MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polsko-angielskie wesele

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2016-09-14 14:44:13 (8 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2016-09-14 12:33:33, Alexander94 napisał(a):
Chciałem polski zespół, bo mam nadzieję, że mój tata da radę przyjechać, a biedak nie zna angielskiego. No i w sumie miło by było dla reszty mojej rodziny też. Ale dzięki wszystkim za sugestie!

Szczególnie z wujkiem Władkiem... :D


Sadzilam, popraw mnie jesli sie myle, ze zespol ma grac fajna muzyke a nie rozmowa gosci zabawiac...
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2016-09-14 14:48:26 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zespol nie gra cala noc jak w Polsce. DJ jest od reszty imprezy. Postaraj sie o polskie nagrania i DJ wlaczy je do repertuaru.

PS W Londynie nie brakuje miejsc gdzie Polacy sie bawia przy polskiej muzyce. Nawet na odleglosc mozna znalezc info o zespolach. Przejdz sie albo dzwon do lokali gdzie organizuja imprezy to i namiary na zespol dostaniesz.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

edmundo7

Post #3 Ocena: 0

2016-09-29 08:54:32 (8 lat temu)

edmundo7

Posty: 13

Mężczyzna

Z nami od: 24-09-2016

Skąd: Manchester

Całego zespołu nie ma, ale było nas dwóch w Manchesterze :) Jeden już wyjechał, bo ciśnienia nie wytrzymał. Trochę kiedyś graliśmy na weselach. Dwa razy się zdarzyło też w Irlandii z racji tego, że mieliśmy skrzypka w składzie i fajnie zasuwał irlandzkie klimaty. Podpisuję się pod kolegami. Najlepiej weź dobrego DJ-a, bo zespoły angielskie to nie to samo co u nas i stawka nie ta sama :) Polecam kilka zabaw weselnych, żeby klimat polski był http://zespolyoung.c0.pl/fajne-zabawy-weselne/ ,ale raczej tylko dla Polaków. Anglicy raczej nie zrozumieją naszego folkloru :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

radek0

Post #4 Ocena: 0

2016-10-12 11:20:25 (8 lat temu)

radek0

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 12-10-2016

Skąd: Londyn

Zespoły powoli odchodzą do lamusa. DJ zagra wszystko co chcecie bez fałszowania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,