MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pieniadze niszcza moj zwiazek!!! pomozcie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 11 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dark89

Post #1 Ocena: 0

2012-05-28 19:26:49 (12 lat temu)

dark89

Posty: 105

Kobieta

Z nami od: 09-05-2012

Skąd: London

Cytat:

2012-05-28 19:10:10, Richmond napisał(a):
Cytat:

2012-05-28 18:47:58, dark89 napisał(a):
Ale np nie wyobrazam sobie zebym to JA miala placic np za drinka, bilet do kina czy obiad ktory jemy na miescie. Akurat to facet powinien w ten sposob zadbac o swoja kobiete.

Kwestia umowy. Nie jest to obowiazek faceta placic za wszystko wszedzie.

Cytat:

A wracajac do tematu autorki cal;ego watku to jak wyobrazasz sobie ich wspolne zycie jezeli juz teraz sa takie problemy? Powiedzmy ze wezma slub, dziecko pojdzie do szkoly, trzeba bedzie kupic ksiazki , zeszyty, oplacic jakas tam wycieczkeni wiele wiele innych roznych dupwreli, wiadomo dziecko to ogromnu wydatek, i co? i to wszytsko bedzie musiala oplacic kobiete z jednej pensji? Bo szanowny Pan powieze to nie jest jego dziecko? Boze w jakim ja swiecie zyje...

No dobra, a co z biologicznym ojcem dziecka, bo jakos nie zauwazylam zadnego pytania o to. Co z alimentami i ponoszeniem kosztow utrzymania. Dlaczego oczekuje sie od faceta, ze bedzie utrzymywal cudze dziecko? A jak nie chce, to nie ma jaj i w ogole jest be.


Co to tych alimentow masz racje, ale one sa swoja draga... myslisz ze to jakies kokosy haha:D Sluchaj ja sie wychowalam w rozbitekj rodzinie i stad wiem ze marne alimenty ledwo co wystarczaja na wychowanie dziecka na jego wykarmienie a co tu mowic o wycieczkach dziecka... No chyba ze tatus jest normalny i sie calkowicie poczowa do obowiazku nad wychowaniem i utrzymaniem dziecka, jednak wierz mi ze jest to rzadkosc i szczegolnie wtedy kiedy to ten biologiczny tatus jednak nie poczowa sie do tego obowiazku to kobieta powinna miec wsparcie w obecnym partnerze skoro to ON zdecywowal sie DOBROWOLNIE na zwiazek z kobieta z dzieckiem, taki facet musi wiedziec ze to nie tylko zwiazal sie z kobieta ale i rowniez z jej dzieckiem, jezeli ktos mysli inaczej jest to ogromy blad, wiazac sie z rodzinka( kobieta + dziecko) facet powienien wpelni je zaakceptowac i rowniez brac pod uwage mozliwe wieksze wydatki. Z reszta co tu duzo posacjezeli sie jest w zwiazku i sie kocha druga osobe a nie sie jest bo sie jest to chce sie zrobic wszystko co najlepsze dla drugiej osoby i samemu sie jest wtedy szczesliwym. A nie oooo teraz Ty plac bo ostatnio Ja placilem - dziecinada!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paolcia23

Post #2 Ocena: 0

2012-05-28 19:33:51 (12 lat temu)

paolcia23

Posty: 89

Kobieta

Z nami od: 17-05-2012

Skąd: Luton

Tak wogole to nie wiemy jak jest naprawde ,opis sytuacji mamy tylko z jednej ze strone a nie wiemy jaki powod jest ze ten facet ma takie podejscie , nie chce byc swinia albo cos ale wiem ze kobiety lubia troszke wyolbrzymiac sytuacje :D wiem sama po sobie :D my jej nie pomozemy ona sama musi podjac decyzje co chce od zycia , ale powinna pamietac ze dobro dziecka jest najwazniejsze . Mi sie wydaje ze jak porozmawia i powie co oczekuje ,co jej sie nie podoba itp to moze sytuacja sie zmieni , Niewiem ile on ma lat ale wydaje mi sie ze chyba nie dojrzal jeszcze do tego zeby miec rodzine ,moze wydawalo mu sie ze to jest latwe .Róznie faceci mysla .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuza11

Post #3 Ocena: 0

2012-05-28 19:37:43 (12 lat temu)

zuza11

Posty: 2467

Kobieta

Z nami od: 15-03-2012

Skąd: South Yorkshire

Ciekawa jestem czy zakładająca ten wątek,jeszcze go czyta?;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-05-28 20:34:29 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paolcia23

Post #5 Ocena: 0

2012-05-28 20:39:25 (12 lat temu)

paolcia23

Posty: 89

Kobieta

Z nami od: 17-05-2012

Skąd: Luton

Cytat:

2012-05-28 20:34:29, ie2ox4 napisał(a):
Cytat:

2012-05-28 19:33:51, paolcia23 napisał(a):
(...).Róznie faceci mysla .

