MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 3 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2007-08-16 20:58 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mama_josha

Post #2 Ocena: 0

2007-08-17 09:10 (17 lat temu)

mama_josha

Posty: 95

Kobieta

Z nami od: 16-08-2007

Skąd: sheerness, kent

Cytat:

2007-08-16 20:58, monia28 napisał(a):
Cytat:

2007-08-16 18:26, Piotrek1978 napisał(a):
A co do meza Anglika menagera to gratuluje tylko ze ile polskich dziewczyn ma takich mezow??????

Oj wlasnie przeczytalam twoj post piotrek.O co ci stary chodzi? Gratulacje masz zone polke kochacie sie i jest super. Dla nas kobiet niewazne jest czy on jest anglik, ghanijczyk, chinczyk etc, my szukamy milosci, szcunku i wsparcia. Nie wszystko toczy sie wokol kasy chlopie!!!!!Moj maz gdy go poznalam nie mial kasy( mieszkal z mama)pracowal ciezko 12 godz , dziennie( dziwne co?anglik powinien byc bogaty, no nie)i do tej pory tak jest, wynajmujemy mieszkanie, pracujemy ciezko, doksztalcamy sie zeby wspiac sie po drabinie, oszczedzamy, troszaczymy sie o moja coreczke i kochamy sie, nawet mimo ze czasem nie mamy czasu dla siebie , dwie godz wieczorem gdy moja corka spi.I dla mnie on moze byc zolty w czerwone kropki, miec ojca hiszpana, dziadka indianina a babcie z marsa ale tu nie o to chodzi. Mnie i innym dziewczynom zdarzylo sie wyjechac z kraju zeby polepszyc sobie zycie(tak jak tobie) a ze ttutaj znalazlysmy milosc to jeszcze lepiej, prawda ZONY ANGLIKOW!!?????:-D


OT CO :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

andrzej25

Post #3 Ocena: 0

2007-08-17 14:15 (17 lat temu)

andrzej25

Posty: 36

Z nami od: 03-06-2007

Wiec jak to nie ma znaczenia dlaczego post ma tytul 'maz anglik?' a nie po prostu maz ? wytlumacz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2007-08-17 14:48 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chatage

Post #5 Ocena: 0

2007-08-17 17:44 (17 lat temu)

chatage

Posty: 65

Z nami od: 29-04-2007

oj Monia, jakie szczescie ze jest tu kilka takich dziewczyn jak ty!!! Ja na szczescie bezposrednio nigdy nie wysluchalam o tym jak zle ze mam meza Anglika... ale komentarze za plecami sie z cala pewnoscia pojawily ,,, tylko ze mam je gleboko --- jestesmy 5 lat po slubie, moj maz bogaty nie jest za to zna kilka jezykow i jest rewelacyjnie wychowany, ma dobra prace i nie wyobrazam sobie lepszego meza czy ojca dla moich dzieci... ludzi zazdrosnych zawsze bedzie mnostwo, rasistow tez, glowa do gory i "miloscia ich"... trzymajcie sie i powodzenia... Basia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chatage

Post #6 Ocena: 0

2007-08-17 17:46 (17 lat temu)

chatage

Posty: 65

Z nami od: 29-04-2007

a co do facetow z komentarzem na tym forum to nawet energii mi sie marnowac nie chce - zamiast marnowac czas na pisanie bzdur i obrazanie ludzi - zrob cos milego dla wlasnej zony, idz z nia pogadaj te kilka minut dluzej, kup bukiet kwiatow czy napisz kartke... oj faceci!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Piotrek1978

Post #7 Ocena: 0

2007-08-17 18:51 (17 lat temu)

