MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ann Summers Party by Gal

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Chillileaf

Post #1 Ocena: 0

2017-11-23 00:10:14 (6 lat temu)

Chillileaf

Posty: n/a

Konto usunięte

Mozesz po prostu nie wiedziec co ludzie robia w domu.
Uwierz mi dorosli ludzie potrafia sobie poradzic jak chca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2017-11-23 00:17:14 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Mniej skrępowana bym była kupując w jakimś sex shopie niż na takim spotkaniu tym bardziej z przyjaciółmi. To co robię w sypialni zostaje w sypialni. Nawet jeżeli są to dobrzy znajomi czy przyjaciele.

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 23-11-2017 00:18 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2017-11-23 00:25:22 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Tak wiec pytanie brzmi jak sie ma do tego wszystkiego polski rynek, polska mentalnosc, polski kleint, Polka.

Zastanawialam sie nad franczyza na Polske, ale odpoweidzieli mi z head office, ze nie rozszerzaja sie w tym kierunku poki co, ale beda mnie mieli na uwadze, jakby co. No to jeszcze tylko jakis milion funtow potrzebuje na ta franczyze. Jakis inwestor moze, ksiaze pomoze? ; )

No to sprobowalam z drugiej strony, tak jak oni tutaj. Trendsetting. Blog. Czarno na bialym, wytlumaczone "na chlopski rozum". Te instruktarzowe, techniczne posty ponoc nie sa zbyt ciekawe. Ale rownie potrzebne, bo znajomosc tematu zadna. No bo niby gdzie o tym poczytac, na leksji religii, na edukacji seksualnej czy na xxx filmach, u lekarza?

Feedback poki co ok. Od kobiet, bo na przyklad taki jeden znajomy juz sie czepia, ze zbyt feministyczne, ze anty faceci, i ze on chce cos bardziej adresowane dla par. No dobra, sprobuje; D

W Pl po prostu tej marki nie znaja. Albo nie na taka skale jak tu. Nie wiem, przyjmie sie AS w Pl czy nie, co sadzicie? Chodzi mi o etos, o filzofie, o cala ta oprawke, czym AS jest tutaj. Marka.

Z wpisow @gosian i @Chilli... na razie wynika, ze absolutnie zadnej stycznosci z AS party nie biora pod uwage.

To mniej wiecej jak ja jakies jeszcze 5 lat temu...:-8

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-11-2017 00:30 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2017-11-23 00:31:44 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Myślę, że przyjmie. Świat idzie do przodu. Ludzie próbują wszystkiego albo prawie wszystkiego co im sie wydaje że jest cool. Wiadomo część będzie oburzona, część pójdzie mimo wszystko do sklepu bo ceni sobie prywatność a inni będą bezpośredni. Coraz więcej jest nowości w każdej dziedzinie a ludzie są ciekawi
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

zosiasamosia

Post #5 Ocena: 0

2017-11-23 07:05:21 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Gal, nic dziwnego, że AS nie jest zainteresowana rozszerzeniem działalności na polski rynek. Po co, skoro to żadna nowość?

Pierwszy rekord z googla:
http://tuppersex.pl

Co do sprzedaży bezpośredniej, nie ma dla mnie znaczenia jaki to towar, nie lubię tej presji jaką się na mnie wywiera i już. 😜

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2017-11-23 07:49:39 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

a to akurat o niczym nie swiadczy bo idac tym tokiem myslenia toyota mialaby nie otwierac salonu w pl bo jest tam juz audi i samochody nie sa niczym nowym?

cena to podstawa inna sprawa ze ty chcesz cos rozruszac w pl a mieszkasz w uk moz3 byc ciezko moze warto celowac w nasze produkty i opylac je w anglii kiedys widzialem program gdzie byla pokazana firma z pl ktora najwieksze pieniadze robila na exporcie welnianych stringow najwiekszy zbyt byl w anglii wygladaly jak robione na drutach wybor byl naprawde duzy rozne wzory

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2017-11-23 08:53:39 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Pierwszy rekord z googla:
http://tuppersex.pl


No to faktycznie wyglada jak kopia AS parties. Sklepy tez maja?Blogerki, you tube channel, cala reszte marketingu i reklamy?
W zyciu o nich nie slyszalam. AS przynajmniej w UK jest wszem i wobec znany. Taka drobna roznica.

@cris, ja mam kogos w Pl z kim probowalysmy cos w tym kierunku rozkrecic. No, ale te kierunki oczywiscie mozna zawsze zmodyfikowac...

Cytat:
cena to podstawa (...)


Hmm, no wlasnie. Przejrzalysmy oferty z polskiego online rynku. Pelno taniej tandety. AS niestety to polka quality, przynajmniej tak aspiruja. No i jak na polskie warunki to najtansi nie sa. Choc z drugiej strony, tez arcy wielce drogo tez nie jest.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 23-11-2017 08:56 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2017-11-23 09:31:53 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

sam nie wiem ...moze gdybys wkleila wiecej fotek to doszlibysmy do konkretniejszych wnioskow : P
akurat kabaretki nie sa tym co gumisie lubia najbardziej ale uwazam ze branza jest przyszlosciowa ; ) wszystko rozchodzi sie o reklame i zaszczepienie w glowach Polek ze jest to wyjatkowy produkt za przystepna cene
takie ala hm niby troche lepsze od primarka ale mozna juz polozyc pod choinke i sie czlowiek nie wstydzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2017-11-23 09:33:53 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Zgadza się - więcej fotek please: skóra, bicze, kneble, łańcuchy, anal intruders...
Daj coś więcej - pomyślimy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

zosiasamosia

Post #10 Ocena: 0

2017-11-23 09:48:42 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-11-23 07:49:39, cris82 napisał(a):
a to akurat o niczym nie swiadczy bo idac tym tokiem myslenia toyota mialaby nie otwierac salonu w pl bo jest tam juz audi i samochody nie sa niczym nowym?


Sex zabawek nie możesz porownywac z samochodami, to żart.
Na przykladzie innego "chodliwego" towaru, który jest tak samo "niezbedny" do życia jak sex zabawki:
suszarki obrotowe, dwie duże i znane na świecie firmy - Philips i Babyliss. Jedna nie wychodzi poza obszar kontynentalny Europy, druga go nie narusza. Po co?


Cytat:

2017-11-23 07:49:39, cris82 napisał(a):
cena to podstawa inna sprawa ze ty chcesz cos rozruszac w pl a mieszkasz w uk moz3 byc ciezko moze warto celowac w nasze produkty i opylac je w anglii kiedys widzialem program gdzie byla pokazana firma z pl ktora najwieksze pieniadze robila na exporcie welnianych stringow najwiekszy zbyt byl w anglii wygladaly jak robione na drutach wybor byl naprawde duzy rozne wzory


Tak znamy szydełkowe stringi, serwetki, bombki...

BTW - chyba nie ma nic tak niehigienicznego jak stringi... Fuj, wylęgarnia chorób i bakterii.


Cytat:

2017-11-23 08:53:39, galadriel napisał(a):
Cytat:
Pierwszy rekord z googla:
http://tuppersex.pl

No to faktycznie wyglada jak kopia AS parties. Sklepy tez maja?Blogerki, you tube channel, cala reszte marketingu i reklamy?
W zyciu o nich nie slyszalam. AS przynajmniej w UK jest wszem i wobec znany. Taka drobna roznica.


Pojęcia nie mam, znalazłam to dla Ciebie, zebyś wiedziała co na rynku sex zabawek w Polsce piszczy.

[ Ostatnio edytowany przez: zosiasamosia 23-11-2017 09:50 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,