MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mąż pijak co znim zrobić

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

znowu-ciupek

Post #1 Ocena: 0

2010-10-10 14:41:27 (4 lata temu)

znowu-ciupek

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Cytat:

2010-10-10 13:44:44, Adacymru napisał(a):
Jak sie siedzi na wyzynach moralnosci, czasem zupelnie wzglednych (zlodziejowi co niektorzy wybaczyliby jakby komus cos ukradl, ale alkoholik, o to juz dolina czlowieczenstwa...),

Juz to nawet widze jak wjezdzam Ci na kwadrat i wynosze wszystkie fanty na ktore pracowalas cale zycie a Ty wspanialomyslnie mi wybaczas tlumaczac "biedny czlowiek,pewnie nawet tego nie chcial.to przez ta chorobe":-Y:-Y
Zlodziejowi latwo powiedziec "wez sie do roboty"jakos renty dla kleptomanow jeszcze nie wymyslili za to dla zaszczancow pijacych w bramach i zacpuchow to i renty i z opieki spolecznej zasilkow nie brakuje...
Byly czasy kiedy naprawde musielismy stac po zasilki z MOPSu i qrwq 90% calej kolejki to nie byli biedni ludzie ktorzy nie moga znalezc pracy tylko take zaszczance ktorzy zanim twoja kolejka do okienka przyszla oni juz w najblizszej bramie patyka opierdzielali.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2010-10-10 16:38:00 (4 lata temu)

kik1976

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

dokladnie, np w pl pijak dostanei wiecej z mops-u, jak matka samotna z 2 dzieci. fakt. bo wg panstwa, to choroba. dostana z gminy dofinansowanei z gminy na mieszkanie, z opieki na zycie, a jeszcze na jedzenie za darmo maja talony i na ciuchy tez. co prawda pewnei zalezy od gminy, ale to przyklad z warszawy.
mi wcale nie jest zal tych ludzi i nei wyobrazam sobei zycia z takim. nie dosc, ze traci kase, to rodzine ma gdzies. najwazneijsza dla takeigo jest butelka. mowie o alkoholikach.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

znowu-ciupek

Post #3 Ocena: 0

2010-10-10 17:18:36 (4 lata temu)

znowu-ciupek

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Jeszcze taka mala roznica miedzy alkoholikiem a zlodziejem...
Alkoholik ma wyje****ne na wszystko.Renta "chorobowa",obiadki i zasilki z MOPSu i innych takich. "wiec pija smierdza szczaja,pieniadze sie dupy nie trzymaja.."jak to w scyzoryku lecialo hehe.Jednym slowem sielanka.
Zlodziej nie ma tak lekko...Koles od nas z parafii wyszedl na warunek(lezal za 208),zobowiazany byl do podjecia pracy wiec odpalil piechcedesa do Urzedu Pracy...Z urzedem pracy mial podpisana umowe taki "cwaniak" co wszystkich garusow do roboty przyjmowal.Praca przy dociepleniach-wiec nie biurowa.Wszystko wszystkim tylko gnoj nie placil wcale.Mial swoje powiedzonko "co ja q***a bank? jak ci nie pasi to mozesz zaraz pod cela byc spowrotem.Kazdy glupi wie ze z wyrokiem a w dodatku na warunku robote znalezc to pikus nie?.
No i chlopaki gdzies tak po poltora miesiaca "namowili" go zeby im zaplacil za prace....Wyroki poodwieszali i kolejny wyrok przybili.
Wychodzi na to ze wygodniej jest chlac i smierdziec po bramach a cala ta resocjalizacja to gadka wymyslona przez przyglupow w togach i patrzacych jak tu jak najwiecej na przestepczosci zarobic...

Do góry stronyOffline

magda-lena

Post #4 Ocena: 0

2011-01-03 11:53:29 (4 lata temu)

magda-lena

Kobieta

Z nami od: 01-08-2010

Cytat:

2010-10-09 20:24:33, BarbieGirl napisał(a):
znowu-ciupek widze ze masz troszeczke male pojecie o alkoholikach.;-)
Nie kazdy alkoholik popuszcza w majtki, spi w bramach itd

Czesto alkoholicy to takie osoby ktore:
Uzywaj alkoholu po to zeby szybciej zasnac
Pija zeby zapomniec o problemach.
Pija bo sa niesmiali.
Pija samotnie.
Pija zeby podbudowac swoje EGO. ......itd
Czesto zdrza sie ze alkoholikiem jest osoba bardzo kochajaca, dbajaca o rodzine, ale zapijajaca sie pod ich nieobecnosc lub tez pijaca po kryjomu.

lub tez pijaca po kryjomu

co wtedy zrobic jak pomoc takiej osobie jak w anglii wyglada pomoc ???
czy nalezy isc do GP przedstawic problem czy co nalezy zrobic
mam kolezanke borykajaca sie z problemem meza kory pije po kryjomy i nie wie co robic jak mu pomoc..

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #5 Ocena: 0

2011-01-03 14:01:06 (4 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

a ten maz tez sie amrtwi o to czy pije?? czy tylko jego zona?? bo jak on sie nie martwi to zadna sila go nie zaciagniesz do leczenia.
zuzek gamblerek

Do góry stronyOffline

staryznajomy

Post #6 Ocena: 0

2011-01-03 14:34:00 (4 lata temu)

staryznajomy

Mężczyzna

Z nami od: 08-07-2009

Cytat:

2011-01-03 14:01:06, hazardzistka napisał(a):
a ten maz tez sie amrtwi o to czy pije?? czy tylko jego zona?? bo jak on sie nie martwi to zadna sila go nie zaciagniesz do leczenia.
też myślę że jak człowiek nie wie co ma do stracenia nie znajdzie powodu żeby się zmienić(bo niby po co?).
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #7 Ocena: 0

2011-01-03 14:36:06 (4 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

jeśli babie zależy na tym facecie i jest co ratować, to ubezwłasnowolnić go i oddać na kurację odwykową, być może taką kurację bezie trzeba powtarzać... lub jeśli związek to fikcja, to rozwieść się i trzymać z daleka, bo szkoda życia na pijaków...
Z zamiłowania i z wykształcenia tech Informatyk, tech Mechanik prec. i automatyk... zwalczam zabobony w technologii jak i w innych dziedzinach życia, jestem

Do góry stronyOffline

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2011-01-03 15:00:41 (4 lata temu)

staryznajomy

Mężczyzna

Z nami od: 08-07-2009

sniper tylko że jak on nie zechce to po wyjściu z odwyku zwczajnie się "nachla"((o czym myśli przez cały odwyk)

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 03-01-2011 15:01 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #9 Ocena: 0

2011-01-03 15:13:49 (4 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

jak będzie na odwyku, to nie będzie to tylko okres abstynencji, tam będzie miał terapię...nie musi udać się za 1 razem, ale kto nie próbuje ten nie wygrywa...
Z zamiłowania i z wykształcenia tech Informatyk, tech Mechanik prec. i automatyk... zwalczam zabobony w technologii jak i w innych dziedzinach życia, jestem

Do góry stronyOffline

magda-lena

Post #10 Ocena: 0

2011-01-03 15:46:17 (4 lata temu)

magda-lena

Kobieta

Z nami od: 01-08-2010

on tez chce wiem ze prosi ja o pomoc bo sam nie wie jak z tym walczyc nie upija sie ale popija w samotnosci i ukryciu bardzo czesto
maz bardzo dobry i ojciec..

Do góry stronyOffline

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041