MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jestem w zaawansowanej ciąży a moj chlopak trafił do wiezienia

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2015-12-22 16:15:41 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja też znam takich co przestrzegali prawa, jedna nieodpowiednia decyzja do tego nieszczęśliwy zbieg okoliczności i ty też zostaniesz kryminalistą, a my będziemy żałować twoich dzieci. Straszna pogarda dla osadzonych bije od twoich postów jakby to był jakiś podgatunek ludzi.
Poza tym, w innym wątku piszesz, że matka powinna dostawać pomoc od państwa przez rok czy dwa więc o co ci w sumie chodzi?




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2015-12-22 16:22:03 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2015-12-22 16:11:11, David40 napisał(a):
Krakn, wybacz chlopie ale chyba za dlugi tu zyje zeby uwierzyc w takie bzdury, ze mozna za takie rzeczy isc do wiezienia. Jesli koles mialby wypadek to jaknajbardziej nalezalaby sie im pomoc. Krakn czytaj posty koles jest z Polski. Wiesz noga mi sie nie podwinie bo pzrestrzegam prawa.


Napisała
Cytat:

2015-12-21 22:14:46, Maryjaladenbario napisał(a):
nie , Polak.


Może nie czytam wszystkich, ale to akurat przeczytałem, a ty nie.

A to się kiedyś zdziwisz. Zobacz sobie rozpiskę kar.
Znam takiego co poszedł siedzieć za niebezpieczną jazdę, jechał na kole przez H. str. Drugi poszedł siedzieć, gdy po raz drugi złapali go za jazdę bez ubezpieczenia. Fakt złapali go w tydzień po tym jak odzyskał prawo jazdy po poprzedniej karze.
To mój klient, nie długo ale siedział.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

ie2ox4-b

Post #3 Ocena: 0

2015-12-22 16:31:35 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2015-12-22 16:22:03, krakn napisał(a):
(...)
Znam takiego co poszedł siedzieć za niebezpieczną jazdę, jechał na kole przez H. str. Drugi poszedł siedzieć, gdy po raz drugi złapali go za jazdę bez ubezpieczenia. Fakt złapali go w tydzień po tym jak odzyskał prawo jazdy po poprzedniej karze.
To mój klient, nie długo ale siedział.

50 na 50. Pomagać należy, pytanie tylko, czy niespełna rozumowcom też?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

David40

Post #4 Ocena: -1

2015-12-22 16:46:59 (8 lat temu)

David40

Posty: 161

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2013

Skąd: Gadu gadu

nie,Polak znaczy Polak!!!!!ktos zapytal czy innej narodowosci. A za niebezpieczna jazde to tez bym wsadzil do pierdla bo naraza na utrate zdrowia lub zycia innych ludzi. Jak juz powiedzialem nie zdziwie sie bo zyje zgodnie z prawem. To nie jest takie trudne ale jak ktos ma to w dupie to idzie do pierdla inaczej bysmy tu mieli wild wild west Krakn.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2015-12-22 17:03:52 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie popieram rozdawania benefitow ale dziewczyna pracowała i płaciła podatki , On pewnie też wiec dlaczego to polscy podatnicy mieliby go utrzymywać w polskim więzieniu? Co do angielskiego wymiaru sprawiedliwości. Kiedyś za to ze się nachlałem tak ze zakwalifikowali to jako ordinary coś tam coś tam za co w Polsce można co najwyżej mandat dostać, tutaj trafiłem na dołek i zostałem błędnie poinformowany ze będę miał za to sprawę sądową na którą się nie stawilem bo nie wiedziałem nic o niej! Żadnej korespondencji ani nic. I co ? Zawineli mnie na lotnisko przed moim samolotem do Polski na Luton . Ze wykroczenie miało miejsce w Manchesterze to konwojowali mnie tam jak przestępcę i to na dodatek 3 dni z powodu obfitych opadów śniegu! !! Przydzielono mi adwokata który upierał się bym nie tłumaczył się ze nic nie wiedziałem o sprawie bo sąd może to potraktować jako oszustwo 😂😂😂 ostrzegał mnie też ze mogę trafić do więzienia! Za takie coś !!! Nasz częściej sędzia miał swój rozum i zakwalifikował trzy dni konwoju i brak wyjazdu do Polski na święta jako karę. W papierach mam jeszcze wpisane 50 funtów kary ale takiej nie było ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #6 Ocena: 0

2015-12-22 17:54:59 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2015-12-22 17:03:52, Wielim napisał(a):
(...)
W papierach mam jeszcze wpisane 50 funtów kary ale takiej nie było ...

Może miałeś w portfelu i sami sobie zapłacili???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #7 Ocena: 0

2015-12-22 17:54:59 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2015-12-22 17:03:52, Wielim napisał(a):
(...)
W papierach mam jeszcze wpisane 50 funtów kary ale takiej nie było ...

Może miałeś w portfelu i sami sobie zapłacili???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #8 Ocena: 0

2015-12-22 18:02:17 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7965

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Jak 2x to by chyba o stówie pisał ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 22-12-2015 18:25 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2015-12-22 18:34:12 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

W kieszeni miałem 500 funtów , adwokat powiedział ze jest taki przepis ze muszą mi wystawić papierek bym mógł użyć transportu publicznego by móc wrócić na miejsce z którego mnie zawineli. Po sprawie w recepcji czy tam sekretariacie sądu usłyszałem ze rzeczywiście ale tylko dla tych co nie mają pieniądzy a ja mam 500 funtów 😂😂😂 i bilet pociągów Manchester - Londyn sam musiałem kupić za 72 funty 😂😂😂

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2015-12-26 00:26:21 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2015-12-22 17:03:52, Wielim napisał(a):
Nie popieram rozdawania benefitow ale dziewczyna pracowała i płaciła podatki , On pewnie też wiec dlaczego to polscy podatnicy mieliby go utrzymywać w polskim więzieniu? Co do angielskiego wymiaru sprawiedliwości. Kiedyś za to ze się nachlałem tak ze zakwalifikowali to jako ordinary coś tam coś tam za co w Polsce można co najwyżej mandat dostać, tutaj trafiłem na dołek i zostałem błędnie poinformowany ze będę miał za to sprawę sądową na którą się nie stawilem bo nie wiedziałem nic o niej! Żadnej korespondencji ani nic. I co ? Zawineli mnie na lotnisko przed moim samolotem do Polski na Luton . Ze wykroczenie miało miejsce w Manchesterze to konwojowali mnie tam jak przestępcę i to na dodatek 3 dni z powodu obfitych opadów śniegu! !! Przydzielono mi adwokata który upierał się bym nie tłumaczył się ze nic nie wiedziałem o sprawie bo sąd może to potraktować jako oszustwo 😂😂😂 ostrzegał mnie też ze mogę trafić do więzienia! Za takie coś !!! Nasz częściej sędzia miał swój rozum i zakwalifikował trzy dni konwoju i brak wyjazdu do Polski na święta jako karę. W papierach mam jeszcze wpisane 50 funtów kary ale takiej nie było ...

Ale miałeś człowieku przygodę... Nie zazdroszczę stresu jaki musiałeś przejść, ale też z drugiej strony takie historie z młodości się chyba fajnie wspomina na starość i jest się z czego pośmiać chociaż wtedy na bank ci do śmiechu nie było :-)


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,