MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kryzys wieku sredniego

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 53 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 52 | 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

Str 53 z 55

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

KatyCider

Post #1 Ocena: 0

2018-09-14 20:53:48 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 17:26:44, galadriel napisał(a):
Kolejna historia nawiazujaca do tu juz opisanych z cyklu moglas moja byc kryzysowa narzeczona:-8

Otoz kolezanka PT (personal trainer) probowala ponoc mnie "brnic" w oczach zazdrosnej zony- idiotki. No i wyskakuje ze spiewka, ze "Gal nie jest taka". Ja znow nie rozumiem, i pytam o co chodzi z tym "taka". No "taka" to podobno oznacza takiego demona czyhajacego na cudzych mezow. Nie wiem, oni kasy maja tyle zeby wydawac na ta "taka" czy czasu za duzoi mga byc na kazde zawolanie? Albo moze tacy super w lozku, ze ta "taka" juz o nikim innym nie mysli, za nikim innym sie nie rozglada, tylko za nieaktrakcyjnym, podstarzalym, niezbyt majetnym, z brzuszkim i rachunkami mezem cudzym? No, ale moj sposob widzenia swiata znow jest za trudny do objecia rozumem. No bo jak tak mozna byc nieskromnym i szczerze prosto z mostu walnac: stary, nie masz szans . Co za wlew, brak pokory, skandal prostu.

No, ale najciekawsza sie okazuje potem historia mojej dziwiczej PT, ktortu tez gdyby po polsku mowila, to grzmialaby, ze moralnosc, ze ...itd. Otoz okazuje sie, ze w depresji to ona jest po nieudanym zwiazku z zonatym facetem. No i opowiada, jak sie winna czula, i ogolnie kaplica no bo przeciez " jak mozna rozbijac zwiazki", wyrzuty sumienia, poczucie winy itd. Ja nie moge uwierzyc w to co slysze i probuje jej wytlumaczyc, ze on ani myslal rozbijac swojego malzentswa, ze po prostu byla towarem naiwnym, ktory se nawinal do pieprzenia i tyle. W dodatku gosciu ja tak zakrecil, ze to ona placila za hotele i tak dalej. A jak cos sie gdzies tam wydalo, to nopowiadal, ze to ona go uwodzila, ze za nim biegala, ze on przeciez nie chcial, a ona ten demon:) go prawie przeciez zmusila. No i te kolejne idiotki z kregu jego/ ich znajomych wierza jemu i stoja po jego stronie. Bo on taki wzorowy ojciec i maz, a ona go pewnie zmusila do tego sexu. Bosche tuy widzisz i nie grzmisz.

A ona to kompletnie taki typ, ani sexi bielizny nie zalozy, garbi sie zeby biust ukryc, kompleks na kompleksie, depresja i anxiety. No latwy cel dla zrecznego manipulanta. Egipcjanin tak poza tym. Do dzis jak sobie przypomne to o tym rozbijaniu rodzin....O matko. I czy zerwala z nim, odciela sie, znalazla sobei kogos innego? Gdzie tam. Najgorszy typ faceta z mozliwych a ta leci na zawolanie zamiast uciekac jak najdalej.

No tak, ale on przeciez niewiniatka, a ona sie okazuje ta z tych "takich". Wymiekam normalnie.


Ojej ale tu jakas burza w tym watku. :D Ktos fajny mi dzis napisal ze "afery" na MW to juz dzisiaj moze nie bede sie wglebiac w poprzednie wypowiedzi, przeczytam inna raza ale... Przed moim kilkuletnim partnerem to ja tez niestety pieprzylam krotko zonatego ale to z niewiedzy bo podobno byl w separacji. A potem wpadl do mnie w weekend i mowi to juz musze uciekac bo zonie powiedzialem ze jade do marketow budowlanych jechac cos wybrac na remont :D No wyobrazasz sobie? Mowe mi odjelo. Jak sie teraz badalam to uznalam ze jak mi po latach cos zdiagnozuja to jemu raczej nie powiem z mojej trojki kochankow tylko zonie trzeba bedzie zyczliwie poradzic zeby sie zbadala bo moze cos ma ukrytego no ale nic jakos na szczescie nie znalezli. A jesli chodzi o osoby ktore tkwia w takich zwiazkach to jedna znam ktora ma z tego spora forse ale tez wieczny glod czulosci koniecznie sie afiszuja publicznie oprocz internetu a pozniej facet wraca do malzonki sie przespac i troche pomieszkac. Okropne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2018-09-14 21:27:43 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Mnie w tej historii najbardziej rozbraja postawa faceta "niewiniatko" i obarczanie wina dziewczyny (w tym konkretnym przypadku to juz wogole kontrast taki, ze nieporozoumienie). Kompletnie na odwrot. Nie kapuje tej mentalnosci. Nie znosze hipokryzji tak a'propos. No po prostu nie trawie; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #3 Ocena: 0

