MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 6 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2020-02-09 12:30:47 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Jeez...
To ja sie dopisze... 23 lata temu... 1997 dzielilam mieszkanie z dziewczyna, co byla lesbian. Caly rok 12 miesiecy... w czym problem? Ona miala swoje zycie I prace, ja swoje... Czasami gotowalismy cos razem... tzn. ona gotowala a ja gadalam.... to byly czasy jak jeszcze uczylam sie angielskiego. Tylko raz wspomniala cos o zwiazku... I na tym sie skonczyl temat, bo widziala, ze ja nie zainteresowana bylam. Milo wspominam roommate bezproblemowy....czasami nie bylo jej kilka dni... wtedy to ja sie martwilam.
Bylej kolezanki syn jest gejem... I co z tego? Bardzo fajny chlopak...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-02-09 12:42:12 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Tu nie chodzi o fakt bycia osoba homoseksualną. Ja nie mam nic przeciwko osobom innej orientacji. Ewentualne zaloty traktuje podobnie jak te od faceta. Jeśli nie chce, a ta druga strona jest w stanie to uszanować, to ja nie mam problemu z rozmawianiem z zalotnikiem, bez względu na orientację. Ja w rodzinie mam geja. Z nim i jego partnerem jesteśmy blisko. Dla mnie ważniejsze od orientacji, religii czy koloru skóry jest to jakim ktoś jest człowiekiem.

We wspomnianym przypadku bardziej chodziło o kwestie oszukiwania przez tyle lat, coming out po tak dlugim czasie i przypinanie komuś medalu, bo zdecydował się na ogłoszenie światu swojej orientacji.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2020-02-09 12:54:56 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-02-09 12:42:12, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

We wspomnianym przypadku bardziej chodziło o kwestie oszukiwania przez tyle lat, coming out po tak dlugim czasie i przypinanie komuś medalu, bo zdecydował się na ogłoszenie światu swojej orientacji.

W domu mogli wiedziec... dlugo... I bylo OK.
A ogloszenie publicznie to lepiej niz przeciek do prasy... napweno popularnosc wzrosla.
Tak na marginecie to ja sama na google.... by zobaczyc kto *ROFL*to jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #4 Ocena: 0

2020-02-09 12:58:34 (4 lata temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2020-02-09 11:48:46, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2020-02-09 11:32:16, ROTAREDOM napisał(a):

Skoro zasady sa juz od dawna ustalone:

Miejcie wy lepiej pretensje do swoich mamuś, mam czy matek ewentualnie do tatusiów, tatów, czy ojców ze takimi was urodziły a ojcowie zrobili.

Drogie panie chcecie to zmienicie sobie to świat należy do was.:-D



Nie wiem gdzie Ty w moim wpisie widzisz pretensje. Napisałam, że mnie to śmieszy. Pretensji nie roszczę. Opisuję tylko, to co zauważam.



Coś tam cie śmieszy sobie zauwazasz opisujesz ale i tak nic z tym nie zrobisz!

Twoje wyrażne pretensja sa w tekscie który wkasoawałaś!
Kwestia interpretacji.

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-02-09 13:03:52 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-02-09 12:58:34, ROTAREDOM napisał(a):

Twoje wyrażne pretensja sa w tekscie który wkasoawałaś!
Kwestia interpretacji.


Co to znaczy wkasowałam?
Jeśli chodzi Ci o wykasowanie, to zmień okulary ;-) Nic, nie kasowałam. A jeśli twierdzisz inaczej, wklej print screen niby skasowanego postu.

Zresztą w Twoim przypadku przyzwyczaiłam się, że jeśli chodzi o moją osobę dla zasady do czegoś musisz sie przyczepić i dopowiedzieć coś, czego nie miałam na myśli. Miłej niedzieli*FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #6 Ocena: 0

2020-02-09 13:10:44 (4 lata temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2020-02-09 13:03:52, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2020-02-09 12:58:34, ROTAREDOM napisał(a):

Twoje wyrażne pretensja sa w tekscie który wkasoawałaś!
Kwestia interpretacji.


Co to znaczy wkasowałam?
Jeśli chodzi Ci o wykasowanie, to zmień okulary ;-) Nic, nie kasowałam. A jeśli twierdzisz inaczej, wklej print screen niby skasowanego postu.

Zresztą w Twoim przypadku przyzwyczaiłam się, że jeśli chodzi o moją osobę dla zasady do czegoś musisz sie przyczepić i dopowiedzieć coś, czego nie miałam na myśli. Miłej niedzieli*FLOWER*



jesli masz jakies swoje prywatne zazalenia co do uzytkowników pisz do redakcji! nie do mnie!
______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-02-09 13:40:16 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ten swiat juz dawno sie zmienil. Dla mnie tez ludzie, ktorzy mysla takimi kategoriami to jakies ewenemwnty, choc zdaje sobie sprawe, ze sie zdarza. Nie wiem, moze w Arabi Saudyjskiej to nie dziwi

W tej chwili wychowujac chlopaka w ten tradycyjny sposob, robi sie z niego kaleke. W swiecie zachodu moze sobie nie poradzic. Kobiety maja inne oczekiwania. I kobiety sa inne.

Ktoras sobie tu wyobraza byc z mezem, utajonym gejem tak dlugo, nic nie zauwazyc i jeszcze go wspierac potem? Albo siedziec w omu przy garach jak chlopak sie wloczy na lewo i prawo? No nIE sadze:D
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #8 Ocena: 0

2020-02-09 14:49:20 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-02-09 13:40:16, galadriel napisał(a):


W tej chwili wychowujac chlopaka w ten tradycyjny sposob, robi sie z niego kaleke. W swiecie zachodu moze sobie nie poradzic. Kobiety maja inne oczekiwania. I kobiety sa inne.

Ktoras sobie tu wyobraza byc z mezem, utajonym gejem tak dlugo, nic nie zauwazyc i jeszcze go wspierac potem? Albo siedziec w omu przy garach jak chlopak sie wloczy na lewo i prawo? No nIE sadze:D


Gal podpisuję się pod tym, nie wierzę że żona nie wiedziała, tego się nie da nie wiedzieć, a Ada, to nie wiem po co się wypowiada, skoro nie ma żadnego odniesienia w tej sprawie w sensie doświadczeń seksualnych z różnymi mężczyznami (gejami też ;-) )
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #9 Ocena: 0

2020-02-09 16:20:08 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Czy jest na swiecie zona ktora nie chce by jej maz ujawnil sie jako gej tuz przed tym jak wyjdzie na jaw jego romans z jakims gowniarzem w pracy ?

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #10 Ocena: 0

2020-02-09 20:13:09 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Konefka:

Cytat:


Ja czasem miewam problem z tym, że widzę winę przeważnie w sobie, nie w innych, więc mogłabym sobie własnie wkręcić, że moze nie byłam wystarczająco dobra.



Wystarczajaco dobra w CZYM?...

[ Ostatnio edytowany przez: violettaphotography 09-02-2020 20:14 ]

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,