Kobiety są jednomyślące!!! Tzn. myślą o jednym... Urodzić dziecko i szukać faceta który dołoży...

Nie tylko facet godzący sie by z baba która ma dziecko musi wiedziec o tym ze dziecko to nie zabawka:D
A po drugie wasza płec stwierdzi ze baby to tylko do garow ...
to o co ci chodzi???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-05-28 20:56:25 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-05-28 21:52:29 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2012-05-28 22:04:25 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #9 Ocena: 0

2012-05-29 11:23:42 (12 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2012-05-28 22:04:25, szpilka103 napisał(a):
...wspolna szczera rozmowa rozchwiala troche watpliwosci i obaw miedzy nami...a jak bedzie pokaze zycie...Ja ze swojej strony zrobie wszystko zeby nam sie udalo...i rzeczywiscie zakonczmy temat...Dziekuje raz jeszcze...

To cudownie. ;-)

Cytat:
Po to jest się z kimś, aby się dzielić. Dobrym i złym. A może ja naiwny jestem. W kazdym razie - ja nie miałbym ochoty być w "związku" gdzie każda rzecz ma cenę i wszystko się rozliczo co do grosza.

Tu znowu jakaś wizja sielanki. Gdzie wszystko jest albo bez cenne a zarazem nic nie warte.
Związek zmierza do marazmu przez stagnację do rozpadu.
Gratuluje!
Szkoda ze przy niektórych rozstaniach wszystko nabiera nagle wartości co do amerykańskiej kopiejki.
Cytat:
Po co Ci taki facet, który nie chce wydawać swojej krwawicy na cudze dziecko i Twoje fanabetrie? No Po co?
Facet z jajami ma tyrac ciężko, oddawać wszystkie pieniadze i nie gadać za dużo.
Prawdziwy facet z jajami śpi na barłogu w piwnicy. Tylko raz w miesiącu ma prawo wejsc na salony - jak pieniadze przynosi.
Powodzenia! :)

Powinieneś prowadzić nauki przysposobienia zycia w rodzinie już w żłobku.

:-]
______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2016-01-14 09:59:28 (8 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

nie chce zakladac nowego tematu ale glownie chodzi o kase w malzenstwie. Jak pamietacie co niektorzy moj temat *cos na pocieszenie* stwierdzialam, ze z nowym rokiem trzeba zakasac rekawy i polepszyc swoj i rodziny byt. a co za tym idzie - wszystko zwiazane jest z kasa. Pracuje na part tima, nie nawidze tej pracy ale mam kongtrakt i w miare ogarnieta opieke do dzieci gdy z mezem jedzimy do pracy. Lubie piec ciasta z kremem. Takie bardziej torty old school, bez zadnych dzisiejszych udziwnien typu lepienie figurek z masy palstycznej itp, dla mnie to sa brudne torty bo przesadnie wymacane rekami :/ chcialabym dorobic troche wlasnei na pieczeniu takich zwyklych tortow, mam kilka zdjec, i wrzucilam je na gumtree i na ebay. Ale cisza. CHce zapytac was, gdzie moge sie oglaszac? nie chce na fb bo w naszym miescie jest pelno ludzi robiacych torty a nie chce dla Polakow robic bo im nic nie pasuje, obgadaja na fb i wysmieja. Kilka razy czytalam takie smutne konwersacje, ze *nie powinno sie wychylac jesli nic nie ma sie do zaoferowania* wiec fb odpada. W morrisonie widzialam taka mala tablice z ogloszeniami. Mysicie, ze moglabym tam wywiesic kartke? moze ktos zauwazy :) albo w gazecie Thomson - jakby ksiazka tel. Podajcie mi pomysly bo jako introwertyk potrzebuje kopa za rozruch bo sama boje zaczac zmieniac a maz ma pretencje, ze narzekam na brak kasy a nic z tym nie zrobie. I klotnia za klotnia. Znowym rokiem robie male kroczki zeby cos ruszlylo i zmienilo sie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,