MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 4 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

chatage

Post #1 Ocena: 0

2007-08-17 20:04 (17 lat temu)

chatage

Posty: 65

Z nami od: 29-04-2007

bez komentarza...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chatage

Post #2 Ocena: 0

2007-08-17 20:06 (17 lat temu)

chatage

Posty: 65

Z nami od: 29-04-2007

albo z krotkim... mam juz kilka,,,, lat zwiazkow za sobia i naprawde po raz pierwszy szczesliwie... posluchaj znajomych z Polski, spojrz na wlasna rodzine... ile kobiet cierpi,,, ja bym pewnie wolala byc z kims z Polski bo to ulatwiloby mi zycie,, a tak tesknie za domem, za przyjaciolmi, rodzina itp itd...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2007-08-17 23:38 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pino

Post #4 Ocena: 0

2007-08-18 04:06 (17 lat temu)

pino

Posty: 8

Mężczyzna

Z nami od: 09-12-2006

Skąd: manchester

Cytat:

2007-08-17 23:38, monia28 napisał(a):
A ja wam powiem tyle ze wlasnie ide do lozka z moim ANGIELSKIM mezem i bedziemy miec mega sex.Pozdrawiam wszystkich, Daever ty dziewczyna czy chlopak jestes, jesli chlopak to chyba twoj gatunek jest na wyginieciu( strasznie fajny i madry jestes:-D)i ciebie bardzo pozdrawiam!;-). Piotrus znajdz sobie dziewczyne lub chlopaka, co wolisz i ciesz sie zyciem chlopie.Papatki(jak to moj nastolatek brat mowi)i pozdrowionka:-]


Szczerze współczuje tych waszych mężów i chlopaków, że niby anglików. Tak fajnie brzmi : mam męża , chłopaka Anglika.Naprawdę?
Z krwi i kości Angol?
Nie wiem czym się tu chwalić na forum , rozumiem że nie miałyście powodzenia u Nas a teraz szukacie wsparcia, dobrego słowa , oczywiście tylko wsród osób podobnych do siebie , takie koło wzajemnych adoracji.
Brak akceptacji ze strony bliskich , rodziny, znajomych powoduje ucieczke w skrajnosci tj. szukania zrozumienia .
Przepraszam , że tak bardzo negatywnie , ale niestety taka jest prawda , same sobie wybrałyście tak więc najlepszego na nowej ścieżce życia ;-)
P.S. tylko bez obrazy
Pozdro

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

stokesay

Post #5 Ocena: 0

2007-08-18 05:17 (17 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Pokaz swoje zdjecie, bo chcialbym uwierzyc ze jestes 'lepszy model' ;-)
Cytat:
P.S. tylko bez obrazy
Pozdro
:-P

Poza tym na pewno patrzac na angielki nie raz swtierdziles z ulga ze Twoje rodaczki sa najpiekniejsze na swiecie. Ale rozumiem, dlaczego wylewasz swoja frustracje w tak ochydny sposob, obrazajac kobiety. Bo nie jestes mezczyzna :-W

Aaale...
Cytat:
P.S. tylko bez obrazy
8-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

daevar

Post #6 Ocena: 0

2007-08-18 10:41 (17 lat temu)

daevar

Posty: 374

Mężczyzna

Z nami od: 18-01-2006

Skąd: Londyn

Cytat:

2007-08-17 23:38, monia28 napisał(a):
A ja wam powiem tyle ze wlasnie ide do lozka z moim ANGIELSKIM mezem i bedziemy miec mega sex.Pozdrawiam wszystkich, Daever ty dziewczyna czy chlopak jestes, jesli chlopak to chyba twoj gatunek jest na wyginieciu( strasznie fajny i madry jestes:-D)i ciebie bardzo pozdrawiam!;-). Piotrus znajdz sobie dziewczyne lub chlopaka, co wolisz i ciesz sie zyciem chlopie.Papatki(jak to moj nastolatek brat mowi)i pozdrowionka:-]

Monia, ja facet jestem. Dziękuję za komplement, aż mi się ciepło pod serduchem zrobiło. Lecę zaraz Żonce powiedzieć jaki ma skarb :-D
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Super_babka

Post #7 Ocena: 0

2007-08-18 10:51 (17 lat temu)

Super_babka

Posty: 2

Z nami od: 18-08-2007

Witam, mam meza Anglika, poprostu taki scenariusz napisalo mi zycie. W okresie kiedy szukalam faceta na dluzej nie bylo dookola Polakow, gdyz od dluzszego czasu mieszkam w Anglii (jeszcze przed unia).

