DZIECKU a nie o nim.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monisiak32

Post #9 Ocena: 0

2016-12-08 12:09:06 (7 lat temu)

monisiak32

Posty: 42

Kobieta

Z nami od: 12-12-2007

Skąd: londyn

z doswiadczen kolezanki ,on bedzie na sali jak bedziesz zeznawac ale za kotara ,nie bedziesz go widziec .
kolezanka miala 2 policjantow do ochrony .
i zeznawaj slowo w slowo co mowilas policji,nic nie dodawaj .
jego adwokat bedzie sie czepial kazdego slowa i bedzie robil z niego ofiare.
pamietaj zeby byc baaardzo spokojna i opanowana wiem ze latwo mowic . .
bardzo traumatyczne przezycie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #10 Ocena: 0

2016-12-08 13:48:45 (7 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

I nawet jak swietnie mowisz po angielsku, w sadzie popros o tlumacza.Maja obowiazek ci go zapewnic,bedziesz w stresie, boisz sie ,ze nie zrozumiesz czegos :) Zadawanie pytan za posrednictwem tlumacza uniemozliwi adwokatowi twojego ex-partnera 'bombardowanie' Cie tymi pytaniami. Bedzie musial zadac 1 pytanie, poczekac az tlumacz przetlumaczy, nastepnie twoja odpowiedz i znowu tlumaczenie :) nie ma nic szybko, zeby zdezorientowac swiadka :) I bedzie musial dac tlumaczowi czas na przetlumaczenie Ci kazde protokolowanego zdania. Oni tego nienawidza :).
I jesli tlumacz bedzie fizycznie obecny( czasem niestety jest przez telefon ale raczej nie na karnych) to popros o kobiete. Bedzie stala doslownie 1,5 m. od Ciebie, bedziesz miala kogos kto wie jak sie zachowac w sadzie i Ci pomoze i oprocz tego, jakby profesjonalna nie byla,zawsze bedzie 'sercem'po Twojej stronie :) A fajnie miec kogos przyjaznego pod reka w takiej sytuacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,