MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kontrole i zakazy ze strony partnera

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

buszko

Post #1 Ocena: 0

2014-02-16 12:34:38 (10 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

Amen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2014-02-16 12:36:07 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2014-02-16 10:50:27, buszko napisał(a):
tyle ze to facet ma ze sobą problem. czemu laska ma za to płacić? czemu to ona ma chodzić jak w zegarku? jeśli pozwoli na taka sytuacje moze przerodzic sie pozniej w terror. to facet powinien zrobic ze soba porzadek. a laska sie nie stawia, ona po prostu chce normalnie zyc, wyrazac swoje mysli itp itd, a nie uwazac na to co mowi, robi itp itd.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>buszko</i> 16-02-2014 10:51 ]





Ja się z tobą zgadzam, ale jak wyżej napisałem.
Ale z takim podejściem to w ogóle szkoda się zastanawiać... po prostu samo się rozleci.

Skoro chce się z kimś być to chyba po to by rozwiązywać problemy obydwu stron, a nie tylko wtedy gdy wszystko jest OK.

OK
Z tego co czytam dalej, to facet ma znacznie bardziej coś poprzestawiane i to nie jest już zwykła zazdrość...
To już jest chore.

Nie twierdzę że ma leżeć w kącie, albo kupić czador, tylko podejść jakoś dyplomatycznie by zrozumieć, by wydusił z siebie co go gnębi.

Być może po prostu panicznie się boi straty, być może ... no w każdym bądź razie jest skoro jest to nie prawda i działa irracjonalnie, to coś jest nie tak, czasami ludzie mają durne podejrzenia, ubzdura sobie i to mu nie daje spokoju.
I dotyczy to nie tylko facetów, kobiety bywają jeszcze gorsze.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2014-02-16 12:45:00 (10 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Troche zamieszania sam narobiles, bo porady:

Cytat:
Raczej nie ma co dyskutować, bo wątpię żeby się otworzył, po prostu nie dawaj mu najmniejszych powodów do wątpliwości.

Opór powoduje że będzie miał jeszcze większe wątpliwości i podejrzenia.
Gdy poczuje się pewnie, to wszystko się zmieni.


Cytat:

Jak chce się stawiać to jej sprawa, ale wątpię by to pomogło.
Bo jego wątpliwości będą jeszcze większe że go oszukuje.


nijak maja sie do pozniejszych

Cytat:
Skoro chce się z kimś być to chyba po to by rozwiązywać problemy obydwu stron, a nie tylko wtedy gdy wszystko jest OK.



Cytat:
Nie twierdzę że ma leżeć w kącie, albo kupić czador, tylko podejść jakoś dyplomatycznie by zrozumieć, by wydusił z siebie co go gnębi.


To co ma wreszcie robic, siedziec cicho, czy probowac rozwiazywac? Czy moze po cichu, zeby jego spokoju nie zamieszac, rozwiazac jego problemy za niego?

Wybacz, ale twoje pierwsze wpisy (nie tylko dla mnie) sugeruja ze lepiej zeby udawala ze nic sie nie dzieje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

owca80

Post #4 Ocena: 0

2014-02-16 12:48:48 (10 lat temu)

owca80

Posty: 572

Kobieta

Z nami od: 01-12-2013

Skąd: wieś, west midlands

Mysle, ze bedzie coraz gorzej - i w zwiazku i z Toba. O dzieciach nie wspomne.

Wg. mnie tylko pomoc z zewnatrz i rozmowa z kims kto sie zna na rzeczy i wytlumaczy lopatologicznie na czym polega przemoc psychiczna - Womans Aid na dobry poczatek (pamietaj zeby kasowac historie polaczen w tel. i otwierane strony na necie hiehiehie).

Bardzo dobrze, ze masz teraz watpliowsci - to znaczy ze nie jestes jeszcze do konca uzalezniona od niego psychicznie. Sluchaj siebie i tego czego TY tak naprawde chcesz i z czym TY sie dobrze czujesz.

Duzo sily zycze.

I jeszcze jedno - jezeli kontroluje Twoj telefon, nie mozesz swobodnie wychodzic z domu, musisz sie ze wszystkiego tlumaczyc, rozliczac z kazdej minuty spedzonej poza domem i sama juz zaczynasz sie kontrolowac i zastanawiac dwa razy zanim cos zrobisz,tylko po to zeby nie dac mu powodow "do podejrzen" - proponuje tel na policje i zlozenie raportu (moze przydac sie na przyszlosc).

