MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Standardy piekna a narodowosc

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bhambyk

Post #1 Ocena: 0

2016-08-27 01:48:48 (rok temu)

bhambyk

Konto usunięte

Czytam tu w starych postach o tym ktore kobiety sa atrakcyjne, czy Angielki sa ladne czy brzydkie, i tak otwarlam sobie artykul o standardach piekna opublikowany przez telegraph.co.uk

po pierwsze symetria, po drugie proporcje: odleglosc pomiedzy oczami i ustami ok 36% dlugosci twarzy a odleglosc pomiedzy oczami 46% szerokosci twarzy...

tak naprawde zauwazylam w literaturze ze jednym ze standardow piekna w UK jest/byl pointy nose. szpiczasty nos. natknelam sie na ten pointy nose kilka razy w opisach "angielskiej rozy".

polski idealny nos jest chyba lekko zadarty? czy mi sie wydaje czy w chirurgii kosmetycznej taki nos nazywany jest polskim nosem?

angielki maja okragle oczy, polki migdalowe oczy.

to wszystko opinie zaslyszane i wyczytane jako przewazajace.

myslicie ze roznie postrzegamy piekno jako nacje?

a man's face is his autobiography. a woman's face is her work of fiction. /O. Wilde/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2016-08-27 05:57:35 (rok temu)

kik1976

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

oczywiscie, ze tak..chociaz czasem sa wyjatki... ale facetom to chyba wszystko jedno jakiej nacji..*BRAVO*
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

bhambyk

Post #3 Ocena: 0

2016-08-27 11:49:24 (rok temu)

bhambyk

Konto usunięte

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2435688/The-average-woman-revealed-Study-blends-thousands-faces-worlds-women-look-like.html

swoja droga, tutaj mam zdjecia z uniwersytetu w Glasgow przecietnych twarzy kobiet z 41 roznych nacji, stworzonych przez nalozenie na siebie tysiecy zdjec. jest Polka i Angielka, zaluje ze nie ma jescze rozbicia na Angielke, Szkotke, Walijke... Jak Wam sie podoba przecietna Polka?
a man's face is his autobiography. a woman's face is her work of fiction. /O. Wilde/

Do góry stronyOffline

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2016-08-27 13:09:09 (rok temu)

stanislawski

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Czyli ta myszka z ponytail, w jeansach, adidasach i z plecaczkiem?

Do góry stronyOnline

Strona WWW

bhambyk

Post #5 Ocena: 0

2016-08-27 14:24:37 (rok temu)

bhambyk

Konto usunięte

Cytat:

2016-08-27 13:09:09, stanislawski napisał(a):
Czyli ta myszka z ponytail, w jeansach, adidasach i z plecaczkiem?

haha... pewnie tak. Ale nawiazywalam do linku w moim poscie. Jesli komus sie nie chce otworzyc to dodalam do galerii zdjecie przecietnej Polki i przecietnej Angielki opracowane przez Universytet Glasgow bodajze w 2013 r. Ja uwielbiam antropologie i moze kogos tez to zainteresuje.

-

http://www.mojawyspa.co.uk/grafika/usergaleria/146695/poland.jpg

http://www.mojawyspa.co.uk/grafika/usergaleria/146695/england.jpg

[ Ostatnio edytowany przez: bhambyk 27-08-2016 14:33 ]

Do góry stronyOffline

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2016-08-27 14:33:07 (rok temu)

andypolo

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Jak dla mnie ta przeciętna Polka i ta przeciętna Angielka ze zdjęć są identyczne.
"Never argue with an idiot. They'll only drag you down to their level and beat you with experience"

Do góry stronyOffline

dominikana36

Post #7 Ocena: 0

2016-08-27 15:59:54 (rok temu)

dominikana36

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Ha,ha- moj partner powiedzial to samo co Andypolo :) ale on tak ma: jakis czas temu: -byla u Ciebie jakas kolezanka ale zapomnialem kto- ok, a jak wygladala? - jak to jak wygladala??? Jak czlowiek!!! To tyle o spostrzegawczosci panow :)

Do góry stronyOffline

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2016-08-27 16:37:31 (rok temu)

galadriel

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Wedlug mnie tez one wygladaja tak samo. Tylko karnacja se roznia, Polka niby typ "lato" a Angielka chlodniejszej kolorystyce.

A swoja droga Angielki kojarza mi sie z takimi rysami twarzy a'la baby face: maly nos, duze oczy, plaskie twarze.

Na kontynencie twarze sa bardziej, no nie wiem. Nie takie "plaskie", nie takie "plytkie". Nie wiem jak to nazwac.

I bez znaczenia Polska, Iran czy Indie. Pare razy spotkalam tu np Brytyjki pochodzenia Pakistanskiego, czyli np z rejonow, ktore kiedys byly India, i odnosilam wrazenie, ze gdyby te ich ciemna oprawke zaminiec na jasna/ biala, to znam podobne twarze w Polsce. W sensie podobne rysy twarzy, tyle ze w jasnych karnacjach/ tonacjach.

To by sie nawet zgadzalo patrzac na to z perspektyw antropo, wedrowek ludow i genetyki:-8

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 27-08-2016 16:41 ]

Snowflakes settled over the cobbled city like the last flights of fallen angels, wrapping it in almost perfect silence save for the spat protest of gas lanterns. Under thin tenement roofs, under the racket and shattered ice floes of the Varta, the souls..

Do góry stronyOnline

Strona WWW

bhambyk

Post #9 Ocena: 0

2016-08-27 17:00:24 (rok temu)

bhambyk

Konto usunięte

Cytat:

2016-08-27 16:37:31, galadriel napisał(a):

A swoja droga Angielki kojarza mi sie z takimi rysami twarzy a'la baby face: maly nos, duze oczy, plaskie twarze.

Na kontynencie twarze sa bardziej, no nie wiem. Nie takie "plaskie", nie takie "plytkie". Nie wiem jak to nazwac.

chyba mozna powiedziec ze slowianie maja bardziej wydatne kosci policzkowe, dlatego twarze brytyjskie sa bardziej "plaskie".

a rzeczywiscie angielka ze zdjecia ma proporcjonalnie krotszy nos niz polka ze zdjecia. maly nos.

kiedys byl taki program na bbc prowadzony przez ciemno- i dlugo-wlosego szkota na temat roznic wewnatrz wysp brytyjskich, np. gdzie ludzie maja szersze twarze a gdzie wezsze twarze itp. do tej pory mozna sobie sprawdzic geny, czy pochodzi sie bardziej od celtow czy od saksonow na przyklad. super.

nawet ludzie o mieszanym pochodzeniu i roznych kolorach skory w innym programie badali sie z ktorych terenow maja najwieksza domieszke genow. tez bym sie sprawdzila z ciekawosci na rozne regiony europy bo w rodzinie podobno byli migranci. moze kiedys.

Do góry stronyOffline

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2016-08-27 17:03:09 (rok temu)

galadriel

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Pamietam ten program, sliczny ten prowadzacy jest. I chyba nawet sie okazalo, ze ma jakis wloskich przodkow. Starozytnych Rzymian; )
Snowflakes settled over the cobbled city like the last flights of fallen angels, wrapping it in almost perfect silence save for the spat protest of gas lanterns. Under thin tenement roofs, under the racket and shattered ice floes of the Varta, the souls..

Do góry stronyOnline

Strona WWW

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,