MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 2 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

martin505

Post #1 Ocena: 0

2007-08-16 16:15 (17 lat temu)

martin505

Posty: 9

Z nami od: 04-07-2007

Czesc mam na imie Ewa moj maz Jemes jest w polowie anglikiem a w polowie irlandczykiem, nie zamienilabym go za zadne skarby, mam tylko maly problem a mianowicie tesciowa ale to oddzielny temat:-D Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Piotrek1978

Post #2 Ocena: 0

2007-08-16 16:33 (17 lat temu)

Piotrek1978

Posty: 22

Konto zablokowane

Z nami od: 08-08-2007

Piszecie jacy to oni wspaniali ci Anglicy tak jak by wsrod Polakow nie bylo wartosciowych ludz.
Roznica jest jedna- pieniadze!!!!.I dlatego ich wybieracie
Zreszta jesli Anglik jest konktetny to woli Angielke
Polki ida do takich ktorych nie chca normalne dziewczyny typu murzyni z afryki pakistancy i hindusi.
Tam gdzie pracuje przychodza sie rozerwac angole z biur czy firm konkretni z kasa.NIGDY nie widzialem zeby ktorys przyszedl z murzynka z afryki hinduska czy pakistanka .
A dlaczego to sobie sami odpowiedzcie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mama_josha

Post #3 Ocena: 0

2007-08-16 17:16 (17 lat temu)

mama_josha

Posty: 95

Kobieta

Z nami od: 16-08-2007

Skąd: sheerness, kent

nie rozumiem was chlopcy, jest wiele polek ktore zwiazane sa z polakami, tylko nieliczna ilosc polek wiaze sie z obcokrajowcami i nawet to was boli?

moj murzyn jest akurat b. przystojny i ogladaja sie za nim kobity na ulicy. wybieral miedzy mna a jedna dosyc ladna australijka z ktora sie spotykal od 6 miesiecy. wybral mnie bo jestem bardziej poukladana i nie spedzam weekendow upijajac sie na imprezach. a prawda ze zaden polak mnie nie chcial jak bylam w polsce, wszyscy sie mnie bali. czemu? moze dlatego ze za bardzo pewna siebie jestem? bo do brzydkich nie naleze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

lizka

Post #4 Ocena: 0

2007-08-16 17:40 (17 lat temu)

lizka

Posty: 36

Z nami od: 08-03-2007

piotrek posluchaj czlowieku..ja mam meza anglika ,jest menagerem duzej firmy i nie sadze ze ozenil sie ze mna bo go angielki nie chcialy...a co do murzunow i pakistanczykow no Coz mysle ze to kazdego indywidualna sprawa i nie powinienes wlazic z buciorami w cudze zycie..nie twoja sprawa jesli ktos jest szczesliwy...a jesli juz chcesz wypowiadac sie to rob to w kulturalny sposob a nie jak jakis prosty cham...tylko co mi zostalo to pogratulowac twojej zonie trafnego wyboru WAROSCIOWEGO POLAKA...:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #5 Ocena: 0

2007-08-16 17:54 (17 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

To chyba część męskiego ego żeby tak traktować ta sprawę. Jakoś nie widzę, żeby wypowiedziała się jakaś kobieta w tonie "lecicie na kasę, a nie na facetów". Jeżeli ktoś ma kompleksy że mało zarabia, to nie jest miejsce na wyładowywanie ich :-D Rozumiem Wasze oburzenie, jak to strasznie polskie dziewczyny lecą na angielską kasę, ale czy kiedykolwiek zastanowiliście się, że to mogło się zdarzyć z miłości? Że obojętnie ile kasy ktoś ma, jeśli się tej osoby nie kocha lub choćby nie akceptuje, nie wytrzyma się z nią długo?
Od każdej reguły zdarzają się wyjątki, co próbowała wytknąć Richmond. Nie neguję zdania osób, które w ten sposób szufladkują sobie związki polsko-angielskie. Może tak jest, może nie - to indywidualna sprawa każdej pary. Nie widzę więc tutaj pola do dyskusji, szczególnie dla osób, które w takim związku nie są (był już podobny wątek na forum o związkach z obcokrajowcami, temat wraca co jakiś czas).
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Piotrek1978

Post #6 Ocena: 0

2007-08-16 18:26 (17 lat temu)

