MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jeden partner seksualny w życiu?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 15 z 17 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 | 17 ] - Skocz do strony

Str 15 z 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2019-11-20 20:34:45 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-20 18:54:49, ruuuda napisał(a):
Chyba jestem na to juz za staroswiecka :-]


A ja zbyt zazdrosna. Zabawy grupowe to moze cos dla singli? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2019-11-20 23:00:10 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2019-11-19 14:28:23, ZosiaS napisał(a):
No luuudzie złoci.
Gal, wyciągaj dzienniczek będzie uwaga!
😁


:-8

No, ale dzieki temu sie wypaplali, ze:

@SL chodzi na jakies sex party dla swingersow,

razem z JJ beda bronic klientow burdeli, ot tak dla zasady (choc JJ sie wykreca jakimis statystykami byle nie powiedziec od siebie co na ten temat mysli: )

@chris, zeby nie bylo: z zadnym Hindusem nic nie bylo. Plus, jesli ja z kims mam cos do czynienia (w sensie romans, czy relacje typu fwb, bo pewnie do tego pijesz) to nigdy nie traktowalam drugiej czlowieka/ istoty ludzkiej przedmiotowo: jako obiekt , zabawke, czy "akcesoria" jak ktos tu okreslil fellow human being.

Prosze mi tu nie porownywac moich wysoce emocjonaln- intelektualno- erotyczno- ekscentrycznych ekscesow porownywac z jakims szmatlawym oblesnym sexem za pieniadze. Jak mozna nie rozumiec tej roznicy. Ufff!

Nie wiem, moze tak was rodzice wychowali...

:-)



Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #3 Ocena: 0

2019-11-21 08:32:07 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

"Prosze mi tu nie porownywac moich wysoce emocjonaln- intelektualno- erotyczno- ekscentrycznych "

rodzice wychowali ze to dobre i fajne ?
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #4 Ocena: 0

2019-11-21 08:48:01 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-11-20 23:00:10, galadriel napisał(a):
Prosze mi tu nie porownywac moich wysoce emocjonaln- intelektualno- erotyczno- ekscentrycznych ekscesow porownywac z jakims szmatlawym oblesnym sexem za pieniadze. Jak mozna nie rozumiec tej roznicy. Ufff!



Różnica z pewnością jest ale chyba przesadziłaś z epitetami. W końcu fizycznie to ta sama czynność jedynie kontekst jest inny. Zgodziłbym się z Tobą w jednym przypadku - korzystanie z burdeli prowadzonych przez grupy przestępcze uznałbym za coś obrzydliwego ponieważ nie wiadomo jak te panie są tam traktowane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-11-21 10:57:57 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-11-21 08:48:01, rafal80 napisał(a):
korzystanie z burdeli prowadzonych przez grupy przestępcze uznałbym za coś obrzydliwego ponieważ nie wiadomo jak te panie są tam traktowane.

Nie musi być to zaraz grupa przestępcza. Nawet burdel, który nie ma z grupą przestępczą nic wspólnego może zatrudniać panie, które mają jakiegoś ”opiekuna”, któremu muszą oddawać lwią cześć swoich zarobków w ramach ochrony, albo spłaty długów. Klientom się o tym nie opowiada bo klient przyszedł się odprężyć, a nie wysłuchiwać żalów prostytutki.

Zresztą mało kogo to obchodzi. Galadriel też podkreśla różnice w mentalności nie do przeskoczenia jacy to Wyspiarze są wyluzowani, a sexturystyka popularna. Powszechny udział dzieci w seksturystyce w takich krajach jak Tajlandia nie ma tu znaczenia, ona po burdelach na wakacjach nie chodzi więc nie wie ile te prostytutki mają lat, ale najważniejsze, że Brytyjczycy i Pakistańczycy dobrze się bawią i wracają zadowoleni





[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 21-11-2019 11:09 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2019-11-21 11:20:30 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2019-11-21 11:49:03 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2019-11-21 08:32:07, admiralbibol napisał(a):
"Prosze mi tu nie porownywac moich wysoce emocjonaln- intelektualno- erotyczno- ekscentrycznych "

rodzice wychowali ze to dobre i fajne ?


A jakie byloby ok? PLacenie za sex? Czy celibat. Czy jeden partner w zyciu. Ja nie widze nic zlego w nawiazywaniu zwiazkow.

Cytat:
Galadriel też podkreśla różnice w mentalności nie do przeskoczenia jacy to Wyspiarze są wyluzowani, a sexturystyka popularna. (...)


Ja gardze ludzmi, ktorzy sie tak postepuja. Obojetnie, czy sa to faceci, kobiety czy pary.(przy czym nie gardze kobietami, ktore zdeterminowane sytuacja koncza w tym biznesie, raczej im wspolczuje). Roznice w mentlnosci sa miedzy ludzmi takimi jak ja, a takimi jak (rowniez na tym forum), ktorzy uwazaja, ze to ok. A ty ich bronisz.

Nawet ta (Angielsko- Pakistanska) holota jednak wydaje sie rozumeic, ze istnieje przepasc miedzy sexem za pieniadze a umiejetnoscia tworzenia (mniej lub bardziej) trwalych zwiazkow.

Przynajmniej ja nie spotkalam sie z tekstami, jakie przyczytalam na tym forum.

Jest roznica, czy nei ma?

@okazje zauwazyl, o czym ja tu od paru postow pisze- akceptacja.

Wszyscy tu zdaja sie akceptowac taki stan rzeczy- to jest ok, ze facet traktuje drugie czlowieka jak rzecz. Ten sam facet moze oczywiscie byc zonaty. Taka sobie hipokryzja...

Na religii ich tego uczyli?

Cytat:
W końcu fizycznie to ta sama czynność jedynie kontekst jest inny.


I wlasnie ten kontekst robi roznice. I to calkiem spora.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 21-11-2019 11:56 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #8 Ocena: 0

2019-11-21 12:16:39 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

galadriel, mam pytanie. Kto jest wg Ciebie gorszy: facet, który całuję żonę i dzieci na pożegnanie wyjeżdżając w delegację, i tam przeżywa erotyczne ekscesy z przypadkowymi kobietami lub z koleżankami z pracy... czy powiedzmy samotny facet, który ze względu na pewne cechy ma małe szanse aby kogoś poznać więc korzysta od czasu do czasu z prostytutek? Zakładamy, że te panie nie są nieletnie, robią to z własnej i nie mają żadnego "opiekuna".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2019-11-21 12:28:30 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-11-21 12:31:44 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

boze jakie biedne kobiety ...wszystkim pozabierano paszporty i pracuja za bochenek chleba w zachodniej europie nic nie zarabiajac tylko im wspolczuc

a facetom ktorzy im sponsoruja domy i emerytury w 2 do 10lat nalezy zyczyc raka bo traktuja kobiety przedmiotowo sami zreszta tez sa chodzacymi kartami bankomatowymi ; )

fakty sa takie ze pewnie z 80% tych kobiet w europie dupczy sie za kase bo to wygodniejsze niz robota w amazonie za 2k nie ma co sobie dorabiac smutych historii

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 15 z 17 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 | 17 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,