MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co mam o tym myslec?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Postów: 115

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Rita1234

Post #1 Ocena: 0

2016-04-12 12:37:46 (8 lat temu)

Rita1234

Posty: 4

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 12-04-2016

Skąd: London

Witam! Jestem w zwiazku malozenskim 7 Lat. Zaobserwowalam u mojego meza dziwne tresci w google translate np. dearest, i'm glad to receive your response to my earlier massage,honestly we've not met but like you already know the site is for making friends that will likely enhance our professional potential,however there is a lot of things that i want to know about you but i don't want us to go into details about our privacy here on the site ,i urge you to drop your email address to me here on the site, i believe you will find out all you need to know about me when we go into communication through email, i will also send to you copies of my pictures to help clear any doubt that you may have about me, i'm hoping to get your email address when you come back online. i hope you understand.


Czy powinnam sie martwic???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Samurajka

Post #2 Ocena: 0

2016-04-12 12:48:53 (8 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Hmmmmm

Chyba szczera rozmowa powinna rozwiac twoje watpliwosci...
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #3 Ocena: 0

2016-04-12 13:07:10 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Taka krótka rada dla facetów:
- zawsze stosujcie "silne hasła"
- zawsze używajcie przeglądarki w trybie prywatnym(czy jako to zwie google chrome: w trybie incognito),
- nigdy nie zapisujcie haseł w przeglądarce
- regularnie kasujcie historię przeglądarki
- zawsze wylogowujcie się ze stron gdzie jakakolwiek historia jest zapisywana np: facebook

Z tego co widzę to wszystkie kobiety tam grzebią w poszukiwaniu czegokolwiek na dowód że są zdradzane.

[ Ostatnio edytowany przez: zealot 12-04-2016 13:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2016-04-12 13:11:27 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2016-04-12 13:15:17 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Samurajka

Post #6 Ocena: 0

2016-04-12 13:40:07 (8 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Cytat:

2016-04-12 13:11:27, Kryzymonek napisał(a):
Zwróć uwagę, czy ma kod na telefonie, którego ty nie znasz, czy zostawia telefon gdzieś na stole, na kredensie, czy jednak cały czas ma przy sobie, zwróć uwagę czy w historii internetowej pomiędzy godzinami, są pionowe kreski w miejscach, gdzie brakuje godzin.
To oznacza, ze kasowana była historia nie dla Twoich oczu
To nie reguła, ale przesłanka
Jest sporo takich oznak
Dobra więcej nie piszę, bo mnie męska część społeczności na forum mnie zlinczuje :-)
W Polsce stałem przy oknie, patrzę, że idzie sąsiadka i nagle chyba ktoś zadzwonił, bo wyciągnęła telefon i zaczęła rozmawiać, ale z wejścia do bloku zrezygnowała, tylko czasami zerkała w swoje okna, jakby chciała sprawdzić, czy ktoś patrzy.
Gdy wychodziła z psem to od razu, gdzieś dzwoniła, mówię do swojej, oj coś się święci u sąsiadów.
A kobieta do mnie, wy chłopy za bardzo podejrzliwi jesteście, co ty masz jej do zarzucenia ?
No niby nic
Dzisiaj, mój stary sąsiad w Polsce, mieszka sam, kobita mu się wyprowadziła do innego.
Życie




Ale po co sie bawic w szpiegowanie?
Wystarczy zapytac,7 lat to dosc wystarczajacy czas zeby poznac druga osobe,jak bedzie krecic,szukac wymowek to wiadomo o co chodzi :-M]

Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2016-04-12 13:45:35 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2016-04-12 13:11:27, Kryzymonek napisał(a):
Zwróć uwagę, czy ma kod na telefonie, którego ty nie znasz, czy zostawia telefon gdzieś na stole, na kredensie, czy jednak cały czas ma przy sobie, zwróć uwagę czy w historii internetowej pomiędzy godzinami, są pionowe kreski w miejscach, gdzie brakuje godzin.
To oznacza, ze kasowana była historia nie dla Twoich oczu
To nie reguła, ale przesłanka
Jest sporo takich oznak
Dobra więcej nie piszę, bo mnie męska część społeczności na forum mnie zlinczuje :-)
W Polsce stałem przy oknie, patrzę, że idzie sąsiadka i nagle chyba ktoś zadzwonił, bo wyciągnęła telefon i zaczęła rozmawiać, ale z wejścia do bloku zrezygnowała, tylko czasami zerkała w swoje okna, jakby chciała sprawdzić, czy ktoś patrzy.
Gdy wychodziła z psem to od razu, gdzieś dzwoniła, mówię do swojej, oj coś się święci u sąsiadów.
A kobieta do mnie, wy chłopy za bardzo podejrzliwi jesteście, co ty masz jej do zarzucenia ?
No niby nic
Dzisiaj, mój stary sąsiad w Polsce, mieszka sam, kobita mu się wyprowadziła do innego.
Życie

Zawsze mam kod w telefonie, ktorego nikt nie zna. Czy to znaczy, ze zawsze zdradzam czy dbam o bezpieczenstwo danych?

Duzo ludzi konczy rozmowy przed wejsciem do domu, moga byc sluzbowe, ze znajomymi, itp. Moj maz wychodzi z pokoju jak rozmawia z rodzicami czy kolegami. Nie podejrzewam go o romans z zadnymi z nich. Ja tez wychodze z pokoju jak rozmawiam z kims znajomym czy z pracy. Niektorzy lubia prywatnosc. Tak samo robie w pracy, jak ktos dzwoni, to wstaje i wychodze z pokoju.

O kasowaniu sms nie wspomne, lubie porzadek w telefonie. Pomijajac to, ze nikt go nie bedzie go przegladal poza mna. Tak samo jak nie znam kodu do telefonu meza i go nie przegladam.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biscuits

Post #8 Ocena: +1

2016-04-12 14:03:04 (8 lat temu)

biscuits

Posty: 634

Kobieta

Z nami od: 18-08-2011

Skąd: Londyn

ktos potrzebuje danych adresowych do spamowania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2016-04-12 14:05:05 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2016-04-12 14:11:54 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Podalam przyklady jak te przeslanki moga nic nie znaczyc.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,