Piotrek1978

Posty: 22

Konto zablokowane

Z nami od: 08-08-2007

Ja nie napisalem ze wszystkie zwiazki sa dla kasy czytajcie uwaznie
zamiast okazywac" swiete oburzenie"
A ty Lizka mnie nie oceniaj bo mnie nie znasz i skad ty mozesz wiedziec kto jest szczesliwy w zwiazku a kto jest dla kasy-zwierzaja ci sie????
A co do meza Anglika menagera to gratuluje tylko ze ile polskich dziewczyn ma takich mezow??????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lizka

Post #7 Ocena: 0

2007-08-16 19:26 (17 lat temu)

lizka

Posty: 36

Z nami od: 08-03-2007

piotrek nie trzeba byc bardzo inteligentnym zeby wywnioskowac z twojej wypowiedzi z jaka pogarda patrzysz na ludzi innyh kolorow skory(wroc do swojego komentarza)po drugie nawet jesli ktos jest z kims dla pieniedzy to tez kazdego prywatna sprawa..po trzecie znam duzo malzenstw polsko-ang ,polek z czarnoskorymi ktorzy sa naprawde szczesliwi ,maja wspaniale rodziny...czego wprost nienawidze u ludzi to tego ze potrafia nakichac w cudze zycie nie patrzac na swoje podworko...moje dziecko jest biracial i wiem co to znaczy zle slowo,traktowanie mnie jak kogos gorszego poniewz mam dziecko z murzynem...kiedys bylo mi ciezko teraz reaguje smiechem...powiem ci jedno piotrek ,masz rodzine,jestes szczesliwy -to dobrze..zyj sobie i daj innym zyc...:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iloclaude

Post #8 Ocena: 0

2007-08-16 19:37 (17 lat temu)

iloclaude

Posty: 301

Kobieta

Z nami od: 23-07-2007

Skąd: Luton (Poznan)

Witam!
Od ponad roku moim mezem jest Senegalczyk. Slub wzielismy w Polsce i tam tez zylismy ponad rok. Na nasze szczescie mamy w Polsce tak kochanych znajomych, przyjaciol i sasiadow, ze nie bylo zadnych nieprzyjemnych sytuacji. Nawet nieznajomi ludzi nie dawali zadnych rasistowskich sygnalow (moze dlatego, ze w Poznaniu jest bardzo duzo obcokrajowcow, przede wszystkim studentow). Za to tutaj, w Anglii ludzie (przewaznie Polacy) gadali takie rzeczy, ze chyba szkoda w ogole mojego klikania... Ze Polki leca na Afrykanczykow, bo maja dlugiego *****, ze to na jeden raz itp itd Gdy sie dowiedzieli, ze jestesmy malzenstwem to od razu pytali ile dzieci mam, bo to pewnie byl slub w zwiazku z ciaza! A tu psikus! Nie mamy dzieci i slub byl z milosci, bo juz po 7 (SIEDMIU) miesiacach znajomosci i 4 miesiacach wspolnego mieszaknia! Ogolna moja rada dla zon i dziewczyn obcokrajowcow: ZYJCIE WLASNYM ZYCIEM, NIE PRZEJMUJCIE SIE TYM CO GADAJA INNI, ZAZDROSNI LUDZIE! JESLI KOCHACIE SIEBIE NAWZAJEM TO PATRZCIE TYLKO NA SIEBIE I BADZCIE ZA SOBA W KAZDEJ SYTUACJI!!!:-D
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #9 Ocena: 0

2007-08-16 20:15 (17 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Nie rozumiem toku rozumowania niektorych osob wypowiadajacych sie w tym temacie,ale kazdy ma swoje zdanie i nalezy je szanowac a nie wbijac komus swoje, bo to prawda czy lepsza prawda. W mojej pracy sa dwie pary : Anglik - Polka, jest tez Tunezyjczyk i Angielka. I sa wszyscy szczesliwi, czy nie o to chodzi? A czy szczescie daja pieniadze czy to jest czysta milosc to juz chyba nie mnie ani wam oceniac. Osobiscie nie mam nic przeciwko temu, moj najlepszy przyjaciel jest Anglikiem,czy bedziecie tez mnie krytykowac ze wole przyjazn polsko-angielska ? Malo tego poznal dziewczyne Polke i wcale nie jest to kwestia kasy :-W
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #10 Ocena: 0

2007-08-16 20:46 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,