MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Randkowanie z obcokrajowcami - warto?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 17 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

Str 17 z 43

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2020-01-19 11:48:10 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Nie sadze. U mnie środowisko typowo biurowe i nikt granic nie przekracza. Właśnie w Polsce pracując miałam kilka niekomfortowym sytuacji, z których musiałam się intensywnie wykręcać. Tutaj nie.
Zreszta ja nie mam problemu, prace i związki trzymam oddzielnie. W pracy nie wdaje się we flirty bo nie po to tam jestem...
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #2 Ocena: 0

2020-01-19 12:09:02 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Code:
 

Cytat:

2020-01-19 10:27:02, PannaZMokraGlowa napisał(a):
We wrzesniu zmienilam prace. W zeszlym tygodniu napisal do mnie kolega z tamtej pracy i po wymianie kurtuazyjnych uprzejmosci prosi mnie zebym zapuscila wlosy bo on uwielbia dlugie wlosy. I ze ma nadzieje ze moj facet zapewnia mi takie wsparcie na jakie zasluguje. Czy ja jestem juz kompletnie nienormalna czy tutaj ludzie szukaja romansow wsrod kolezenstwa z pracy? A moze to specyfika biur? Ja w Polsce nie pracowalam w biurze i koledzy z pracy trzymali sie na dystans. Czy myslicie ze ludzie tu w UK bardziej spoufalaja sie w pracy niz w Polsce?



Widziałem gdzieś statystyki, które mówiły, że bardzo dużo ludzi ma za sobą doświadczenia typu romans w pracy. Z moich obserwacji wynika, że najlepiej jasno rozdzielać pracę i szeroko pojętej życie intymne. Wiem też, że w UK czętto takie zachowanie nie jest akceptowane przez kierownictwo - jeśli ktoś np. jest nachalny w swoich zalotach i robi to wbrew woli osoby drugiej to może liczyć się np. z przeniesieniem na inny dział.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2020-01-19 18:28:50 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jeszcze inna strona, ktos moze robic wrazenie osoby szukajacej przygody/zaangazowania itp., badz brak wlasciwej reakcji na niechciane zachowania, powoduja zbiezne sytuacje w roznych miejscach pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2020-01-19 19:46:22 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

PzMG pisała że to ktoś z poprzedniej pracy korespondowal z nią, czyli nie są współpracownikami, teraz są znajomymi.

U nas związek trzeba przełożonym zgłosić, ale zakazu zakochania się we współpracownicy nie ma.


Poza sytuacjami kiedy ktoś nachalnie i bez zgody stara się wkręcić w związek, z zasady ludzie spoufalaja się z nami na tyle, na ile im na to pozwalamy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #5 Ocena: 0

2020-01-19 19:58:35 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

A jak zwiazek nie wypali?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2020-01-19 21:40:05 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Tzn? Czy muszą informować? Nie, nie ma obowiązku nikt podawać listy osób z jakimi nie utrzymują kontaktów, bo taka lista w praktyce byłaby mało realna, bo nie rozmawiamy/Nie jesteśmy w związku z kilkoma milionami osob :-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2020-01-19 23:02:24 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2020-01-19 19:58:35, Misia13 napisał(a):
A jak zwiazek nie wypali?

Kulturalnie?
Nikt się nie dowie czy i dlaczego nie/wypalił bez zgody samych zainteresowanych.
To trochę jak z podrywem, wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku 👍
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #8 Ocena: 0

2020-01-22 07:31:08 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-19 11:48:10, NightFury napisał(a):
Nie sadze. U mnie środowisko typowo biurowe i nikt granic nie przekracza. Właśnie w Polsce pracując miałam kilka niekomfortowym sytuacji, z których musiałam się intensywnie wykręcać. Tutaj nie.
Zreszta ja nie mam problemu, prace i związki trzymam oddzielnie. W pracy nie wdaje się we flirty bo nie po to tam jestem...


Rzeczywiscie sprawdzilam statystyki i w Polsce chyba jeszcze wiecej osob przyznaje sie do romansu w pracy, czyli nie mialam racji.

Ja tez rozdzielam prace od zwiazkow, choc on tez wydawal mi sie wrecz krytyczny wobec mnie w czasie gdy razem pracowalismy. Co za zaskoczenie po moim odejsciu. Przy okazji dowiedzialam sie ze jest radnym po pracy, a myslalam ze radny to pelny etat. Jestem dumna ze mam takiego kumpla. :) Ze zwiazku raczej nici, chociaz on do wziecia. Dziekuje za odpowiedzi! :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nowytutaj

Post #9 Ocena: 0

2020-07-31 09:45:28 (4 lata temu)

nowytutaj

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 31-07-2020

Skąd: Londyn

Ja myślę, że warto próbować. Przede wszytskim nie mozna od rau nikogo skreślać. Wiadomo, że pojawią się na początku pewne zgrzyty związane z rózniacmai kulturowymi, ale nie jest to na tyle straszne, aby całkowicie odpuścić sobie tą opcje. Warto pamiętqać o tych różniach i je zaakceptować, nie wymagać dostosowania się partnera do nas!

Opinia moderatora: Post edytowany z linku. Proszę zapoznać się z zasadami linkowania na forum. http://www.mojawyspa.co.uk/forum/13/61341/Linkowanie-na-Mojej-Wyspie. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #10 Ocena: 0

2020-10-01 08:47:03 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2020-01-19 19:46:22, Adacymru napisał(a):
PzMG pisała że to ktoś z poprzedniej pracy korespondowal z nią, czyli nie są współpracownikami, teraz są znajomymi.

U nas związek trzeba przełożonym zgłosić, ale zakazu zakochania się we współpracownicy nie ma.


Najważniejsza jest dyskrecja - obopólna, rzecz jasna.

--
Nie da ci żona ani rozwódka
tego co może dać prostytutka
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 17 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,