Jesli chodzi o problemy kulturowe to owszem, tez mam problem z tesciowa ktora patrzy na mnie z duzej wysokosci, mimo za sama nie ma zadnych kwalifikacji, no moze na maszynie umie pisac i wiedze o swiecie zerowa.

To ze Anglicy leca na Polki, a Polki na Anglikow to zadna nowosc, zwiazki Polakow z Anglielkami sa bardziej sporadyczne ale jednak sa. Mysle ze chodzi nie tyle o kase (Anglicy ze szczodrosci nie slyna, co ci z tego ze ma kase jak jej nie wyda na ciebie), poprostu bardziej ciekawie i moze przez te subtelne roznice jest wieksze pole przyciagania?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pino

Post #8 Ocena: 0

2007-08-19 07:57 (17 lat temu)

pino

Posty: 8

Mężczyzna

Z nami od: 09-12-2006

Skąd: manchester

Cytat:

2007-08-18 05:17, stokesay napisał(a):
Pokaz swoje zdjecie, bo chcialbym uwierzyc ze jestes 'lepszy model' ;-)
Cytat:
P.S. tylko bez obrazy
Pozdro
:-P

Poza tym na pewno patrzac na angielki nie raz swtierdziles z ulga ze Twoje rodaczki sa najpiekniejsze na swiecie. Ale rozumiem, dlaczego wylewasz swoja frustracje w tak ochydny sposob, obrazajac kobiety. Bo nie jestes mezczyzna :-W

Aaale...
Cytat:
P.S. tylko bez obrazy
8-)


Nic nie wylewam tylko mówię głośno to co myślę i dlaczego twierdzisz , że obrażam kobiety . Podaj choć jeden powód , że tak robię :-?
Jeżeli poczułaś się urażona to nie masz powodu żeby tak się poczuć.
Przecież nie napisałem nic obraźliwego :-W
Jeżeli nie jestem mężczyzną to równie dobrze z tego samego powodu nie jesteś kobietą :-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

stokesay

Post #9 Ocena: 0

2007-08-19 09:50 (17 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Cytat:
Jeżeli nie jestem mężczyzną to równie dobrze z tego samego powodu nie jesteś kobietą :-Y


BO NIE JESTEM :-D

Poza tym o czym tu dyskutowac jesli jedziesz z tekstami:
Cytat:
Szczerze współczuje tych waszych mężów i chlopaków
...
Cytat:
rozumiem że nie miałyście powodzenia u Nas a teraz szukacie wsparcia, dobrego słowa , oczywiście tylko wsród osób podobnych do siebie , takie koło wzajemnych adoracji.
Brak akceptacji ze strony bliskich , rodziny, znajomych powoduje ucieczke w skrajnosci tj. szukania zrozumienia


i twierdzisz ze nie miales na mysli NIC obrazliwego.
I czego tak bardzo wspolczujesz skoro Monia28 zalozyla ten temat piszac:
Cytat:
Niedawno wzielam slub , moj maz jest anglikiem i najwspanialszym czlowiekeim na swiecie


pytajac o opinie inne kobiety w podobnych zwiazkach a nie chwalac sie na lewo i prawo i szukajac
Cytat:
wsparcia, dobrego słowa , oczywiście tylko wsród osób podobnych do siebie , takie koło wzajemnych adoracji


Troche szacunku czlowiek. A jesli masz negatywne zdanie, zaloz osobny topic bo ten NIE BYL do Ciebie.

[ Ostatnio edytowany przez: stokesay 19-08-2007 09:53 ]

Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

pino

Post #10 Ocena: 0

2007-08-19 13:54 (17 lat temu)

pino

Posty: 8

Mężczyzna

Z nami od: 09-12-2006

Skąd: manchester


Troche szacunku czlowiek. A jesli masz negatywne zdanie, zaloz osobny topic bo ten NIE BYL do Ciebie.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>stokesay</i> 19-08-2007 09:53 ]




Do Ciebie również nie była skierowana moja wypowiedź :-W

Czyli twoim zdaniem nie mam prawa pisać nic na tym wątku bo mój punkt widzenia jest zgoła odmienny od twojego :-D
Pomyliłeś się , będę pisał tam gdzie mi się podoba, mamy wolność słowa i wypowiadania się :-W

To co pisałem wcześniej:
W tej chwili utwierdzasz mnie w przekonaniu o słuszności wysuniętej przezze mnie tezy o kole wzajemnej adoracji ale czegoś nie rozumiem .
Przecież pisałem że współczuje kobietom nie facetom , a udzielasz się bardziej od samych zainteresowanych .



8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 4 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,