MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Randkowanie z obcokrajowcami - warto?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 14 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

Str 14 z 43

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-09-30 17:58:30 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Galadriel aż dwie moje byłe mają teraz czarnych partnerów i dzieci z nimi . Czyżby po spotkaniach ze mną żaden biały nie mógł je już zadowolić czy to ja po prostu byłem tak słaby ze zraziły się do białych ? :-O

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2018-09-30 18:03:02 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

haha raczej to pierwsze *ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 30-09-2018 18:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #3 Ocena: 0

2018-09-30 18:08:49 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3055

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Chris tak, faktycznie zalezy jaki filmy.

Zreszta amerykanskie kino popularne jest bardzo tendencyjne. Nie wiem czy zauwazyliscie,ze wiekszosci produkcji wystepuje zly, przebiegly, inteligentny bialy i dobry, niezbyt rozgarniety czarny, ktory na dodatek na koncu ginie :) lub miasto lub dzielnice opanowuje czarny gang, z ktorym walczy bialy policjant heros na koniec wygrywajacy ze zlem przy okazji nawracajac kilku kryminalistow- taka poprawnosc polityczna jednoczesnie powielajaca stereotypy.

U mnie gotuje, sprzata, robi zakupy ten kto ma akurat czas- nie czuje, zeby ktorekolwiek z nas robilo wiecej niz drugie na codzien. W pracy spedzamy podobna ilosc godzin, z tym, ze jestem wykonczona psychicznie a moj bardziej fizycznie.

Czasem podzial rol wymusza sytuacja zyciowa.Znam pare w moim wieku, maja 16 letniego syna z MPD. Ojciec pilot British Airways ona SW- on pracowal przez 14 lat po pojawieniu sie dziecka a ona byla w domu bo ich dziecko wymaga stalej opieki. 2 lata temu on zrezygnowal z pracy I teraz pracuje ona bo chlopak ja przerosl I opieka nad nim stala sie zwyczajnie zbyt ciezka fizycznie. Ten kto jest w domu ogarnia domowe obowiazki. Oboje Anglicy. Dobrze sie odnalezli w calej tej sytuacji/zmianie choc ich zwiazek 2 lata temu wygladal na bardzo patriachalny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2018-09-30 18:09:31 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@Wielim, dobra odpowiedz; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2018-09-30 18:33:19 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"ze wiekszosci produkcji wystepuje zly, przebiegly, inteligentny bialy i dobry, niezbyt rozgarniety czarny, ktory na dodatek na koncu ginie "

ostatnio na cda pojawil sie nowy tytul podobno biali w tym filmie napadaja na czarnych i ktos podsumowal w komentarzach pod filmem ze to jakies sf ; )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafi76

Post #6 Ocena: 0

2019-05-06 18:41:45 (5 lat temu)

rafi76

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 06-05-2019

Skąd: Nowy Sącz

W niektórych filmach to prawdziwy rasizm panuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #7 Ocena: 0

2019-12-22 20:43:04 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2009-07-16 17:06:15, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
jestem z anglikiem 2 lata.sa tego plusy i minusy jak w kazdym zwiazku.na poczatku bylo zabawnie bo ja po angielsku prawie nie mowilam:-]wiec porozumiewalismy sie na migi:-]i nie mozna sie bylo klocic bo i tak nie rozumilam o co chodzi:-]sa roznice kulturowe .trzeba miec cierpliwosc i byc otwartym na drugiego czlowieka i jego innosc,szanowac ze ,nie bedzie rozumowal tak jak ja,ze mysli inaczej,nie je tego co ja ,smiesza go inne rzeczy.ale ogolnie wydaje mi sie ze czasmi nie jest to kwestia narodowosci ale tego jak podchodzimy do tego co inne niekoniecznie przez to gorsze tylko ciekawe.w kazdym zwiazku trzeba sie dotrzec,obojetnie czy z obcokrajowcem czy z rodakiem


