MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co mam o tym myslec?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 11 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2022-01-17 22:10:25 (2 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja z kolei tylko spojrzałam na zdjęcie, a nie czytałam art :-)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

iwona38

Post #2 Ocena: 0

2022-01-17 22:12:11 (2 lata temu)

iwona38

Posty: 2219

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

Ok. Nie bylo tematu. Moze innych to zainteresuje.
Nie wiem czy debata byla prawdziwa, zdjecie jak najbardziej. Chodzi o sam fakt jak zle emocje w niektorych wywoluje zwykla czulosc miedzy dzieckiem i rodzicem.
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2022-01-17 22:56:09 (2 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2022-01-17 22:12:11, iwona38 napisał(a):
Ok. Nie bylo tematu. Moze innych to zainteresuje.
Nie wiem czy debata byla prawdziwa, zdjecie jak najbardziej. Chodzi o sam fakt jak zle emocje w niektorych wywoluje zwykla czulosc miedzy dzieckiem i rodzicem.


No wiec ja pofatygowalam sie na wspomniany Instagram poczytac te komentarze. Znalazlam tylko kilka negatywnych, wszystkie negatywne ktore ja znalazlam byly z ukrytych profili prywatnych, z ktorych jeden na przyklad nazywa siebie nakeddog. Wedlug mnie ci ktorych ja znalazlam to chyba trolle. Ktos w komentarzu pisze do Beckhama "pewnie zleciles ten artykul o tym jak krytykuja twoje buziaki z corka."
Ja bym sie w sumie nie zdziwila.
Debate to duzo powiedziane chyba, przy tych proporcjach za i przeciw.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2022-01-23 13:42:48 (2 lata temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

A propos tematu, obejrzalam jeden z programow remontowych. Architekt, mezczyzna, realizowal z ekipa projekt dla 2 pan: mamy i nastolatki.
Panie z efektu bardzo zadowolone, architekt polzartem rzucil zyczenie buziaka - zupelnie bez podtekstow.
Panie rownie bez podtekstow jednoczesnie cmoknely go w policzki, wszyscy sie usmiali, bylo milo i sympatycznie.
Tylko i az tyle.
PS.Program byl robiony w Polsce, z Polakami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2022-01-23 13:57:12 (2 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

super

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #6 Ocena: 0

2022-01-23 15:02:53 (2 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Tutaj sciskaja sie zawsze na koniec w programach remontowych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #7 Ocena: 0

2022-01-23 15:26:52 (2 lata temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

W wielu programach najpierw płaczą, później się ściskają.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #8 Ocena: 0

2022-01-24 00:52:33 (2 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2022-01-17 18:34:24, iwona38 napisał(a):
To prawda. Zauwazylyscie, ze nigdzie nie uczy sie juz dzieci empatii? Niedlugo takie uczucie bedzie calkiem obce. Wogole mam wrazenie, ze chce sie zlikwidowac wszystkie uczucia oprocz nienawisci.

Panna a tak z ciekawosci, dlaczego dotyk kolegi z pracy sprawil, ze poczulas sie zle? Czy on mial jakis podtekst seksualny, erotyczny, czy poprostu wydalo Ci sie to podejrzane?
Podejrzane w sensie, ze nikt tak nie powinien robic np. Ale w sumie nie wiesz czy to jest zle.


O przepraszam. Dopiero teraz doczytalam pytanie.
Odnosnie pierwszej czesci, kiedy ja uczylam sie w szkole, wielu nauczycielom brakowalo wrecz empatii. A kiedy ja uczylam w szkole, empatia nie byla zawarta w programie nauczania. Jesli ktos staral sie ja krzewic, to poza programem szkolnym, wiec nie widze zeby cos sie zmienilo?

Odnosnie Twojego pytania, dla mnie trzymanie moich rak to bylo zachowanie dziwne. Po pierwsze, bylo nietypowe ze strony tej osoby po ponad roku wspolnej pracy. I dlatego zastanawialam sie tu dlaczego. Po drugie, ja go bardzo lubie i dlatego udalam ze nie zauwazylam zamiast to eskalowac w pracy wiec nic nie wyjasnilam. Wiec zastanawialam sie nad tym po pracy.
Czy byl podtekst erotyczny? Nie mam pojecia, wolalabym nie, teraz mysle ze cos bylo u niego nie tak jak trzeba prywatnie i potrzebowal jakiejs afirmacji moze, od kogokolwiek, jakiegos cieplego gestu. Nie wierze ze umyslnie szukal u mnie romansu, bylabym rozczarowana bo ja mam faceta, o czym kolega wie.

Teraz to juz z powrotem wrocil dawny porzadek, zadnych trzyman za lapke. Ja tak wole. Jak juz pisalam, u mnie glownie faceci w miejscu pracy i nikt tu nikogo nie trzyma za rece. Ja w pracy tez "facet". :-]


A karjo Ty dobrze kojarzysz, flirtujacego szefa dotyczyl moj zupelnie pierwszy wpis na tym forum, lata temu, w innej pracy, ale tamtego ofuknelam i przeprosil, a dlatego ja go skarcilam bo mialam problemy w zwiazku i balam sie ze flirtujacy szef calkowicie zawrocilby mi w glowie. On raczej myslal ze go nie lubilam. Mysle ze jezeli z moja baardzo przecietna uroda sie to zdarzylo to ogolnie sie zdarza a nie "akurat mnie".

[ Ostatnio edytowany przez: PannaZMokraGlowa 24-01-2022 01:24 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #9 Ocena: 0

2022-01-24 06:57:38 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2022-01-24 00:52:33, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Mysle ze jezeli z moja baardzo przecietna uroda sie to zdarzylo to ogolnie sie zdarza a nie "akurat mnie".




przeciętna uroda może być dla innych zaleta, nie każdy odważy się startować do bardzo ładnej kobiety bo obawia się, ze nie ma u niej szans. Łatwiej uderzyć do takiej 5/10 bo u 9/10 musi liczyć z większym prawdopodobieństwem odmowy
Czytając głosem Czubowny wytrawny myśliwy podaży tropem zwierzyny gwarantującej mu szybkie łowy
Jesteś tez skromna, a to cecha pożądana u miejscowych pośród emigrantek

:-] :-]:-]
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2022-01-24 07:36:50 (2 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dokladnie 9 to tylko na imprezach po paru shotach a 5czki sa jak bratnie dusze hehe

no co tu duzo mowic jakby cie poklepal po ramieniu czy nerkach to byloby to ok przyjacielski gest cos jak zolwik

tymczasem gosc wykonal gest jakby mial zamiar sie oswiadczyc monitoruj sytuacje gdyby sie to powtorzylo to szybko zabierz rece wrecz nimi ucieknij i powiedz np what the fuck!? to zalatwi sprawe : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,