MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kryzys wieku sredniego

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 54 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

Str 54 z 55

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

andypolo

Post #1 Ocena: 0

2018-09-15 00:11:23 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Włoszka Tycjana najstarsza, a wyglądała najmłodziej.
Skąd oni biorą tych ludzi do programu?

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 15-09-2018 00:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #2 Ocena: 0

2018-09-15 06:39:20 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Do programow znajduja ludzi przez ogloszenia w internecie bo czasem widywalam ogloszenia typu poszukuje osob z takim a takim konkretnym problemem. Ale ja jak zwykle do tylu pod wzgledem technicznym, mnie sie otwiera jakas amerykanska scena w kuchni. To moze tytul programu prosze i jakos sobie poradze?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-09-15 07:31:18 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 23:06:41, galadriel napisał(a):

A tak poza tym o co chodzi w tym programie, oni sie wybiera na podstawe jak wygladaja nago?


Tak, najpierw ocena "stop" potem "torsy", a na koncu twarz I wybor koncowy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #4 Ocena: 0

2018-09-15 08:09:35 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-15 07:31:18, ZlotaPerla napisał(a):
Cytat:

2018-09-14 23:06:41, galadriel napisał(a):

A tak poza tym o co chodzi w tym programie, oni sie wybiera na podstawe jak wygladaja nago?


Tak, najpierw ocena "stop" potem "torsy", a na koncu twarz I wybor koncowy.


No mnie nie udalo sie obejrzec Waszej Tycjany ale popatrzylam na ktorys odcinek jak podnosi sie zaslona na kandydatkach do wysokosci ponad krocze i byly tez jakies obrazki ze uda powinny sie rozchodzic na gorze pod kroczem a nie stykac sie razem, takie tam. Ciekawostki z tymi udami ale kto uwaza ze choc jedna para dobrana w ten sposob przetrwa probe czasu czyli jakis kilku miesiecy na przyklad? :) Ale oczywiscie ciekawy system doboru na jeden raz :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-09-15 11:29:18 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
No to oni tak wlasnie spedzaja ten czas osobno na tej silowni. Ta chodzi na gore i cwiczy, a on n basen i odpoczywa. Mijaja sie, tak jakby nawet sie widziec nie chcieli po pracy. Niby zgodne, malzenstwo.


:-]:-]

Jakby nie to, ze nasza silownia i basen na jednym poziomie, to pomyslalabym ze o mnie pisze doslownie. Czasem nawet wchodzimy do budynku razem, i rozmijamy sie przed drzwiami szatni: maz w swoja, a ja w swoja strone. Ja ide na silownie ale na sprzety, ktore sa ustawione najczesciej po przeciwnej stronie gdzie maz cwiczy (chociaz moglabym pozostac na np biezni i cwiczyc obok meza), albo ja ide na zajecia a maz na basen czy do sauny/jacuzzi by odpoczywac. Spotykamy sie przy wyjsciu, albo w samochodzie, czasem zdarzy nam sie zamiecic dwa slowa jak sie na basenie np mijamy. Ja nie ide na silownie czy basen romansowac z mezem, ani prowadzic polotnych dyskusji. Nawet nie pomyslalabym, ze ktos moze wnioskowac ze wyglada jakbysmy sie widziec nie chcieli po pracy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minicab

Post #6 Ocena: 0

2018-09-15 11:41:25 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-09-15 11:29:18, Adacymru napisał(a):
Cytat:
No to oni tak wlasnie spedzaja ten czas osobno na tej silowni. Ta chodzi na gore i cwiczy, a on n basen i odpoczywa. Mijaja sie, tak jakby nawet sie widziec nie chcieli po pracy. Niby zgodne, malzenstwo.


:-]:-]

Jakby nie to, ze nasza silownia i basen na jednym poziomie, to pomyslalabym ze o mnie pisze doslownie. Czasem nawet wchodzimy do budynku razem, i rozmijamy sie przed drzwiami szatni: maz w swoja, a ja w swoja strone. Ja ide na silownie ale na sprzety, ktore sa ustawione najczesciej po przeciwnej stronie gdzie maz cwiczy (chociaz moglabym pozostac na np biezni i cwiczyc obok meza), albo ja ide na zajecia a maz na basen czy do sauny/jacuzzi by odpoczywac. Spotykamy sie przy wyjsciu, albo w samochodzie, czasem zdarzy nam sie zamiecic dwa slowa jak sie na basenie np mijamy. Ja nie ide na silownie czy basen romansowac z mezem, ani prowadzic polotnych dyskusji. Nawet nie pomyslalabym, ze ktos moze wnioskowac ze wyglada jakbysmy sie widziec nie chcieli po pracy.


