MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ann Summers Party by Gal

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 4 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2017-11-23 09:52:14 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

a ja nie porownalem auta do bielizny tylko napisalem ze ktos moze odniesc sukces sprzedajac wode mineralna innej marki niz tej ktora jest obecnie na rynku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #2 Ocena: 0

2017-11-23 12:33:25 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Gal, odpowiadajac na Twoje pytanie czy AS sie przyjmie w Polsce.

Uwazam sie sie nie przyjmie. Jest to sex shop, jakby nie patrzec.
W UK jest to normalne ze AS jest w kazdym wiekszym badz mniejszyc centrum handlowym i nikt nie ma oporow zeby tam wejsc.
w Polsce sexshopy zwykle poukrywane sa w ciemnych kamienicach i nazywaja sie 'Amorek' 'Serduszko' albo jakies jeszcze inne zdrobnienie z napisem 'sex shop' malym druczkiem.
Nie wiem jak z klientela ale mialam kolezanke pracujaca w takim sklepie i mowila ze glowni 'klienci' to 17/18 latkowie ktorzy ida tam dla beki albo kupuja komus cos na 18stke...

Nie wydaje mi sie zeby Ann Summers przyjal sie np w Zlotych Tarasach czy Galerii Katowickiej, w ogole w zadnym centrum handlowym w Polsce. Polki maja problem zeby isc i kupic sobie porzadnie dopasowany biustonosz bo sie wstydza brafiterki wiec nie wyobrazam sobie zeby w centrum Manufaktury w Lodzi kupowaly wibrator :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2017-11-23 12:44:26 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no cos w tym jest
moze warto zamienic kabaretki na kuchenny fartuszek u mnie jest pl knajpka caly czas oblegana przez klientow sukces lezy chyba w prostocie adnego menu na 10str9n tylko kompot i 3 dania do wybory plus dobra cena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2017-11-23 18:03:46 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Uwazam sie sie nie przyjmie. Jest to sex shop, jakby nie patrzec (...)


Niby tak, natomiast raczej rozni sie i to bardzo od przecietnego sex shopu. Roznica tkwi wlasnie w tym, ze skierowany jest do kobiet. Badajac rynek w Pl/ przegladajac online trafilam na przyklad na wibratory w opakowniu ze zdjeciem blond silikonowej Pameli. Nie wiem, ale mnie (czytaj, kobiety) sztuczna lala nie nakreci, i Ann Summers jakos to rozumie.

Chcesz zdobyc kobiete klienta, to sprzedawaj produkt wygadajacy w torebce jak kolejny perfum czy szminka; ) a jesli juz koniecznie ktos musi byc na opakowaniu, to niech to bedzie jakis piekny model. A co; )

Cytat z bloga:

Ann Summers to sklep zalozony, prowadzonu i skierowany do kobiet. Jesli wolicie, taki feministyczny sex sklep dla klienta- kobiety, nie faceta tym razem. Well, w kazdym badz razie ja od razu wylapalam roznice jak zwiedzilam te obskurne *** miejsca w Polsce adresowane do odbiorcy prostaka, bidaka walacego sie z jakimis tirowkami. Dla porownania AS to luksus, erotyka, nowoczesnosc, no i klientem to tu jest kobieta. Facet co najwyzej robi za sluzacego: P Czyli prawidlowo. Dominatrix; ) :-8

Hmm, mieszkancy miast, takie babki 30+, 40+ poki co sa jak najbardziej za. Chyba, ze ja mam takich znajomych niezbyt reprezentatywnych dla ogolu? Poznan, Paris, Nowy York? ; )

@Marta, ta koleznak rozumiem nie pracowala dla AS tylko w zwyklym sex shopie?

Cytat:
W UK jest to normalne ze AS jest w kazdym wiekszym badz mniejszyc centrum handlowym i nikt nie ma oporow zeby tam wejsc.


To moze byc te 40 lat na rynku, firma z tradycja, zbudowany caly marketing i reklama juz od dawna, etos, filozofia, no i nie zapominajmy, ze to sprzedaz bielizny sexownej a nie tylko zabawek.

@stanislawski, re photos: namiary na bloga masz; )

@cris,

Cytat:
wszystko rozchodzi sie o reklame i zaszczepienie w glowach Polek ze jest to wyjatkowy produkt za przystepna cene
takie ala hm niby troche lepsze od primarka ale mozna juz polozyc pod choinke i sie czlowiek nie wstydzi


Dokladnie.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-11-2017 18:12 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #5 Ocena: 0

2017-11-23 18:17:28 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2017-11-23 18:03:46, galadriel napisał(a):

Cytat z bloga:

Ann Summers to sklep zalozony, prowadzonu i skierowany do kobiet. Jesli wolicie, taki feministyczny sex sklep dla klienta- kobiety, nie faceta tym razem. Well, w kazdym badz razie ja od razu wylapalam roznice jak zwiedzilam te obskurne *** miejsca w Polsce adresowane do odbiorcy prostaka, bidaka walacego sie z jakimis tirowkami. Dla porownania AS to luksus, erotyka, nowoczesnosc, no i klientem to tu jest kobieta. Facet co najwyzej robi za sluzacego: P Czyli prawidlowo. Dominatrix; ) :-8



Gal, mniemam, że to twój autorski cytat...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2017-11-23 18:32:22 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Wszystko w blogu to moja pisanina.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick

Post #7 Ocena: 0

2017-11-23 18:40:48 (6 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Cytat:

2017-11-22 23:03:18, galadriel napisał(a):


Obrazek

Tak, na fotce, to moje nogi; )


Muszę powiedzieć , że gdybym miał ocenić nogi na tej fotce , to daje 10/10. *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2017-11-23 18:48:39 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Dzieki; ) :-]:-8

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-11-2017 18:48 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2017-11-23 18:53:51 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

MrMaverick. A jakbyś ocenił moje nogi? 😃

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2017-11-23 18:58:10 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A pamietacie Tiny Turner nogi? Tez po 40- tce...:-8



; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,