2018-09-14 21:40:54 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 21:27:43, galadriel napisał(a):
Mnie w tej historii najbardziej rozbraja postawa faceta "niewiniatko" i obarczanie wina dziewczyny (w tym konkretnym przypadku to juz wogole kontrast taki, ze nieporozoumienie). Kompletnie na odwrot. Nie kapuje tej mentalnosci. Nie znosze hipokryzji tak a'propos. No po prostu nie trawie; )


Ciekawe. A to jakiej narodowosci? Bo u mnie ta oficjalna kochanke mial szef i ona bardzo podkreslala jak juz czasem szef u niej spal, ale kolezenstwo krytykowalo raczej oboje. Czasem jak tamta dwojka mowila ze na chwile urywaja sie z biura to koledzy narzekali po prostu "o nie, oni znowu" albo "a co on tak szybko dochodzi" albo "a wiecie ze w zeszlym tygodniu spotkal sie z Kennym w towarzystwie zony?" No wiec raczej w pracy to nikt nie uwazal ze niewiniatko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2018-09-14 21:45:37 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ona sie sama czula winna. Tak wychowana, no i on tak zwinnie manipulowal tym wszystkim zeby ofiara sie jeszcze czula katem.

Wloszka- Brytyjka. Czyli tu juz urodzona i z brytyjskim akcentem. Z pochodzenia Wloszka, tak sie to chyba okresla. A on Egipcjanin: / a restza znajomych mieszanka z przewaga tubylcow (baby co trzymaly jego strone. Albo glupie jakis same, albo moze tez jego kochanki, diabli ich tam wiedza.

Jesli zas chodzi o to co ja mysle na temat romansow na boku. Nie moja brocha jesli dwoje z jaks tam przyczyn tak wybiera. I jesli oboje sa w zwiazkach. Rownowaga. Gorzej jak wlasnie taki typ wciaga w tego typu uklady laske, ktora nic z taiego zwiazku nie ma. Oprocz depresji i social anxiety afterwards...

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 14-09-2018 21:53 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #5 Ocena: 0

2018-09-14 21:51:36 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 21:45:37, galadriel napisał(a):
a restza znajomych mieszanka z przewaga tubylcow (baby co trzymaly jego strone. Albo glupie jakis same, albo moze tez jego kochanki, diabli ich tam wiedza.


No pewnie tak albo dopiero w kolejce :-] A co on taki wyjatkowy? *ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2018-09-14 21:55:33 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Nie wiem, brzydki taki. Pokazala mi zdjecie. Stary facet, nic ciekawego. W lozku pewnie tez kiepski, bo ona nie rozumiala nawet co to znaczy "dobry w lozku". Po prostu sprytny manipulant znajacy sie na psychice i potrafiacy wyokrzystac naiwne laski po traumatycznych przejsciach (bo ja wczeniej jej byly maz bil, wiec ona wogole taki typ ofiary jest). Pewnie sie cieszyla, ze wogole ktos a nia zwrocil uwage, a ten wyczul okazje.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 14-09-2018 21:57 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #7 Ocena: 0

2018-09-14 22:03:52 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-14 21:55:33, galadriel napisał(a):
Nie wiem, brzydki taki. Pokazala mi zdjecie. Stary facet, nic ciekawego. W lozku pewnie tez kiepski, bo ona nie rozumiala nawet co to znaczy "dobry w lozku".


Zapytalabym z ciekawosci co to znaczy bo to moze znaczyc rozne rzeczy dla roznych osob jak przypuszczam ale boje sie bulwersowac co bardziej wrazliwych co to beda sie katowac czytaniem wbrew sobie, bo takie tematy chyba sie skonczyly na tym forum lata temu a poza tym to moze nie na temat. A moze otworzyc watek "Dobry w lozku" i dostac bana, bede musiala sie zastanowic. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2018-09-14 22:13:01 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Juz kiedys o tym rozmawialismy na forum, ale nie pamietam w jakim temacie. Pewnie to bedzie dla kazdego co inego, ale jej przypadek to wogole tragedia. Nie wiem, moze sie pozbiera teraz. Ponoc kogos przyzwoitego teraz spokala, choc ja tam do jej wyborow podchodze sceptycznie. Pozyjemy zobaczymy; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #9 Ocena: 0

2018-09-14 22:53:00 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Powinnyście zobaczyć ten odcinek

www.channel4.com/now/C4
43 latki wymiatają :-o

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2018-09-14 23:06:41 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2018-09-14 22:53:00, ZlotaPerla napisał(a):
Powinnyście zobaczyć ten odcinek

www.channel4.com/now/C4
43 latki wymiatają :-o


Ha ha golo i wesolo. Myslalam, ze zawalu dostane jak zobaczylam te niogolone czesci ciala, auc.

Widac bylo, ze sie nie maja ku sobie na tej randce. Body language. No wlasnie brak chemii. Ta Wloszka i David (chyba)

A tak poza tym to oni bardzo staro wygladaja. Mowisz, ze to 43 lata? U mnie nasilowni 60 latki sprawaiaja wrazeie mlodszych.

A tak poza tym o co chodzi w tym programie, oni sie wybiera na podstawe jak wygladaja nago?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 53 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 52 | 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,