MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zapalenie pecherza

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 23

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wonka21

Post #1 Ocena: 0

2007-05-23 13:07 (17 lat temu)

wonka21

Posty: 259

Z nami od: 14-05-2007

Skąd: Plymouth

Witam. tak jak w temacie dokucza mi zapalenie pecherza juz jakies dwa tygodnie, nie pracuje jeszcze wiec chyba nie moge udac sie do lekarza. Moja prosba jest taka- czy wiecie moze moje drogie jakie tabletki moge kupic w aptece bez recepty i jak sie leczyc w zaciszu swojego domku?? Bede wdzieczna za kazda rade.

Ps. moze dostepna jest tu w Angli Furagina albo Urosept??
i jak wogole po angielsku jest "zapalenie pecherza"
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wonka21

Post #2 Ocena: 0

2007-05-23 14:04 (17 lat temu)

wonka21

Posty: 259

Z nami od: 14-05-2007

Skąd: Plymouth

Czyzby zadna z was nigdy nie miala zapalenia pecherza??????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2007-05-23 14:14 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wonka21

Post #4 Ocena: 0

2007-05-23 14:22 (17 lat temu)

wonka21

Posty: 259

Z nami od: 14-05-2007

Skąd: Plymouth

probuje na wszystkich mozliwych postach a jestes jedyna osoba ktora udzielila mi odpowiedzi. dziekuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenna1

Post #5 Ocena: 0

2007-05-23 14:29 (17 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

Kochana!Zapalenie pecherza trwa zwykle okolo tygodnia wiec moze to cos innego?
A jesli chodzi o domowe sposoby to coz...moze pomoga nasiadowki,cieple oklady /dol podbrzusza/,gorace kapiele i koniecznie ciepla bielizna /przynajmniej na czas choroby/.
mozesz zaaplikowac sobie leki przeciwbolowe i rozkurczowe/NO-Spa/.
Niestety nie wiem jaki odpowiednik ma w Anglii furagin czy urinal lub urosept. Mozesz jeszcze sprobowac ziol..np.:Succus Urticae/pokrzywa/ Uversan/macznica lekarska/ zakladajac,ze pani magister w aptece zna lacine to kupisz :).A i jeszcze jedno WAZNE... duzo pic i przyjmowac wit.C.
to chyba wszystko co moge doradzic na sposoby domowe .Jesli jednak nic nie pomoze to radze udac sie do lekarza.
P.S.mam w domu troche lekow/furagin tez /wiec jesli chcesz to moge Ci "uzyczyc"oczywiscie free :).Powodzenia i trzymam kciuki..
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wonka21

Post #6 Ocena: 0

2007-05-23 14:35 (17 lat temu)

wonka21

Posty: 259

Z nami od: 14-05-2007

Skąd: Plymouth

Nie to napewno zapalenie pecherza! Bylo juz dobrze przez kilka dni i znowu wrocilo ;-( jesli chodzi o twoje leki to bardzo dziekuje ale niestety za daleko mieszkamy od siebie ;-) i tak wielkie dzieki za pomoc, zrobie tak jak poradzilas, pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirabelka77

Post #7 Ocena: 0

2007-05-23 15:59 (17 lat temu)

mirabelka77

Posty: 621

Kobieta

Z nami od: 25-04-2007

Skąd: londyn

o ja tez ci odpowiedzialam,ale jeszcze raz, jezeli Cie boli to jezd na emergency do szpitala tam dostaniesz leki,jezeli to infekcja bekteryjna i nawracajaca to ziola moga nie pomoc, sama to przeszlam az mnie tak dopadlo ze nie moglam nawet siedziec,dostalam antybiotyk i przeszlo mi,;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenna1

Post #8 Ocena: 0

2007-05-23 16:36 (17 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

Zapalenie pęcherza moczowego jest najczęściej wywołane przez bakterie/E-coli/, które dostają się przez cewkę moczową do pęcherza. W następstwie infekcji powstaje zapalenie śluzówki pęcherza moczowego, co prowadzi do nieprzyjemnych dolegliwości.
Do charakterystycznych objawów należy bolesne oddawanie moczu, uczucie parcia na mocz, ból podbrzusza i w okolicy krocza a także częstomocz dzienny i nocny. Nie zawsze obserwuje się podwyższenie temperatury ciała.
Przy występowaniu w/w objawów w niewielkim nasileniu należy przyjmować dużo płynów, aby zwiększyć diurezę. Stosuje się także ciepłe okłady, kąpiele oraz nagrzewanie podbrzusza.
Jeśli dolegliwości nie ustępują w ciągu kilku dni i obserwujemy ich nasilenie należy udać się do lekarza celem wykonania badania moczu oraz ewentualnego antybiogramu. Leczenie polega na podawaniu leków przeciwbólowych, rozkurczowych, sulfonamidów i antybiotyków.
Tak wiec droga mirabelko77 jak wspomnialam wyzej -zapalenie pecherza to jest a nie "moze byc"-zakazenie poprzez bakterie.Oczywiscie ,ze mozna sie udac na pogotowie ale to co polecilam wonce21 to po pierwsze odpowiedz na prosbe o DOMOWE sposoby a po drugie -napewno jej to nie zaszkodzi.Zreszta napisalam,ze jesli dolegliwosci nie mina to radze sie udac do lekarza.
Pozdrawiam Nenna
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

boozer

Post #9 Ocena: 0

2007-05-23 17:08 (17 lat temu)

boozer

Posty: 12

Z nami od: 21-05-2007

czesc.nie wazne czy pracujesz,czy nie i tak mozesz kozystac z emergency i nawet z lekarza prywatnego.musisz poprostu isc do najblizszej tobie przychodni z jakimkolwiek potwierdzeniem adresu i zarejestrowac sie do gp.szybkiego powrotu do zdrowia.strzala

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirabelka77

Post #10 Ocena: 0

2007-05-23 17:40 (17 lat temu)

mirabelka77

Posty: 621

Kobieta

Z nami od: 25-04-2007

Skąd: londyn

droga Nenna1 ja nie napisalam ze to moze byc,ani ze jest czy nie jest,ja nie jestem lekarzem i nie potrafie tego zdiagnozowac,moge jej dac porada ktora pomogla i mnie:-?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,