MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 9 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2020-02-17 16:38:39 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2020-02-20 23:26:22 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Wiem, że masz bana stasiu ale pewnie to czytasz wiec przeczytaj jeszcze raz:

,,Szwedzka Narodowa Rada Zdrowia podaje, że od 2018 roku liczba szwedzkich dziewcząt cierpiących na dysforię płciową wzrosła aż o 1500%. Wśród chłopców o 400%. "

To szwedzka rada zdrowia złożona z lekarzy a nie forumowych ekspertów określa to dysforią płciową i pisze, że dzieci na to cierpią. To lekarze a nie forumowe chamstwo określa to zaburzenie. To lekarze kończacy studia i posiadający wieloletnie doswiadczenie w zawodzie martwi się tym wzrostem a nie jakiś rowerzysta z angielskiego industrial estate co niby wzzystko wie lepiej - od brytykskich czy francuskich crime statistics po opinie lekarzy.

Masz wolne od forum i napisz do tej rady petycje. Że są zawistnymi katolami i kim tam jeszcze mnie nazwałeś. Ja tam tylko wkleiłem ich opinię i zgadzam sie, ze to wzrastajace zaburzenie to efekt seksualizacji mlodych ludzi - bezposredniej i posredniej. 1500% skok nie wziął się znikąd ale to dobrze - szwedzkie feministkk zamiast czarnych penisów na czołach (hellooo robinek) mogą jeździć traktorami jak kobiety we wczdsnym PRLu. Putanie - czy starczy pól i traktorów z zalesionej Szwecji? Zawsze mogą zostać drwalami, pryszcz, praca typowo dla kobiet z dysforią płciową.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 20-02-2020 23:27 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

olifka

Post #3 Ocena: 0

2021-08-27 07:49:41 (3 lata temu)

olifka

Posty: 11

Kobieta

Z nami od: 28-07-2021

Skąd: Liverpool

. . . przecież to nie jest tak, że to to się nagle zrobiło. To, że wzrosła ilość osób z dysforią płciową związane jest z tym, że mówi się o tym problemie i edukuje się dzieci. Czuję dzieki temu czy bliżej im do bycia osobą cis czy może trans. Wg. mnie? To dobrze. Kiedyś osoby nie wiedziały co jest źródłem problemu, bały się mówić o tym, ze czują się tak lub inaczej. Teraz po prostu wystarczy być dla siebie dobrym i akceptować oraz otoczyć pomocą te osoby, bo niestety za często osoba lgbtqa+ przestaje być dla niektórych drugim człowiekiem, a robi się z niej ideologie. To jest taki sam człowiek jak ja, jak Ty i trzeba o siebie dbać. Niezależnie od płci, poglądów itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #4 Ocena: 0

2021-08-27 14:01:27 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

A to autoseksualny ?
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #5 Ocena: 0

2021-08-27 16:57:27 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5720

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Nie odmawiam nikomu człowieczeństwa oraz zauważam kwestę homofobii, ale istnieje coś takiego jak ideologizowanie wokół tematu LGBT. Zapoznaj się choćby z tematem brytyjskiej kliniki od zmiany płci i tego, że lekarze boją się wypowiadać w kwestiach swojej pracy bo zwyczajnie się boją. Co ważne, temat był poruszany przez sky tv a nie jakiś internetowych poszukiwaczy sensacji. Chociaż nie zdziwię się, jak i np. temat zniknie ze stron sky bo zapewne maszyna pracuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #6 Ocena: 0

2021-08-28 11:53:37 (3 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2020-02-17 06:48:28, Jurny_Jurek napisał(a):
,,Szwedzka Narodowa Rada Zdrowia podaje, że od 2018 roku liczba szwedzkich dziewcząt cierpiących na dysforię płciową wzrosła aż o 1500%. Wśród chłopców o 400%.

Wincyj lekcji lgbt, zabaw wibratorami, autostymulacji w wieku 7 lat i przebieranek chlopcow za dziewczynki i odwrotnie. A wszystko pod okiem pedagożki - draq queen z lokalnego baru ,,Pod Błękitną Ostrygą".


Wlasnie, promocja dewiacji od najmlodszych lat :-!
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2022-03-26 09:09:50 (2 lata temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jakby to powiedziec, niby mi nie przeszkadza, a jednak uwiera.
Przyszlo pracowac z gosciem, ktoremu razem z wybuchem wojny na Ukrainie zachcialo sie oficjalnie przejsc na wersje zenska.
Wybral bardzo ciekawy czas, gdzie wszyscy czlowieka chwala za odwage, a ja mam inne skojarzenia.

Imie, ubior, makijaz (taki troche mocno sceniczny), peruka itp.
O ile bylby profesjonalista, to wspolpraca jest ok.
Ale z kazdym tygodniem gosc czuje sie coraz bardziej swobodnie, z jednej strony dosc chwiejny emocjonalnie, z drugiej oczekujacy przywilejow.
Od paru dni korzysta wylacznie z damskiej toalety.
Na tyle swobodnie, ze z kolei ja sie czuje zazenowana, zaklopotana, gdy on/ona poprawia ubranie (sukienki dosc krotkie), ma problemy z higiena osobista, zachowuje sie jak najlepsza kolezanka, mocno egzaltowana.
I wyglada na to, ze w klimacie poprawnosci tylko mnie to uwiera.
Na razie gosc jest pod specjalna ochrona HR, szefostwa, w ramach 'diversity'.

Ot, taka ciekawostka w ramach zmian wizerunkowych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #8 Ocena: 0

2022-03-26 09:31:08 (2 lata temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Karjo1, to musi być bardzo krępujące, współczuje 🙁 Nie chce, żeby do łazienki , z której korzystam , wchodził mężczyzna , podobnie jak nie chodze do miejsc dla panów . Tu mam proste myślenie : masz waginę , jesteś kobieta , masz penisa , jesteś facetem. Coming out , publiczne oświadczenie , ze jest się w prywatnym związku z osoba tej samej płci to jedno. Naruszanie czyjejś prywatności to zupełnie inna sprawa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

gosian

Post #9 Ocena: 0

2022-03-26 10:12:33 (2 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

U mojej córki był podobny przypadek, ale odwrotnie. Z kobiety na mężczyznę. Tylko, że ta pani ubierała się od samego początku w garnitury i przed wakacjami była Pani Quinn, a po wakacjach (nie pamiętam czy przeszła operacje) był już Pan Quinn. Przeszło to spokojnie, ale mimo wszystko niektórzy rodzice byli niesmaczeni. Pracował jeszcze po metamorfozie rok i zmienił szkołę. I to wydaje mi się najlepsze rozwiązanie. Zmiana szkoły w takiej sytuacji.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2022-03-26 21:31:47 (2 lata temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Dzieki :)

Na pomysl zmiany szkoly sie nie zanosi, za dobrze mu jest na miejscu.
Pan/pani jest na etapie biologicznie mezczyzna, mentalnie (?) kobieta(?).
Generalnie poza tematem 'toaletowym' nie ma problemu, kazdy ma swoja dzialke w pracy i nie ma za mocno czasu na kontakty, zwlaszcza jesli nie ma sie na nie ochoty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,