MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Randkowanie z obcokrajowcami - warto?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 16 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 15 | 16 | 17 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

Str 16 z 43

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2019-12-23 18:26:40 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Code:
 

Cytat:

2019-12-23 18:03:10, Adacymru napisał(a):
Cytat:
Myslalam ze zwymiotuje na ten komentarz, denerwuja mnie specjalisci tego typu i uwazam ze tacy stwarzaja wlasnie problemy nierownosci i patologii.


A możesz potwierdzić to jakimiś renomowanymi źródłami, albo swoimi profesjonalnymi kwalifokacjami czy doswiadczeniem?
Specjaliści twórcami patologii... To jakaś nowa teoria?


Ada jesli juz koniecznie chcesz kwalifikacje to dziesiec lat nauczalam nastolatki i moje doswiadczenie mowi mi ze jesli mlode osoby traktowane sa nierowno to sa z tego problemy w zachowaniu. A co na to Twoje kwalifikacje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2019-12-23 19:16:13 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-12-23 00:10:56, Adacymru napisał(a):
W XXI wieku kobieta może zamówić sobie kogoś co wniesie i trzy szafy, nie potrzebuje partnera do tego. Nawet więcej, są kobiety które potrafią więcej udźwignąć niż niejeden mężczyzna, i to bez większego wysiłku, i dalej być kobieca. Feministki wywalczyły dla Ciebie prawo do swojego zdania, więc nie wyśmiewaj.

W XXI wieku nie, ale kiedy mieszkały w jaskiniach nie zamawiały ekipy, która upoluje solidną porcje zwierzyny i obroni rodzinę. Dlatego potrzebowaly silnego partnera.

Zresztą polecam książkę "Ewolucja pożądania" Davida Bussa gdzie bardzo fajnie jest to wyjaśnione.
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2019-12-23 21:06:55 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Wybacz ale trochę to przypomina teorie wyginięcia dinozaurów przedstawiona przez Ewę Kopacz . Co takiego dzisiaj widzą kobiety w czarnych , zwłaszcza Polki , nie wmow mi że to co przyniosą do jaskini czy tam council flaty

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2019-12-23 22:35:14 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wilki2

Post #5 Ocena: 0

2019-12-23 23:23:49 (4 lata temu)

Wilki2

Posty: 526

Mężczyzna

Z nami od: 15-12-2019

Skąd: gdzieśtu

No i jaki wniosek z tych ostatnich dwóch stronek wynika? Warto z randkowac z tym obcokrajowcem czy nie ? :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2019-12-23 23:37:33 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-12-23 21:06:55, Wielim napisał(a):
Wybacz ale trochę to przypomina teorie wyginięcia dinozaurów przedstawiona przez Ewę Kopacz . Co takiego dzisiaj widzą kobiety w czarnych , zwłaszcza Polki , nie wmow mi że to co przyniosą do jaskini czy tam council flaty



To chyba źle Ci przypomina bo David Boss to profesor psychologii, a Ewa Kopacz to kto?

Moge zaproponować lżejszą lekturę "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Venus"
Mniej więcej to samo, tykko lektura dla mniej wymagających


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-12-24 07:53:00 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ale po co mi książka do czytania ? Wystarczy mieszkać czy przebywać w Londynie , ewentualnie przeczytać stronę London Crime News by zobaczyć jak ci twoi bohaterzy zdobywają fanty na swoje council flaty

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #8 Ocena: 0

2019-12-24 08:14:14 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Na szybko zajrzalam na podsumowanie (abstract) Davida Buss jego ksiazki. Nic nie pisze o dominacji czarnych. Natomiast wytluszczone jest "wanted: male mate with riches and rank". Czyli zasada stara jak swiat, a w tym sensie czarni sa tu w jednym worku co biali. Jesli sa miejscowi, dobrze przystosowani do tego kraju, to wygrywaja w kategorii statusowo-pienieznej z wieloma naplywowymi, tyle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2019-12-24 19:12:20 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja w zeszlym meisiacu poznalam dwoch przepieknych kolegow jeden z korzeniami Libanskimi, drugi Wenezuelczyk. Piekni i wspaniali, ale raczej bym chyba z nimi nie krecila. Zbyt socjalni, zawsze razem, zawsze w grupie.

Natomiast najwieksze wrazenie wywarl na mnie Anglik. Z tej samej ekpiy (w pracy poznani). Taki steppenwolf, zawsze sam, ubrany na czarno, logo jakies MMA, spojrzenie jak Aragorn na wstepie The Lord of the rings, spod tego kaptura.

No, ale z romansu nici, bo on sie potem gdzies zmyl (chyba rzucil ta prace) i tyle go widzialam: / Akcent mial jakis taki liverpoolski, czy cos, dziwny.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 24-12-2019 19:17 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #10 Ocena: 0

2020-01-19 10:27:02 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

We wrzesniu zmienilam prace. W zeszlym tygodniu napisal do mnie kolega z tamtej pracy i po wymianie kurtuazyjnych uprzejmosci prosi mnie zebym zapuscila wlosy bo on uwielbia dlugie wlosy. I ze ma nadzieje ze moj facet zapewnia mi takie wsparcie na jakie zasluguje. Czy ja jestem juz kompletnie nienormalna czy tutaj ludzie szukaja romansow wsrod kolezenstwa z pracy? A moze to specyfika biur? Ja w Polsce nie pracowalam w biurze i koledzy z pracy trzymali sie na dystans. Czy myslicie ze ludzie tu w UK bardziej spoufalaja sie w pracy niz w Polsce?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 16 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 15 | 16 | 17 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,