Standardowa procedura chodzac z partnerka/malzonka na silownie. Tam sie chodzi cwiczyc, a nie na pogaduchy. U nas jak juz idziemy jest tak samo - kazdy w swoja strone
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2018-09-15 11:42:53 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2018-09-15 11:29:18, Adacymru napisał(a):
Cytat:
No to oni tak wlasnie spedzaja ten czas osobno na tej silowni. Ta chodzi na gore i cwiczy, a on n basen i odpoczywa. Mijaja sie, tak jakby nawet sie widziec nie chcieli po pracy. Niby zgodne, malzenstwo.


:-]:-]

Jakby nie to, ze nasza silownia i basen na jednym poziomie, to pomyslalabym ze o mnie pisze doslownie. Czasem nawet wchodzimy do budynku razem, i rozmijamy sie przed drzwiami szatni: maz w swoja, a ja w swoja strone. Ja ide na silownie ale na sprzety, ktore sa ustawione najczesciej po przeciwnej stronie gdzie maz cwiczy (chociaz moglabym pozostac na np biezni i cwiczyc obok meza), albo ja ide na zajecia a maz na basen czy do sauny/jacuzzi by odpoczywac. Spotykamy sie przy wyjsciu, albo w samochodzie, czasem zdarzy nam sie zamiecic dwa slowa jak sie na basenie np mijamy. Ja nie ide na silownie czy basen romansowac z mezem, ani prowadzic polotnych dyskusji. Nawet nie pomyslalabym, ze ktos moze wnioskowac ze wyglada jakbysmy sie widziec nie chcieli po pracy.


no to teraz juz wiesz ze nie brakuje osob ktore tak wlasnie mysla :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2018-09-15 11:50:54 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak ja chodzilam z mezem na silownie to rozmawialismy przy wejsciu i na sali, ale to byla polska silownia z jedna sala. No i rano nie bylo tam zbyt wielu osob.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-09-15 12:18:07 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja chodze na silownie codziennie, i albo moja kondycja jest slaba, albo intensywnosc cwiczen inna, ale ja na rozmowy nie mam sily w trakcie cwiczen. Inna sprawa jeszcze, ze przy muzyce w tle i odglosie innych maszyn, to mialabym male szanse slyszec na tyle, zeby konwersacje prowadzic.

Mniejsza o to zreszta czy potrafimy czy lubimy prowadzic dyskusje podczas cwiczen na silowni. Chcialam podkreslic, ze to co obserwujemy z naszego punktu widzenia nie ma czasem zupelnie potwierdzenia w realiach. Intensywnosc dyskusji na silowni nie jest wyznacznia stabilnosci zwiazku.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #10 Ocena: 0

2018-09-15 13:30:57 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-15 12:18:07, Adacymru napisał(a):

Mniejsza o to zreszta czy potrafimy czy lubimy prowadzic dyskusje podczas cwiczen na silowni. Chcialam podkreslic, ze to co obserwujemy z naszego punktu widzenia nie ma czasem zupelnie potwierdzenia w realiach. Intensywnosc dyskusji na silowni nie jest wyznacznia stabilnosci zwiazku.


Kwestia rozmow na silowni jest czyms dla mnie raczej specyficznym i sie moze nie wypowiem ale jakosc zwiazku tez nie wyznacza stabilnosci zwiazku. Ten zonaty facet co to zostalam jego kochanka na krotko to jedyny moj w ciagu wielu lat co sie nie rozwodzil a jakos mi to nie imponuje. Chyba opisana para co to mija sie "na silowni" to z tego co rozumiem tez "stabilna". Moje znajome w stabilnych zwiazkach niekoniecznie szczesliwe i juz nieraz slyszalam ze jak patrzy na dzieci to wie ze warto.
Co nie zmienia faktu ze milo przeczytac ze Wy akurat szczesliwi.
:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 54 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,