[ Ostatnio edytowany przez: owca80 16-02-2014 12:56 ]

Nie mam sweet foci z dziubkiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

buszko

Post #5 Ocena: 0

2014-02-16 13:02:42 (10 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

Krakn ja też nie raz jestem nierozumiana za pokrętne tłumaczenie, widać nie tylko kobiety tak maja. Podsumowując dziewczyna dostała naprawdę dobre rady i teraz tylko od niej zależy co zrobi i jak będzie wyglądało jej dalsze życie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ju-lia22

Post #6 Ocena: 0

2014-02-16 16:00:22 (10 lat temu)

ju-lia22

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 15-02-2014

Skąd: Londyn

ania, greta,
Ja nie twierdzę, że każdy Anglik kontroluje swoją partnerkę ale mnie się taki trafił, mojej siostrze również i dlatego zadałam pytanie w temacie czy sa inne dziewczyny w podobnej do mojej sytuacji z Anglikami.
greta, Nie planowałam ani pierwszej a tym bardziej drugiej ciąży. Tą pierwszą nawet chciałam usunąć w tajemnicy przed narzeczonym ale poszłam po rozum do głowy i na szczęście nie zrobiłam tego... Zresztą jak pisałam on przed ciążą był inny!!Wiadomość o drugiej ciąży również spowodował szok ale miałam wsparcie partnera i zapewnienia, że będzie dobrze i przestanie mnie kontrolować.A i widziałam jaki jest szczęśliwy, że zostanie po raz drugi ojcem.
Rozmawiałam z nim i zawsze obiecuje poprawę ..
Dziękuję za rady ale nie sądzę by potrzebny był mi raport policyjny
Pozdrawiam

edit.
Drogi moderatorze! Wracając do zmiany mojego tytuły tematu pragnę poinformować, że i narodowość i ślub miały najwięcej wspólnego z tematem ;)I przez ten tytuł miałam nadzieję poznać inne dziewczyny mające problemy w związku z Anglikami. Ale to już nieważne poradzę sobie sama ;) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

[ Ostatnio edytowany przez: ju-lia22 16-02-2014 16:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2014-02-16 16:27:55 (10 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Przemoc w zwiazku dotyczy nie tylko brytyjskich partnerow, i nie ogranicza sie do pewnych sfer spolecznych. Przemocy udywaja ludzie bez wyksztalcenia, i ci z wieloma tytulami, ci na skraju finansowej zguby i ci ktorzy pieniedzy maja wiecej niz rozumu.

Sam fakt, ze zastanawialas sie nad usunieciem pierwszej ciazy w tajemnicy przed partnerem, swiadczy ze zwiazek juz wtedy nie byl zdorwy, wiec nie potwierdza sie twoja teoria, ze dopiero jak pojawily sie dzieci to zaczal sie problem. Zaczynasz wkraczac w niebezpieczny teren, minimalizowania pewnych zachowan swojego partnera, bo trudno jest wytlumaczyc dlaczego tkwi sie w zwiazku ktory od dluzszego czasu nie jest zdrowy? Powodow jest duzo, a najwazniejsze ze masz na tyle energii ze szukasz informacji.

Tutaj jest informacja po polsku z Womens Aid

czym jest przemoc domowa

Czy kontrole dosiegaja rowniez sprawdzania na jakie strony wchodzisz, co piszesz na necie? Wiesz jak usunac historie z przegladarki?

Daj znac jak sie partner odniesie do sugestii szukania pomocy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ju-lia22

Post #8 Ocena: 0

2014-02-16 16:41:39 (10 lat temu)

ju-lia22

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 15-02-2014

Skąd: Londyn

Wiem to bo partner to bardzo ambitny i wykształcony człowiek a jednak...
Ciążę chciałam usunąć ze względu na młody wiek i nie byłam gotowa na dziecko.
Kilka razy sprawdzał moje maile. Nigdy nie usuwałam historii przeglądarki bo nie mam przed nim tajemnic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #9 Ocena: 0

2014-02-16 16:49:18 (10 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2014-02-16 16:41:39, ju-lia22 napisał(a):
Kilka razy sprawdzał moje maile. Nigdy nie usuwałam historii przeglądarki bo nie mam przed nim tajemnic.

Moze warto zaczac?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

owca80

Post #10 Ocena: 0

2014-02-16 17:29:20 (10 lat temu)

owca80

Posty: 572

Kobieta

Z nami od: 01-12-2013

Skąd: wieś, west midlands

Cytat:

2014-02-16 16:41:39, ju-lia22 napisał(a):

Kilka razy sprawdzał moje maile. Nigdy nie usuwałam historii przeglądarki bo nie mam przed nim tajemnic.



Czarno to wszystko widze.


[ Ostatnio edytowany przez: owca80 16-02-2014 17:34 ]

Nie mam sweet foci z dziubkiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,