Piotrek1978

Posty: 22

Konto zablokowane

Z nami od: 08-08-2007

Wiedzialem ze tak beda odpowiedzi bo zawsze sa takie same
Jak sobie czytam te wasze posty to po prostu kraina wiecznej szczesliwosci.
Tylko skad sie biora pozniej te kobiety w telewizji ktore apeluja zeby sie zastanowic zanim sie zwiaze z obcokrajowcem bo to inna kultura inne zwyczaje i okazuje sie ze maz ktory byl tak wspanialy nagle zmienil sie nie do poznania po powrocie do swojego ojczystego kraju.
Nieraz byly tez przypadki ze dzieci byly porywane.
Mi mozecie nawrzucac co chcecie ale to historie pradziwe i temu nie zaprzeczycie.
A to ze polki lubia ciemnoskorych to tez nic nowego prosty przyklad Niemcy kto byl ten wie ile Polek zyje z turkami i co sie tam dzieje


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daevar

Post #8 Ocena: 0

2007-08-17 19:11 (17 lat temu)

daevar

Posty: 374

Mężczyzna

Z nami od: 18-01-2006

Skąd: Londyn

Cytat:

2007-08-17 18:51, Piotrek1978 napisał(a):
Wiedzialem ze tak beda odpowiedzi bo zawsze sa takie same
Jak sobie czytam te wasze posty to po prostu kraina wiecznej szczesliwosci.
Tylko skad sie biora pozniej te kobiety w telewizji ktore apeluja zeby sie zastanowic zanim sie zwiaze z obcokrajowcem bo to inna kultura inne zwyczaje i okazuje sie ze maz ktory byl tak wspanialy nagle zmienil sie nie do poznania po powrocie do swojego ojczystego kraju.
Nieraz byly tez przypadki ze dzieci byly porywane.
Mi mozecie nawrzucac co chcecie ale to historie pradziwe i temu nie zaprzeczycie.
A to ze polki lubia ciemnoskorych to tez nic nowego prosty przyklad Niemcy kto byl ten wie ile Polek zyje z turkami i co sie tam dzieje

No i sprawa się wyjaśniła. Pan Piotrek zna takie przypadki z telewizji :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Sorry, ale nie mogę się przestać śmiać. Wiadomo nie od dzisiaj, że prasa szuka sensacji, kto będzie czytał o szczęśliwych parach i małżeństwach, skoro można dodać sprawie pikanterii i napisać o skrajnych przypadkach? Człowieku, w jakim świecie Ty żyjesz?
Czytając temat od początku myślę sobie - sam był w związku z dziewczyną z innego kraju albo może ma przyjaciółkę, która wpadła jak śliwka w kompot w nieudany związek. ALE NIE! Telewizja :banan: :-D Czekam na więcej mądrości z ekranu, akurat pośmieję się trochę przed snem.
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Malutka2007

Post #9 Ocena: 0

2007-08-17 19:14 (17 lat temu)

Malutka2007

Posty: 17

Z nami od: 30-07-2007

Skąd: Southampton


"A to ze polki lubia ciemnoskorych to tez nic nowego prosty przyklad Niemcy kto byl ten wie ile Polek zyje z turkami i co sie tam dzieje"

Co sie dzieje to sie dzieje i Ty tego nie mozesz zmienic. A co sie dzieje w zwiazkach polka-polak? Slyszales o tym? Pewnie nie bo tylko o innych narodowosciach sie potrafisz wypowiadac.

Nikt sobie milosci nie wybiera. Tylko sie po prostu zakochuje!!!
Denerwuje mnie tylko to, ze jak juz cos mowisz to generalizujesz. A przeciez nie kazdy zwiazek jest taki sam, w Niemczech na pewno tez.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Malutka2007

Post #10 Ocena: 0

2007-08-17 19:38 (17 lat temu)

Malutka2007

Posty: 17

Z nami od: 30-07-2007

Skąd: Southampton

Zapomnialam napisac...ze w 100% zgadzam sie z daevar.
Po prostu za duzo Rutkowskiego w telewizji sie Piotrek1978 naogladal !!!

[ Ostatnio edytowany przez: Malutka2007 17-08-2007 19:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 3 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,