MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Depresja u partnera

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

vlade

Post #1 Ocena: 0

2016-05-20 08:32:13 (8 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2016-05-20 01:08:32, Kocinkowa napisał(a):
Pewnie dzieki poradom wiekszosci to i on sie powiesil i ona.


jesli tak sie troszczysz o kogos, to nie dawaj mu takich szybkich rozwiazan, jako cos co firmujesz jako oczywiste,
to jest najglupsza rzecz jaka mozesz zrobic, pisalem wczesniej ze wstrzasac to mozesz osoba ktora znasz I wiesz ze to przezyje.
pamietaj ze zawsze przyjdzie czas ze bedzie lepiej, dawanie takich szybkich rozwiazan to skrajna nieodpowiedzialnosc [dla mnie wpis do skasowania], ja widze ze tu podano wystarczajaco inforamcji I ze najlepiej sie zglosic do specjalisty I to jest normalna rzecz aby sie zglosic do nich. druga rzecz mysle ze osoba pytajaca widzi ze nie jest jedyna na tym swiecie z problemami I ze wiele osob mialo podobne ciezkie doswiadczenia ale wiedzialy ze zycie mozna zmienic na lepsze a co najwazniejsze zycie jest warotscia, dla ciebie dla bliskich dla przyjaciol.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2016-05-20 14:46:52 (8 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

tylko gorzej, jak taka osoba nie chce zglosic sie nigdzie, bo uwaza ze nic jej nei jest...a tonie dalej..
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kocinkowa

Post #3 Ocena: 0

2016-05-20 15:34:19 (8 lat temu)

Kocinkowa

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 16-05-2016

Skąd: londyn

Vlade zle mnie zrozumiales, chodzi o to, że niepotrzebna dyskuja czy ktos wierzy w istnienie depresji czy nie itp...
Trzeba dziewczynie pomoc dociagnac partnera do lekarza.
I tylko to mialam na mysli, przepraszam moze zle wyszlo.
A wracajac do tematu - w kraju osoby ktore sobie zagrazaja moga zostac zmuszone (wbrew woli) do leczenia. Nie wiem jak tu jest i czy jego choroba juz tak sie rozwinela.
Mam nadzieje ze partnerka skontaktowala sie z lekarzem i znalazla pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-05-20 19:04:14 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2016-05-20 22:00:33 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kocinkowa

Post #6 Ocena: 0

2016-05-21 00:09:04 (8 lat temu)

Kocinkowa

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 16-05-2016

Skąd: londyn

Po 1 nie ma przedmiotu - psychologia tlumu - moze wyklad.. patrz "buszujacy w zbozu" ale wiem o czym piszesz...
Jak sie rozpozna symptomy i oglosi to wszyscy poczuja.

Po 2 to ze jestes wdowcem nie upowaznia Ciebie do wystawiania diagnozy (depresji nie ma bo ja nie mam). Przezywasz na swoj sposob.

A po 3 - tak po ludzku - kazdy z nas ma inna wrazliwosc, kazdego inne slowa dotykaja-glaszcza - nie jestes taki zamkniety zeby nie odroznic kolca od aksamitu!
Dales sobie rade- tak sadzisz- ale ile zolci wylewasz na innych ... to tylko my wiemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2016-05-21 09:23:33 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

zastanow sie czy chcesz spedzic zycie z facetem ktory nawet nie chce sobie pomoc idac na zwykla wizyte do lekarza... rzuca prace w momencie kiedy macie problemy finansowe a co gdyby bylo dziecko przykra sprawa ale mysl tez troche o sobie
zgadzam sie ze takie problemy moga byc powodem depresji
niektorzy tu pisza w podobnym tonie jak w poprzednim watku o depresji w ktorym kolega andrzej lezal caly dzien w wyrze po pracy i na nic nie mial ochoty ale to nie byla depresja tylko lenistwo
kalectwo utrata dziecka molestowanie zdrady mobbing w pracy lub szkole to a problemy ktore moga zapoczatkowac ten stan
wiem ze to przykra sprawa ale zastanow sie czy ci to potrzebny czy moze jednak wolalabys miec w przyszlosci meza na ktorym bedziesz mogla polegac bo co innego gdyby chcial z tym walczyc a co innego kiedy jest uparty jak osiol...
tak samo jak z alkoholikiem jesli sam nie dojdzie do momentu w ktorym bedzie chcial zmienic swoje zycie to nikt mu nie pomoze zeby bog wie jak sie staral

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2016-05-21 09:45:20 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jak rany, nie chcialabym miec takiego partnera, jak powyzej. Przy wszelkim okazaniu slabosci, gorszego dnia, sygnale, ze cos nie tak, bedzie odchodzil, rzucal.
Chyba nie na tym polega partnerstwo?
Swoja droga, madrzy lekarze, spece poleca, to co mozna samemu sobie zaordynowac, przede wszystkim przeniesienie uwagi z siebie samego na pomoc innym, hobby, dzialanie zamiast krecenia sie w kolko i rozmyslania. Zwykla terapia zajeciowa, niby proste tarcie ziemniakow na placki, byle z kims, byle zajecie sie czyms konkretnym pozwala na zmiane punktu widzenia, na zmiane w czlowieku.

Problem lezy w tym, czy znajdzie sie ktos madry w otoczeniu, kto bedzie potrafil 'pchnac' na inne tory, nadac poczatek zmianom, czy beda tylko dookola zaglaskiwac, wysluchiwac i obawiac sie, ze niewlasciwe slowo spowoduje tragedie, a w efekcie przeciagac tylko problem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2016-05-21 09:54:38 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

o czym ty mowisz... nie przy wszelkim okazaniu slabosci tylko w momencie kiedy ktos nie chce pomocy
zupelnie inna sprawa ze ladnych zdrowych dziewczyn jakos ciezko spotkac z facetami jezdzacymi na wozkach lub z problemami natury psychicznej zejdz na ziemie ja po prostu jestem realista a ty juz poruszasz podrecznikowe przyklady prawdziwych milosci rodem z harlekina...
jesli ona dokonala takiego wyboru to ok ale jakos nie zauwazylem zeby wiazanie sie z ludzmi ktorzy maja dlugi sa chorzy itd bylo na topie zycie to nie bajka i dobrze bylobysie zwiazac z kims kto bedzie cie wspierac i sprawi ze bedzie latwiejsze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2016-05-21 10:04:28 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Proponuje jednak przeczytac temat ze zrozumieniem, ten realizm mocna interesownoscia traci - w efekcie taniej bedzie 'wiazac' sie tylko na szybka wymiane uslug.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,