MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mój partner mnie pobił

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Postów: 80

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Ewaa22

Post #1 Ocena: 0

2016-12-06 19:58:00 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Stało się to 3 razy w ciagu dwóch tygodni .. za 3 razem nie wytrzymałam i poszłam na policje .. ma problemy z kokaina i jest uzależniony od swoich "znajomych" . Mamy córkę 5 letnia i na jej oczach mnie Dusil .. wtedy na prawdę myślałam że mnie zabije :( bił mnie z pięści po twerzy ciągnął włosami po ziemi kiedy córkę miałam na rękach i próbowałam wybiec z domu .. wcześniej rzucił się na mnie z nożem również na oczach mojej córci ... zatrzymali go w areszcie na 15 godzin a gdy wyszedł zadzwonił i pow "zabije cie szmato i siebie też " zadzwoniłam znów .. teraz jest w więzieniu .. jestem zalamana cala ta sytuacja . Może jestem głupia i naiwna ale myślę o nim . Jak tam ma . Czy w celi nie trafił na nikogo podlego :( niedługo mam iść do sądu zeznawać bo po kilku rozprawach nadal się nie przyznaje .. prosił mnie poprzez rodzinę żebym nie zeznawala przeciwko niemu .. ale w głębi serca myślę żeby doprowadzić ta sprawę do końca żeby już nigdy nie zrobił krzywdy drugiej kobiecie .. a przede wszystkim dziecku bo to ona najbardziej ( psychicznie) ucierpiało na tym :( Co myślicie ? Jak zrobilibyscie? Dziękuję za wszelkie porady :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2016-12-06 20:09:58 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

:-(
Jest tutaj kilka tematow o tym.
Doprowadz temat do konca. Pewnie bedzie "bolalo" ale robisz to dla dziecka i dla siebie.

Warto sie z tego wyrwac. On sie nie poprawi z dnia na dzien. Szkoda na niego czasu.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #3 Ocena: 0

2016-12-06 20:14:41 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Tak wiem, że się nie zmieni .. Tam coś z więzienia dzwonił do mojej rodziny i prosił żebym wycofała zeznania ze się zmieni , że wszystko naprawi ..

Czyli najlepiej doprowadzić do końca i mówić wszystko co mam do powiedzenia na jego temat w sądzie ..

Ehh nie wyobrażam sobie tego dnia rozprawy :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2016-12-06 20:24:26 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-12-06 19:58:00, Ewaa22 napisał(a):
Może jestem głupia i naiwna ale myślę o nim . Jak tam ma . Czy w celi nie trafił na nikogo podlego :(

Oj wygląda na to, że jesteś niestety

Cytat:
niedługo mam iść do sądu zeznawać bo po kilku rozprawach nadal się nie przyznaje .. prosił mnie poprzez rodzinę żebym nie zeznawala przeciwko niemu .. ale w głębi serca myślę żeby doprowadzić ta sprawę do końca żeby już nigdy nie zrobił krzywdy drugiej kobiecie .. a przede wszystkim dziecku bo to ona najbardziej ( psychicznie) ucierpiało na tym :( Co myślicie ? Jak zrobilibyscie? Dziękuję za wszelkie porady :(

Potrzebujesz teraz wsparcia emocjonalnego, rozumiem że w rodzinie nie odnajdujesz go wystarcząco dużo? Powinnaś złożyć zeznania. Twoje dziecko będzie miało traumę, takie rzeczy się pamięta do końca życia, a co będzie dalej skoro on ci grozi śmiercią? Musisz sobie sama szczerze odpowiedzieć na to pytanie. O więzienie się nie martw, posadzą go z innymi damskimi bokserami, tak jak pedofilów sadzają z pedofilami. On pewnie jest teraz na głodzie narkotykowym i dlatego zrobi i obieca wszystko, żeby tylko stamtąd wyjsć, a co zrobi jak wyjdzie to się można wróżki pytać. Niech on sobie życie marnuje, ty swojego nie musisz i nie powinnaś



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #5 Ocena: 0

2016-12-06 20:42:39 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Właśnie zastanawiałam się nad terapia ale rodzinna bo widzę , że córka tez ma pewne leki . Że nie przyjdę po nią do szkoły w nocy budzi się z płaczem ,ze tata idzie .. a czy w sądzie podczas moich zeznan on również tam będzie na sali ? :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ewaa22

Post #6 Ocena: 0

2016-12-06 20:44:33 (7 lat temu)

Ewaa22

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 29-11-2016

Skąd: Londyn

Z rodziną to nie za bardzo mam takie wsparcie . Bardziej teraz wypominaja mi " A nie mówiłam . Po co wracałas "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2016-12-06 20:58:19 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Tego ci nie powiem jak będzie na sali sądowej bo nie wiem, ale na bank jest na forum ktoś kto ci udzieli informacji, tylko poczekaj.
Jeśli rodzina mówi ci, że to było do przewidzenia to chyba mają ku temu podstawy? Zakończ to, a może i jemu takie otrzeźwienie wyjdzie na dobre


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcin_ka

Post #8 Ocena: 0

2016-12-06 20:58:37 (7 lat temu)

marcin_ka

Posty: 114

Mężczyzna

Z nami od: 26-09-2010

Skąd: za lasami...

Trzy razy przez dwa tygodnie?? Dziewczyno uwal gnoja bo skończy się to śmiercią kogoś z was. Kiedyś ktoś szybciej sięgnie po nóż i będzie tragedia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #9 Ocena: 0

2016-12-06 21:05:57 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Moze jak masz opory to pomysl ze jednego dnia podniesie reke na corke - lub nie daj boze cos gorszego. To narkoman i nikt nie przewidzi jak narkotyk zadziala i co mu w glowie zamaci. Pomysl ze jednego dnia uderzy Cie tak ze wyldaujesz w szpitalu ( jezleli bedziesz miala szczescie) , zrob z Ciebie kaleke fizyczna , bo psychiczna juz zrobil, kto wtedy zajmnie sie Twoja corka.
Od siebie dodam ze jako dziecko napatrzylam sie na przemoc domowa, alkoholizm i co ? Sama pozniej wyszlam za alkoholika -udalo mi se ostatecznie odejsc po 18 latach i wiesz co, po prostu jednej nocy pomyslalam ze moje corki zrobia to samo- ugrzezna w zwiazku jak ja , z pijakiem bo mama dala rade , dam i ja. Wtedy dotarlo do mnie ze nie moge tak krzywdzic wlasnych dzieci. Musze pokazac im moim dzieciom ze lepiej miec jednego rodzica i spokojny sen niz godzic sie na przemoc, strach i lek w imie pelnej rodziny
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2016-12-06 22:06:25 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

www.womensaid.org.uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,