"Nie je tego co ja" mnie rozwalilo, czy stad wziely sie Twoje pasje kulinarne Efciu? Pytam nie bez przyczyny bo sama niedawno szukajac emaila mojego dawnego szefa do referencji znalazlam swoj stary email do niego gdzie na pytanie jak mijaja mi swieta napisalam ze jem sobie sama ciasto makowo-serowe bo mojemu facetowi jest niedobrze po wczesniejszym tradycyjnym polskim jedzeniu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2019-12-22 23:00:33 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2018-09-30 17:58:30, Wielim napisał(a):
Galadriel aż dwie moje byłe mają teraz czarnych partnerów i dzieci z nimi . Czyżby po spotkaniach ze mną żaden biały nie mógł je już zadowolić czy to ja po prostu byłem tak słaby ze zraziły się do białych ? :-O

Czarni nie są lepsi w łóźku. Są bardziej dominujący, a kobiety takich wolą.
Ewolucja. Dominujący więcej upoluje i dla pomstwa do jaskini więcej mięsa przyniesie.
A jak samica ma do czynienia z bardziej lub mniej dominującym samcem to zawsze wybierze tego bardziej dominującego.
Jesteśmy zwierzętami na wyższym stopniu ewolucji


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wilki2

Post #9 Ocena: 0

2019-12-22 23:08:00 (4 lata temu)

Wilki2

Posty: 526

Mężczyzna

Z nami od: 15-12-2019

Skąd: gdzieśtu

Cytat:

2019-12-22 23:00:33, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2018-09-30 17:58:30, Wielim napisał(a):
Galadriel aż dwie moje byłe mają teraz czarnych partnerów i dzieci z nimi . Czyżby po spotkaniach ze mną żaden biały nie mógł je już zadowolić czy to ja po prostu byłem tak słaby ze zraziły się do białych ? :-O

Czarni nie są lepsi w łóźku. Są bardziej dominujący, a kobiety takich wolą.
Ewolucja. Dominujący więcej upoluje i dla pomstwa do jaskini więcej mięsa przyniesie.
A jak samica ma do czynienia z bardziej lub mniej dominującym samcem to zawsze wybierze tego bardziej dominującego.
Jesteśmy zwierzętami na wyższym stopniu ewolucji



No jak się ktoś zatrzymał w ewolucji na poziomie kamienia łupanego to może i takie preferencje są standardem. :) W XXI wieku to raczej kobiety zaczynają dominować i samce z kobiecymi cechami :) Ale to chyba odbiegać zaczyna od tematu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2019-12-22 23:17:36 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-12-22 23:08:00, Wilki2 napisał(a):
Cytat:

2019-12-22 23:00:33, SweetLiar napisał(a):
Cytat:

2018-09-30 17:58:30, Wielim napisał(a):
Galadriel aż dwie moje byłe mają teraz czarnych partnerów i dzieci z nimi . Czyżby po spotkaniach ze mną żaden biały nie mógł je już zadowolić czy to ja po prostu byłem tak słaby ze zraziły się do białych ? :-O

Czarni nie są lepsi w łóźku. Są bardziej dominujący, a kobiety takich wolą.
Ewolucja. Dominujący więcej upoluje i dla pomstwa do jaskini więcej mięsa przyniesie.
A jak samica ma do czynienia z bardziej lub mniej dominującym samcem to zawsze wybierze tego bardziej dominującego.
Jesteśmy zwierzętami na wyższym stopniu ewolucji



No jak się ktoś zatrzymał w ewolucji na poziomie kamienia łupanego to może i takie preferencje są standardem. :) W XXI wieku to raczej kobiety zaczynają dominować i samce z kobiecymi cechami :) Ale to chyba odbiegać zaczyna od tematu.

Kamienia łupanego czy nie łupanego kobiety nie dominują we wnoszeniu szafy/komody czegokolwiek na trzecie piętro bez windy.

Tu się kończy feminizm dla najgorętszych feministek *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 22-12-2019 23:18 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 14 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,